Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 02.07.2022 - 01:00:24   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 15. 6. 2022

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 12.06.2022Herec Marek Vašut, zpěvačka Jitka Zelenková a oddíl pánských akvabel Krasoplavci se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. června ve 21.35 hod. na Primě.


Marek Vašut – byl vyhledávaným dětským hercem, objevil se například v dodnes milované dětské komedii Přijela k nám pouť. Z rolí dětských sígrů Marek Vašut časem přešel k drsňákům typu boxera v Pěstech ve tmě nebo flákače z Lásky z pasáže. V devadesátých letech dostal Marek stipendium, rok studoval v Americe na herecké škole v New Yorku, a zároveň se tam živil jako číšník. Své zkušenosti a jazyky (kromě angličtiny, francouzštiny, slovenštiny a ruštiny se domluví i německy, italsky, španělsky či polsky) dnes uplatňuje v zahraničních filmech. Na kontě jich má už téměř stovku, objevil se po boku Toma Cruise či Anthonyho Hopkinse, a více než za herce se považuje za řemeslníka. A také ze částečného Vikinga. „Jsem Viking, což vím z analýzy DNA. Mám rád teploty do pětadvaceti stupňů a lehký vítr. Miluji sníh, když se třpytí na slunci, jsem vášnivý lyžař. Léto musím trochu přetrpět,“ tvrdí Marek v této souvislosti. Dle vlastních slov „depresák, který se rád směje“ se hned po prázdninách představí v roli krále Václava v mezinárodní koprodukci Jan Žižka a v novém seriálu TV Prima Dobré zprávy.


Jitka Zelenková – zpěvačka, která se rozhodla kulatiny oslavit ve velkém až letos, o dva roky později, a koncerty nazvala Znovu 70. „Byla jsem typické putovní dítě, přesazována podle toho, jak rodiče potřebovali. Narodila jsem se v Brně, kde jsem byla s oběma rodiči asi do pěti let. Pak jsem byla u babičky a dědy v Rakovníku, přestupní stanicí na rok byla Praha, a nakonec jsem zakotvila v Poděbradech u tatínka v lázeňském pokojíčku, který měl ani ne pět metrů čtverečních. Navíc v kritické době mezi třinácti a osmnácti lety. A můj otec jako šéfdirigent Českého symfonického orchestru byl na takové éro sám,“ vzpomíná zpěvačka Jitka Zelenková na dětství a dospívání, na jehož konci se už naplno začala věnovat zpívání. Nejprve vešla ve známost jako „křoví“ Karla Gotta, ten ji pak sám vytáhl mezi pravidelné hostující zpěvačky svých koncertů. V té době se Jitka začala věnovat i sólové kariéře, aby se časem zařadila mezi stálice české pop music, mezi něž patří dodnes. Publikum ji má nejraději jako interpretku swingových písní a romantických balad, ale Jitka se nevyhýbá ani žánrům, jako jsou rap nebo elektronika.


Krasoplavci – oddíl pánských akvabel. Veselí promíchané se šploucháním vody. Tak by se dal ve zkratce shrnout trénink Krasoplavců. Jen o humor ale nejde, tým mužů převážně středního věku měl na počátku jasný cíl. „Vznikli jsme s myšlenkou dostat se na olympiádu v Londýně,“ říká jejich nejstarší člen Pavel Dvořák. Být jediným mužským týmem synchronizovaného plavání v republice rozhodně není jednoduché. „Někteří lidé se mohli zbláznit smíchy, že jsem akvabela,“ vypráví Pavel. Jejich poznávacími znameními jsou pruhované plavky, a když plavci nejsou zrovna ve vodě, tak i buřinky. „Inspirace je jasná, pan Důra z Rozmarného léta, dokonce někdy vystupujeme i s doutníky,“ popisuje Pavel. Nutno podotknout, že plavky elegantního střihu i pokrývky hlavy dodávají plavcům na stylu a vtipu. Obzvlášť tehdy, když se z úst trenérky při trénování obrazců ozývá: „A dostaneme bříško na hladinu!“


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. června ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.

Kraus je COOL – reprízy oblíbené show můžete sledovat také každé úterý ve 21.25 hod. na Prima COOL.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 10. 6. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.06.2022 • Na JOJke štartuje rodinný seriál Šťastná rybka!
13.06.2022 • Televize Prima pouští do světa Dobré zprávy
11.06.2022 • Nemocnica, najsledovanejší seriál televízie JOJ, uzavrela svoju mimoriadne úspešnú jarnú sezónu
11.06.2022 • Zábavné léto s TV Nova! Na které seriály, pořady a filmy se můžete těšit?
08.06.2022 • Rádio Devín pripravilo pri príležitosti osláv 50. výročia svojho vysielania množstvo noviniek
08.06.2022 • Skupina Markíza bola trhovým lídrom aj v hokejovom máji 2022

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist