Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 25.06.2024 - 18:43:19   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

T-Mobile TV slaví 7 let a mění se na MAGENTA TV.

  Autor: T-Mobile TV , e-mail: info@t-mobile.cz Přidané: 09.05.2023


Široká žánrová nabídka, chytré funkce a prémiový obsah pro český trh. T-Mobile TV při příležitosti sedmiletého výročí mění svůj název na MAGENTA TV. Zákazníkům v tuto chvíli přináší nejširší programový výběr na trhu i prémiový obsah včetně oblíbené Premier League na CANAL+ Sport. V rámci nové kampaně, která začíná 9. května, připravila MAGENTA TV speciální nabídku v podobě zvýhodněné ceny nejvyužívanějšího tarifu M. Po dobu dvou měsíců si ho zákazníci mohou aktivovat za pouhou 1 Kč za měsíc.


Na český trh vstupovala T-Mobile TV v květnu roku 2016 s přibližně 130 kanály, nyní pod značkou MAGENTA TV přináší divákům téměř 170 kanálů, přičemž z toho je více než 60 % v HD kvalitě a některé již dokonce v rozlišení 4K. Od 9. května 2023 MAGENTA TV zahajuje širokou reklamní kampaň, v rámci které mohou noví zákazníci vyzkoušet tarif M za zvýhodněnou cenu po dobu dvou měsíců. Právě tato varianta je mezi uživateli velmi oblíbená, protože poskytuje vyváženou kombinaci sportovního, filmového, seriálového i dokumentárního obsahu.

Hlavní tváří kampaně je známý televizní moderátor a hlasatel Alexandr Hemala. Ten ztvárňuje v televizních spotech několik rolí a poukazuje tak na obsahovou pestrost, kterou MAGENTA TV přináší. Atraktivním bonusem pro zákazníky je pak filmový a seriálový květen, jenž potěší uživatele nižších tarifů tím, že jim budou automaticky zpřístupněny programy CANAL+ Action, JOJ Cinema, AXN, AXN White, AXN Black, FilmBox Premium a FilmBox Extra.

„Od svého počátku naše televizní služba oslovuje zákazníky především širokou programovou nabídkou, ovšem kvalita přehrávaného obsahu a technické prvky jako zpětné zhlédnutí nebo dostupnost v rámci celé EU jsou to, co z oblíbené MAGENTA TV dělá tu preferovanou,“ uvádí Zdeněk Spurný, manažer televizních služeb T-Mobile.


Technická i obsahová vylepšení

Během uplynulých sedmi let prošla MAGENTA TV řadou technických i obsahových inovací. Například stále oblíbenější funkce zpětného zhlédnutí nyní divákům umožňuje sledovat pořady s týdenním odstupem oproti původním pouhým dvěma dnům. Významný posun se odehrál i z hlediska podpory zařízení – MAGENTA TV je dostupná přes set top box, mobilní telefony, tablety, chytré TV i webový prohlížeč. Zákazníci ji mohou využívat až na šesti zařízeních a v rámci celé EU, obojí bez nutnosti jakéhokoliv aktivačního poplatku. U více než 60 vybraných stanic mají diváci k dispozici různé jazykové audio stopy nebo mohou využít sledování s titulky.


Unikátní obsahový mix

MAGENTA TV se profiluje jako televize s obsahem skutečně pro každého a přináší divákům širokou škálu tematických kanálů. Mimo jiné například exkluzivní stanice CANAL+ Action a CANAL+ Sport s oblíbenou Premier League. V březnu MAGENTA TV zařadila do nabídky službu Voyo, která zahrnuje filmy, seriály i prémiový a originální obsah. Pro všechny zákazníky je připravena prodloužená zkušební 14denní verze. Následně mohou pokračovat ve formě produktu Voyo start, které přináší pět Voyo titulů měsíčně v ceně služby MAGENTA TV, nebo přejít na plnou verzí služby Voyo bez omezení. Náhled obsahové nabídky Voyo lze procházet přímo v prostředí MAGENTA TV a přechody mezi oběma aplikacemi jsou naprosto plynulé a intuitivní.

„Z našich průzkumů vyplývá, že většina diváků digitální TV vyhledává především český obsah či zahraniční filmy – u diváků MAGENTA TV tvoří filmy a seriály téměř polovinu celkové sledovanosti a až 86 % zákazníků využije alespoň jednou za měsíc chytrou funkci zpětného zhlédnutí. Sportovní nadšenci zase pochopitelně preferují sledovat utkání v přímém přenosu. Naše široká programová nabídka, která momentálně čítá téměř 170 kanálů různých žánrů, myslí opravdu na všechny, a i díky tomu počet diváků MAGENTA TV neustále roste,“ dodává Zdeněk Spurný.

MAGENTA TV jako jediná televize na trhu sdružuje pod jednou službu takto širokou škálu programů. Nabízí kombinaci sportovních kanálů Premier Sport 1 a 2, CANAL+ Sport 1 a 2, Sport 1 a 2 a Auto Motor Sport. Zpravodajské kanály pak zahrnují BBC News a CNBC, dokumentární a zábavní přináší například BBC Earth, Fishing & Hunting, Spektrum či AMC.

V nejbližších týdnech a měsících tak mohou diváci sledovat například sportovní přenosy včetně finále Evropské ligy, finále Ligy mistrů, kompletní Premier League a FA Cup, na led pak diváky přenese Mistrovství světa v hokeji a Stanley Cup. Tenisové fanoušky potěší French Open, Wimbledon a US Open a milovníky rychlých strojů závody Formule 1. Chybět nebude ani stále populárnější UFC. Příznivce seriálů pak čeká mimo jiné nový seriál Django na CANAL+ Action a na HBO nová řada volného pokračování Sexu ve městě s názvem A jak to bylo dál… nebo nový seriál The Idol.


Zuzana Netolická, Specialistka externí komunikace, T-Mobile Czech Republic, 9. 5. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.05.2023 • Neapol slaví historický titul po 33 letech! Speciální vysílání Nova Sport 4 už tuto neděli
31.03.2023 • MALL.TV se k 1. dubnu mění na Fameplay
16.03.2023 • Telly spouští jarní kampaň, na první tři měsíce nabízí největší balíček jen za 250 korun
23.02.2023 • Voyo pokorilo ďalší významný míľnik, na Slovensku a v Česku má už viac ako 500 000 predplatiteľov
09.02.2023 • Skupina Prima spustila novou streamovací videoslužbu prima+
01.02.2023 • Začalo hlasování v národním kole Eurovize – zástupce Česka mohou vybírat fanoušci z celého světa

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist