Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.07.2024 - 14:59:42   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Telly startuje letní kampaň, na první tři měsíce nabízí balíčky za polovinu a dárek k tomu

  Autor: Telly , e-mail: info@telly.cz Přidané: 30.06.2023Televizní operátor Telly spouští od konce června svou novou reklamní kampaň. Se sloganem „Nejlepší ochrana před sluncem? Faktor 100+!“ nabídne více než 100 TV programů s 50% slevou a navíc letní dárkovou kolekcí.


Letní měsíce jsou ve znamení pohody a sluníčka. A právě tyto dva faktory akcentuje letní reklamní kampaň Telly. S hyperbolickým sloganem „Nejlepší ochrana před sluncem? Faktor 100+!“ odkazuje nejenom na letní aktivity, ale zdůrazňuje i širokou nabídku televizních kanálů od operátora Telly. A díky možnosti 7denního zpětného přehrání si divák sám určí, kdy se na televizi bude dívat.

Reklamní kampaň jako již tradičně připravila agentura Grizzlink. Počítá se s jejím nasazením na sociálních sítích Facebook a Instagram.

„V naší letní reklamní kampani se opět objevuje významná sleva pro nové klienty. Slevové nabídky v kombinaci s dárky jsou u našich zákazníků dlouhodobě oblíbené, proto jsme je rozhodli využít i na začátku letošního léta,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly.

Odměnou pro nové zákazníky je 50% sleva na balíčky Velký a Střední na první 3 měsíce. Diváci tak mohou sledovat více než 100 televizních stanic, z nichž většina je vysílána v HD kvalitě, za bezkonkurenční cenu. Samozřejmostí jsou pak smlouvy bez vázanosti a bez skrytých podmínek.

Za cenu poštovného navíc dostanou všichni noví zákazníci dárek Nasluněná trojka v hodnotě 1900 korun. Balíček zahrnuje designovou termolahev, pohodlnou hamaku a vzdušný vějíř.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly, 28. 6. 2023

  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
07.04.2023 • Pohodové Velikonoce 2023
31.12.2022 • PF 2023
24.12.2022 • Šťastné a veselé Vánoce vám přeje satCentrum!
22.11.2022 • Telly v rámci Black Friday nabízí na největší balíček 30procentní slevu
20.10.2022 • Částečné zatmění slunce 25. října 2022
19.07.2022 • Skylink odstartoval předprodej balíčků s Premier League

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist