Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 25.05.2022 - 15:45:41   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Čtyřiašedesát zápasů v přímých přenosech - ČT odvysílá kompletní program mistrovství světa

  Autor: Česká televize , e-mail: info@ceskatelevize.cz Přidané: 10.05.2022


Česká televize nabídne všechny zápasy nadcházejícího mistrovství světa v ledním hokeji v přímých přenosech. Všech čtyřiašedesát utkání bude možné sledovat hned na čtyřech platformách, tedy na programu ČT sport nebo prostřednictvím ČT sport Plus - na webu, v mobilních aplikacích nebo prostřednictvím HbbTV. Mistrovství už tradičně doplní Studio s doprovodným programem.


„Česká, respektive Československá televize pozvala své diváky ke sledování mistrovství světa v ledním hokeji poprvé v roce 1956 v rámci zimních olympijských her. I s krátkou přestávkou tak přináší sportovním fanouškům tento hokejový turnaj nejdéle na světě. Neměnnou tradicí je v posledních letech také to, že se nám daří vysílat na volně dostupném programu kompletní program šampionátu, a to v přímých přenosech,“ konstatuje výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský.

V pořadí dvaapadesátý šampionát odstartuje na ČT sport už v pátek 13. května odpoledním zápasem Francie proti Slovensku. Prvním utkáním provedou Robert Záruba s Martinem Procházkou. V rolích komentátorů se z hal v Tampere a v Helsinkách divákům v průběhu mistrovství představí také Tomáš Jílek a Ondřej Zamazal, a to společně s experty Petrem Hubáčkem a Milanem Antošem. Doprovodný program zajistí již tradičně Studio MS. Jeho průvodcem bude Jiří Hölzel, expertní pohledy nabídnou Martin Hosták, David Moravec, David Pospíšil a Petr Koukal. Zákulisí šampionátu a bezprostřední ohlasy hráčů zprostředkují v rolích reportérů Ondřej Tomek s Darinou Vymětalíkovou.

Mistrovství světa v ledním hokeji mohou fanoušci sledovat hned na čtyřech platformách České televize. Kromě standardního televizního vysílání na programu ČT sport mohou fanoušci sledovat utkání i prostřednictvím ČT sport Plus, tedy na webu, v mobilních aplikacích a prostřednictvím HbbTV. „Divákům nabídneme servis, na který jsou během mistrovství zvyklí. Kromě aktuálního zpravodajství a živých přenosů také sestřihy všech zápasů a nejdůležitějších momentů a další bohatý video obsah z vysílání ČT sport s důrazem na působení české reprezentace. Zahálet nebudou ani naše sociální sítě, kde se tradičně pokusíme zmapovat zákulisí šampionátu a práci našeho televizního týmu,“ doplňuje vedoucí webu ctsport.cz Jiří Kalemba.


Karolína Blinková, tisková mluvčí, Česká televize, 10. 5. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
10.05.2022 • MS v hokeji 2022 s RTVS - na toto sa môžete tešiť
10.05.2022 • Eurovize vstupuje do semifinále - za Česko má šanci na postup kapela We Are Domi
09.05.2022 • Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji budú tento rok vo vysielaní RTVS výnimočné
08.05.2022 • Hlavnú spravodajskú reláciu RTVS posilnia noví moderátori
07.05.2022 • Skupina Markíza bola v apríli suverénnym trhovým lídrom celodenne aj v prime-time, Druhá šanca najsledovanejším programom mesiaca
07.05.2022 • Show Jana Krause – 11. 5. 2022

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist