Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 10.12.2022 - 06:03:45   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

10 zemí, kde Češi během své dovolené nejčastěji sledují internetovou televizi

  Autor: Telly , e-mail: info@telly.cz Přidané: 13.09.2022


Během července a srpna míří statisíce Čechů do zahraničních destinací. Nemálo z nich se ani v zahraničí nechce obejít bez svých oblíbených televizních stanic. Operátor Telly přináší statistiku 10 zahraničních zemí, odkud se čeští uživatelé připojovali ke své internetové televizi nejčastěji.


Suverénně nejoblíbenější zahraniční destinací, odkud se Češi připojovali ke své internetové televizi během letošních prázdnin, bylo Německo. V rámci televize Telly se z této země připojoval každý druhý uživatel, který byl v cizině. V případě Německa je ale procento připojených uživatelů dlouhodobě vysoké, protože české televizní programy tady sledují kromě turistů i Češi, kteří zde dlouhodobě studují či pracují.

Na druhém místě žebříčku zahraničních zemí, odkud se letos Češi nejčastěji připojovali, bylo Slovensko (17 procent) a Polsko (10 procent).

Ani další destinace nepřekvapí, patří totiž mezi každoročně oblíbené. Na čtvrtém místě figuruje Rakousko, následované Chorvatskem a možná trochu překvapivě Nizozemskem.

Desítku nejčastějších cizích států, odkud Češi sledují televizní vysílání, doplňují Itálie, Francie, Švédsko a Řecko.


„Díky tomu, že televizní vysílání lze pustit i na mobilním telefonu nebo tabletu, Češi internetovou televizi na dovolených v zahraničí rádi využívají. Stále je to ale dle našich statistik minorita cestovatelů, řádově tisíce. I během letních měsíců se 97 procent diváků připojuje z České republiky,“ říká ředitel marketingu televize Telly Jan Schöppel.

Všechny televizní programy z konkrétního balíčku mohou klienti televize Telly sledovat ve všech státech Evropské unie v televizi, na počítači, mobilním telefonu nebo tabletu.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly, 12. 9. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
28.07.2022 • CoComelon – fenomén který učaroval dětem, pohltil i rodiče. Na Voyo oblíbené postavičky poprvé promluví i česky
15.07.2022 • Tituly z nabídky Voyo je možné sledovat i bez připojení k internetu
13.07.2022 • TV Nova rozšiřuje SocialTV a posouvá možnosti pod červeným tlačítkem
12.07.2022 • Prvý Voyo Špeciál v podobe stand-up comedy komičky Simony Salátovej
09.07.2022 • České Radiokomunikace prodlužují test televizního vysílání v 5G
04.07.2022 • Léto na Voyo plné zábavy

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist