Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 17.05.2022 - 02:09:01   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Mimořádná ordinační hodina: První díl nové řady ve čtvrtek 13. 1. na Nova Gold!

  Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 12.01.2022


Nova Gold tento čtvrtek uvede první díl nové řady seriálu z nemocničního prostředí, kterou exkluzivně uvádí Voyo. Ve zcela mimořádné televizní ochutnávce tak mohou diváci nahlédnout do vývoje dramatických osudů kamenických zdravotníků. Pouze a jen tento čtvrtek 13. ledna od 20:15 hod. na Nova Gold.


Je tomu už rok, co zdravotní sestra Radka (Anna Julie Slováčková) nechala stát před svatebním oltářem lékaře Vojtu (Ivan Lupták) a kdy naopak Bibi (Marika Šoposká) a Patrik (Patrik Děrgel) uzavřeli původně neplánovaný sňatek. Oba páry přesto zůstaly pohromadě, takže diváci se kromě dramatických situací z nemocničního prostředí dočkají také romantiky a lásky. Také další oblíbení hrdinové nadále žijí v Kamenici a dál prožívají své každodenní radosti i starosti, lásky i nevraživosti, úspěchy i zklamání.

​Mohlo by se zdát, že v životech známých postav vše zůstává při starém. Přesto na diváky v úvodu čeká velké překvapení. Primář Leoš Mára (Rober Jašków) se opět rád napije, i když by to vzhledem ke své proslulé drogové minulosti dělat neměl. O tom se ostatně přesvědčí sám, když se jednoho rána po proflámované noci probudí v posteli své bývalé manželky Dariny (Mahulena Bočanová), rázné finanční ředitelky nemocnice. Jedná se skutečnost, nebo jen zlý sen?

​„Natáčet postelové scény není zálibou snad žádného herce. Tentokrát jsme se však se štábem celkem bavili, takže se to dalo v pohodě zvládnout. Ocitnout se v posteli se svým seriálovým exmanželem je totiž spíš k smíchu, zvlášť když ho hraje Robert. S ním jsem normálně zvyklá se utkávat před kamerou slovně, nikoli fyzicky. Doufám, že se u naší ,erotické’ scény stejně pobaví i diváci,” komentuje zmíněnou scénu představitelka Dariny Mahulena Bočanová.

​Kromě zavedených tváří děj seriálu oživí také příchod nových hrdinů: lékařky Sandry (Sarah Haváčová), lékaře Roberta (Daniel Tůma), policisty Libora (Martin Kraus) a servírky Moniky (Pavla Dostálová). „Věřím, že nové obsazení diváky zaujme – všichni jsou talentovaní, dobře hrají a s Ordinací se rychle sžili,“ říká k novým seriálovým postavám kreativní producentka Simona Matásková.

​V pilotním dílu nové řady oblíbeného seriálu, který zcela mimořádně uvádíme na Nova Gold (jinak je dostupný výhradně předplatitelům Voyo), na diváky hned v úvodu čeká dramatická scéna. Jedna z hlavních postav je shozena z mostu do Vltavy. O jakou postavu se jedná a zda nebezpečný pád přežije, mohou diváci zjistit už v tomto týdnu, kdy se Ordinace dočasně vrátí na televizní obrazovky.

Ordinace v Růžové zahradě 2 otevře své brány televizním divákům pouze tento čtvrtek 13. ledna od 20:15 hod. na Nova Gold.


PR TV Nova, 10. 1. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.01.2022 • Nejsledovanějším vánočním zápasem Premier League byl duel Leicesteru s Liverpoolem
12.01.2022 • Nový seriál Hranica prevalcoval konkurenciu!
11.01.2022 • Animovaní Chochmesovci prichádzajú na obrazovky RTVS so štvrtou sériou a aktuálnymi témami
10.01.2022 • DREAM TEAM – Mistři dílny: Vojta Kotek ve svářečských brýlích?!
08.01.2022 • Show Jana Krause – 12. 1. 2022
07.01.2022 • Na obrazovky přijíždí rodinný seriál Špunti na cestě

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist