Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 06.06.2023 - 09:24:36   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 3. 5. 2023

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 29.04.2023Sestry Simona Krainová a Yvona Maléřová, cestovatel a fotograf Josef Pizinger a numeroložka Monika Ben Thabetová se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. května ve 21.35 hod. na Primě.


Simona Krainová a Yvona Maléřová – sestry, které dokazují, že věk je pouze číslo. Na první pohled bijí do očí jejich sexy, a hlavně vysoustružené postavy. U první z nich coby topmodelky se to bere jako samozřejmost, ale u druhé, která je o pět let starší a pracuje jako ekonomka, je to takový malý zázrak. „Obě žijeme v odlišných světech a nemá smysl si něco závidět. Simču obdivuji z dálky a sem tam se přiučuji. Zkusila jsem si její práci a není opravdu co závidět,“ říká pětapadesátiletá Yvona, která pracuje jako ekonomka a stejně jako Simona pravidelně běhá a posiluje. A i ona svou cestu za krásou a zdravým životním stylem pravidelně sdílí na Instagramu. Obě spolu nedávno absolvovaly společné reklamní focení a jejich billboardy visí po celé republice.


Josef Pizinger – cestovatel a fotograf, manžel Venduly Pizingerové. Cestuje do odlehlých míst za neotřelými zážitky a inspirací. Často se svou ženou Vendulou, dříve Svobodovou, prezidentkou nadace Kapka naděje, kterou poznal už ve svých jedenácti letech jako kamarádku své matky. „Ani si nepamatuju, jestli jsem jí tykal nebo vykal. Určitě jsem jí neříkal teto, ale Vendulo,“ vzpomíná s tím, že tenkrát ani náznakem netušil, že by spolu mohli žít. „To vás nenapadne ani v té největší sci-fi. Myslím si, že Vendulu to nenapadlo, dokud jsem ji nepožádal během jednoho výletu o ruku.“


Monika Ben Thabetová – numeroložka a motivační koučka. „Vaše datum narození je váš rádce a pomocník. Je to taková pomyslná truhla s pokladem, kterou dostane každý do vínku. Bohužel, většina z nás si to ani neuvědomuje. Ale když dokážeme zvednout její víko a nahlédnout dovnitř, světlo z lesku, ta nesmírná záře pokladu, nám ukáže tu správnou cestu, ten správný směr,“ říká uznávaná koučka a numeroložka. Její schopnosti využívají i velké firmy nebo vrcholoví sportovci.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. května ve 21.35 hod. na Primě. Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 28. 4. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.05.2023 • Ivan - Král tří akordů
25.04.2023 • Jubilejní sedmdesátku oslaví Česká televize dnem otevřených dveří i speciálním programem
25.04.2023 • Život je jen boží mlýn
24.04.2023 • Dvanáctou řadu soutěže StarDance rozzáří tančící hvězdy. Které to budou?
23.04.2023 • Show Jana Krause – 26. 4. 2023
22.04.2023 • Pod hladinou se vynoří na prima+

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist