Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 14.07.2024 - 12:48:09   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Novým generálnym riaditeľom a konateľom TV Markíza sa od 1. septembra 2023 stane Peter Gažík

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 19.07.2023Vystrieda tak Matthiasa Setteleho, ktorý zotrvá v TV Markíza ako konateľ do 31. októbra 2023, aby bola zabezpečená kontinuita riadenia a plynulý prechod všetkých zodpovedností.Televízia Markíza oznamuje, že od 1. septembra 2023 nastúpi do funkcie jej generálneho riaditeľa a konateľa Peter Gažík. Vystrieda tak Matthiasa Setteleho, ktorý sa po 10-tich rokoch vo funkcii generálneho riaditeľa rozhodol venovať iným profesionálnym príležitostiam. Matthias Settele zotrvá v TV Markíza ako konateľ do 31. októbra 2023, aby bola zabezpečená kontinuita riadenia a plynulý prechod všetkých zodpovedností. Po svojom odchode z TV Markíza zostane Matthias Settele členom redakčnej rady CME.

Slovenský rodák Peter Gažík má niekoľkoročné topmanažérske skúsenosti, naposledy pôsobil ako generálny riaditeľ telekomunikačného operátora Yettel Hungary, túto funkciu zastával od januára 2021. Predtým šesť rokov viedol telekomunikačného operátora O2 Slovakia ako jeho generálny riaditeľ. Znalosti nadobudnuté v oblastiach B2C, tímového líderstva a digitálnej transformácie zúročí pri ďalšom rozvoji obsahových a distribučných stratégií TV Markíza, ktorá bude diváčkam a divákom naďalej poskytovať najvyššiu možnú kvalitu mediálneho a zábavného obsahu, ktorú očakávajú.

„Médiá a zábavný priemysel sú z jednej časti o kreativite a inováciách a z druhej časti o plne angažovanom riadení, budovaní vzťahov a manažmente talentov. Peter, ktorého vítame späť v TV Markíza, kde v roku 2004 začínal ako zahraničný spravodajca, preukázal a potvrdil svoje líderské zručnosti a schopnosť adaptovať sa a učiť sa v každej fáze svojej kariéry. Teším sa, že sa pripojí k tímu TV Markíza a zlepší už aj tak veľmi silnú pozíciu TV Markíza,“ povedal zástupca generálneho riaditeľa CME Dušan Švalek.

„TV Markíza a CME by sa chceli Matthiasovi Settelemu poďakovať za jeho prínos za posledných 10 rokov vo funkcii generálneho riaditeľa, počas ktorých Matthias úspešne viedol spustenie nových televíznych staníc skupiny, implementáciu digitálnej stratégie CME, dozeral na dlhodobo zvyšujúcu sa sledovanosť a nedávne spustenie ESG iniciatívy CME Cares. Z postu generálneho riaditeľa odchádza v čase, kedy má TV Markíza silnú pozíciu na trhu," dodal Dušan Švalek.

„Som vďačný za čas strávený s úžasným tímom TV Markíza. Po desiatich rokoch som sa však rozhodol odovzdať zodpovednosť novému manažérovi a pokračovať v projektoch mojej vlastnej poradenskej činnosti. Spoločne sme toho dosiahli naozaj veľa, vďaka čomu sa TV Markíza stala vedúcou televíznou skupinou a prevádzkovateľom najlepšej lokálnej streamovacej platformy. Teraz nastal čas, aby som sa posunul ďalej,“ zhodnotil odchádzajúci generálny riaditeľ Matthias Settele.


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, 18. 7. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
20.07.2023 • Tisková zpráva z 11. zasedání RRTV, konaného dne 18. 7. 2023
16.07.2023 • Televízne spravodajstvo RTVS je podľa Slovákov najobjektívnejšie
13.07.2023 • Štěpán Kozub se promění v Jaroslava Haška v chystaném životopisném filmu režiséra hitu Spolu
30.06.2023 • RTVS prináša potrebné informácie k zrušeniu úhrady koncesionárskych poplatkov
29.06.2023 • Atmedia: Češi fandí dokumentárním pořadům
23.06.2023 • Pořad České televize V exekuci získal ocenění za ohleduplné zobrazení chudoby v médiích

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist