Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 23.05.2024 - 09:14:20   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Všetky zápasy najvyššej slovenskej futbalovej ligy aj naďalej exkluzívne na Voyo

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 10.07.2023


Najvyššia slovenská futbalová liga sa rozbehne po dvojmesačnej letnej prestávke na plné obrátky a fanúšikovia budú môcť pod novým názvom Niké liga aj v sezóne 2023/2024 opäť sledovať kompletne všetky zápasy exkluzívne prostredníctvom streamovacej služby Voyo, ktorá je domovom najlepšieho slovenského futbalu. Vybrané stretnutia budú aj naďalej prinášať televízie Dajto a Nova Sport.


„Som rád, že naše strategické partnerstvo s Úniou ligových klubov aj naďalej pretrváva a Voyo zostáva domovom najlepšieho slovenského futbalu. Verím, že aj v nadchádzajúcej sezóne divákom naživo sprostredkujeme výnimočné futbalové zážitky v čo najlepšej produkčnej kvalite,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

„Sme veľmi radi, že už tretiu sezónu v rade máme po boku televíznu jednotku na trhu a silného mediálneho partnera. Vďaka spolupráci so skupinou Markíza sa nám darí prinášať televíznemu fanúšikovi našu ligu priamo do jeho obývačky, a to v stále zlepšujúcej sa produkčnej kvalite. Spolu s Markízou pripravujeme aj viacero projektov a záujem o náš futbal rastie, za čo sme veľmi radi,“ povedal Ivan Kozák, prezident Únie ligových klubov.

Nový ročník ligy odštartuje jej 31. sezónu v histórii samostatnosti. Nováčikom v nadchádzajúcej sezóne najvyššej futbalovej súťaže je mužstvo FC Košice. Úvodným zápasom novej sezóny Niké ligy bude regionálne derby MFK Dukla Banská Bystrica – FK Železiarne Podbrezová (piatok 28. júla 2023 o 20:30 hod. na Nova Sport 1 a Voyo). Najväčším lákadlom 1. kola bude zápas nováčika sezóny FC Košice s majstrovským Slovanom Bratislava (sobota 29. júla 2023 o 20:30 hod. na Dajto a Voyo) – pôjde zároveň o Zápas mesiaca.

Všetky zápasy Niké ligy budú aj naďalej s komentárom a vo full HD kvalite dostupné naživo i zo záznamu predplatiteľom streamovacej služby Voyo. Dva vybrané zápasy budú navyše vysielané, rovnako ako v uplynulej sezóne, na televíznych obrazovkách. Piatkové duely bude vždy vysielať Nova Sport a nedeľné, prípadne sobotné (v závislosti od harmonogramu našich klubov v pohárovej Európe) stretnutia TV Dajto.

Počas letných mesiacov majú televízne zápasy výkop o 20:30 hod., mimo tohto obdobia o 17:30 hod. Všetky ostatné zápasy sa začínajú o 18:00 hod. (duely hrané v mesiacoch júl, august, september, október, apríl, máj) respektíve o 15:00 hod. (zápasy hrané v ostatných mesiacoch – november, december, február, marec). Aj v novej sezóne sa diváci môžu tešiť na Zápasy mesiaca, ktoré budú snímané na dvanásť kamier vrátane slow-motion. Od sezóny 2023/2024 budú už všetky ostatné televízne zápasy produkované na desať kamier. V jarnej časti sezóny sa zvýši počet kamier aj pri výrobe Voyo zápasov.

Všetko podstatné z každého kola Niké ligy aj v tejto sezóne zmapuje spolu s futbalovými expertmi tradičný magazín GÓÓÓL!, ktorý budú v týždennej periodicite aj naďalej ponúkať Voyo a TV Dajto. Magazín bude mať premiéru vždy v nedeľu večer, aby fanúšikom sprostredkoval najlepšie momenty a reakcie aktérov čo najskôr – bezprostredne po aktuálnom kole.

V spolupráci s ÚLK a novým titulárnym partnerom súťaže pripravujeme aj relácie, ktoré dostanú priestor v hlavnom vysielacom čase. Ich cieľom je najmä aktívne zapojiť fanúšikov slovenského futbalu a zároveň prostredníctvom CSR aktivít podporiť mladé futbalové talenty na Slovensku.

Súčasťou televíznej kampane k štartu novej sezóny je aj nový televízny spot, ktorý vznikal počas media day Niké ligy so zástupcami klubov v priestoroch Národného futbalového štadióna na Tehelnom poli v Bratislave. Pozrieť si ho môžete tu: https://youtu.be/0cyb4LfaCaM


1. kolo Niké ligy v sezóne 2023/2024:

• Piatok 28.7. o 20:30 hod.: Banská Bystrica – Podbrezová (Nova Sport, Voyo)

• Sobota 29.7. o 18:00 hod.: Skalica – Zlaté Moravce (Voyo)

• Sobota 29.7. o 20:30 hod.: ZÁPAS MESIACA: Košice – Slovan (Dajto, Voyo)

• Nedeľa 30.7. o 18:00 hod.: Michalovce – Dunajská Streda (Voyo)

• Nedeľa 30.7. o 18:00 hod.: Žilina – Ružomberok (Voyo)

• Nedeľa 30.7. o 18:00 hod.: Trnava – Trenčín (Voyo)


Voyo je streamovacia služba, ktorú na Slovensku prevádzkuje skupina Markíza. Koncom roka 2020 prešla kompletným vizuálnym aj obsahovým reštartom. Odvtedy zaznamenáva výrazný nárast počtu predplatiteľov, aktuálne je ich na Slovensku a v Česku už viac než 550 000. Voyo zároveň patrí ku kľúčovým projektom digitálnej transformácie mediálnej skupiny CME na všetkých trhoch, kde pôsobí. Okrem obľúbených televíznych programov v predstihu ponúka používateľom prístup ku knižnici plnej filmov a seriálov z lokálnej i zahraničnej produkcie, populárnym športovým prenosom, či ďalšiemu prémiovému obsahu. Neustále prináša nové vylepšenia a funkcionality, pričom každý rok plánuje rozvíjať aj tvorbu exkluzívnych titulov.


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
08.07.2023 • Odhalte v sobě inspektora Šikulu: Lekce od kultovního detektiva v podobě klasického rodinného seriálu
07.07.2023 • Červenec na CBS Reality
05.07.2023 • Nezkrocená velká jezera, největší sladkovodní soustavy na světě přímo fascinují
04.07.2023 • 10 překvapujících faktů o Tádž Mahalu v dokumentu na Viasat History
01.07.2023 • Tour de France startuje v sobotu 1. 7. 2023
29.06.2023 • Kriminální léto na Epic Drama bude horké a udělá z každého diváka zkušeného detektiva

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist