Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 11.12.2023 - 20:14:27   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Seriál Hořký svět má pokračování a s hvězdou Janou Nagyovou

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 30.09.2023


Druhá série seriálu Hořký svět právě vzniká pod taktovkou televize Prima. Osmidílné pokračování opět diváky zavede do rodinného pivovaru Sázava, kde se konečně daří a na jeho chodu je znát, že se do vaření piva zapojily ženy. Obzvláště když se na jeho prahu objeví ztracená matka a manželka Jana – v podání herečky Jany Nagyové.


Manželství Štěpána (Matouš Ruml) s Veronikou (Berenika Kohoutová) je zachráněno. Jejich syn Honzík (Nathan Ruml) si po zranění, které ukončilo jeho sportovní kariéru, našel zálibu v kreslení. Sládek Bořek (Bolek Polívka) se vrací z protialkoholní léčebny, sbližuje se s Marií (Eva Holubová) a vypadá to i na jeho návrat do Sázavy na pozici sládka, kde se mezitím do práce zapojila jeho dcera Tereza (Barbora Černá). Michalovi (Jakub Štáfek) se jako sládkovi skvěle vede u konkurence v Chodějově a jeho vztah s bratrem Štěpánem je skvělý.

Pivovaru se daří tak, jak si všichni přáli. Poptávka se zvyšuje, Štěpánovi zvoní jeden telefon za druhým, Tereza s Bořkem nestíhají vařit. Marie trvá na tom, že se o pivovar nechce starat, protože má Bořka, s nímž by si ráda užila klidné stáří. Tereza se vydává na soutěže a pivní festivaly a na jednom z nich ji vyhledá její matka Jana (Jana Nagyová), kterou léta neviděla. „Nabídka na natáčení seriálu Hořký svět pro mě byla velké překvapení a radost. Seriál jsem tady netočila čtyřicet let. Arabela vznikala v roce 1980, pak ještě nějaké inscenace, televize… Ale seriál žádný. Pivo mám ráda, budu velmi angažovaná úspěšná manažerka, která zároveň bojuje se svým zdravotním stavem. Je to velmi zajímavá role,“ rozpovídala se během natáčení Jana Nagyová.

Jejím seriálovým manželem bude Bolek Polívka a její dcerou Barbora Černá. „S Bolkem jsem se setkala na natáčení pohádky Mamánek. Po dvou letech se tak opět scházíme před kamerou. Teď to bude můj partner, manžel, velmi jsem se těšila také na paní Holubovou, se kterou jsem se pracovně potkala poprvé.“ A tím scénáristé připravili velice zajímavý příběh. „Ona si myslí, že ho chci zpátky, ale já jdu do pivovaru, protože mě o to požádá dcera Tereza, abych jí pomohla a všechno se rozběhlo, marketing, prodej a tak dále,“ popisuje svoji úlohu herečka, která na natáčení létá z německého Düsseldorfu.

A z nové maminky je neuvěřitelně nadšená seriálová dcera v podání Barbory Černé. „Zatetelila jsem se radostí, protože mít za seriálovou maminku Arabelu s kouzelným prstenem mi přišlo hodně cool. Začala jsem se těšit, že poznám opravdu velký idol tak kultovního příběhu, jako je Arabela. A jaké bylo naše setkání? Hřejivé, jako je sama Jana. Svým charisma mě úplně odzbrojila a opravdu působila jako pohádková bytost. Jsem ráda, že mám tu čest jako její seriálová dcera okoukávat její naprostou profesionalitu před kamerou, a taky musím říct, že je neuvěřitelně krásná,“ vypráví s nadšením Barbora Černá a podle slov její seriálové maminky bylo okouzlení vzájemné.

„Báru jsem při prvním setkání vzala do náruče jako svou vlastní dceru. Vyzařuje z ní obrovská euforie, radost, prostě život!“ prozrazuje nová posila seriálu Hořký svět, který se pro diváky nyní připravuje. O jeho nasazení na obrazovky bude televize Prima včas informovat.


Josef Ducký, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 29. 9. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.10.2023 • Show Jana Krause – 4. 10. 2023
29.09.2023 • Střela z Východu – skutečný příběh na Prima ZOOM
27.09.2023 • Nová krev pro Partičku, Bodyguardi i PORNO! Prima COOL čeká pořádně barevnej podzim
25.09.2023 • Show Jana Krause – 27. 9. 2023
18.09.2023 • RTVS predstavila kompletnú jesennú programovú ponuku. Novinkami potešila televíznych divákov aj rozhlasových poslucháčov
17.09.2023 • Show Jana Krause – 20. 9. 2023

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist