Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 18.05.2024 - 22:11:30   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Premier League od 1. srpna na novém programu CANAL+ Sport v platformě Skylink

  Autor: M7/Skylink , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 16.06.2022


Do startu nové sezóny anglické nejvyšší fotbalové soutěže zbývá ještě 7 týdnů, ale už teď je jasné, že se její fanoušci v České republice a na Slovensku mají na co těšit. Poprvé totiž budou moci sledovat všech 380 zápasů tohoto ročníku v přímém přenosu. A kromě toho spousty dalších divácky atraktivních novinek.


Premier League bude nově vysílána exkluzivně na novém programu CANAL+ Sport, za kterým stojí společnost CANAL+ Luxembourg, provozující televizní platformy Skylink a freeSAT. Nejvyšší možnou úroveň produkce zajistí kombinace česko-slovenského týmu ostřílených profesionálů a dlouholetých zkušeností spolu s technologickým zázemím skupiny CANAL+, zejména ve Francii a Polsku. Kromě kompletní sady přímých přenosů s kvalitním českým nebo slovenským komentářem, konferenčních přenosů souběžně hraných zápasů a tradičních zápasových studií se mohou diváci těšit také na velké množství doprovodných pořadů, pravidelnou týdenní talkshow s hodnocením odehraného kola nebo magazín věnovaný populární virtuální soutěži Fantasy Premier League.

CANAL+ Sport bude od 1. srpna součástí nabídky programů platforem Skylink a freeSAT na satelitu Astra 3B na orbitální pozici 23,5° východně, při využití aplikace Skylink Live TV včetně přístupu ke všem současně hraným zápasům a konferenčnímu přenosu. Dostupnost u dalších provozovatelů je zatím stále nejasná. „Naším cílem je představit prémiový, ale zároveň široce dostupný sportovní program, a proto jednáme se všemi velkými českými a slovenskými operátory. Pokud se nám v jednotlivých případech podaří domluvit na obchodních podmínkách, koncový zákazník bude moci anglickou Premier League sledovat v rámci své současné služby bez nutnosti cokoli měnit nebo dokupovat. Zároveň ovšem počítáme i s variantou přímé nabídky divákům, jejichž televizní služba náš program v nabídce mít nebude," uvádí k tomu Ladislav Řeháček, viceprezident společnosti CANAL+ Luxembourg pro Českou republiku a Slovensko.

Program CANAL+ Sport bude u Skylinku a freeSATu zařazen do nové nabídky Kombi+, jejíž měsíční cena bude od 1. srpna začínat na 349 Kč (pro internetovou televizi). Součástí stejného balíčku jsou i další sportovní programy, včetně Sport1 a Sport2, což ocení nejen fanoušci fotbalu, ale také F1.

Samostatně bude možné program CANAL+ Sport předplatit za 189 Kč měsíčně, v obou případech s možností okamžitého zrušení a bez jakýchkoli závazků. Obě nabídky bude možné objednat již v průběhu července v rámci předprodeje, případně si lze zasoutěžit o 6měsíční předplatné zdarma na www.canalplussport.cz.


PR Canal+ Luxembourg S. s r.l., 16. 6. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
30.05.2022 • Čtyři programy v červnu pro všechny zákazníky Skylinku
19.05.2022 • Další hudební stanice zmizí z družice Astra 1: gotv
12.05.2022 • M7 Group zahájí vysílání americké zpravodajské stanice NEWSMAX na družici Astra 3B
06.05.2022 • Společnost Sky UK uzavřela víceletou smlouvu se skupinou SES
05.05.2022 • ONE, tagesschau24, phoenix a ARTE od 15. listopadu už jen ve vysokém rozlišení ze satelitu Astra 1M
02.05.2022 • Epic Drama HD a CANAL+ Domo v květnu pro všechny Skylink zákazníky

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist