Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 28.02.2024 - 05:10:56   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 24. 1. 2024

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 21.01.2024Herec Jiří Vyorálek, herečka Simona Peková a instagramový komik Raymi Britto se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. ledna ve 21.40 hod. na Primě.


Jiří Vyorálek – herec, kterého brzy uvidíme v seriálu z politického prostředí 7 schodů k moci. „Tomáš Vichr začíná jako ministr kultury, mravně uvědomělý, rovný politik – pravdař, který má smysl pro čest a spravedlnost, ctí pravidla a mravní zásady. Cestou se umaže a končí jako ,kominík‘ bez práce. Ale mezitím to stihne dotáhnout na předsedu vlády. A taky se zamiluje. Zblázní se tak, jak se to v určitém věku stává spoustě chlapů,“ říká Jiří o své postavě v seriálu 7 schodů k moci, který začne televize Prima vysílat 28. ledna. Kromě toho ho čeká i divadelní premiéra a intenzivně se věnuje načítání audioknih. „Člověk by měl být pořád připravený na všechno. Myslet si ,tak teď mám hotovo a bude chvilku klid‘, to je většinou omyl. Osud totiž vzápětí přinese nějaké nové výzvy,“ dodává.


Simona Peková – filmový objev, herečka, která na prahu sedmdesátky září v první filmové roli a je nominovaná na Českého lva. „Jsem stará paní objevená ve sklepě divadla tři metry pod zemí,“ říká brněnská divadelnice, která na prahu sedmdesátky zazářila ve své první velké filmové roli a vysloužila si tím nominaci na prestižního Českého lva. „Do Valerie v černé komedii Přišla v noci jsem promítla svou matku, nádhernou, ale na zabití. A pak je v ní samozřejmě i kus mě samotné – jsem teatrální a expresivní. A říkám kruté pravdy! I když se za to někdy stydím,“ přiznává.


Raymi Britto – instagramový komik, půvabný Ital žijící v Česku. Narodil se v Miláně, jeho matka je Italka, otec Peruánec, ale už osm let žije u nás. A na svém instagramovém profilu sdílí svoje zážitky a zkušenosti. „Psychicky mi to pomáhá vyrovnat se s tím, že jsem daleko od své rodiny a přátel. Protože když opustíte svou zemi, necháte za sebou všechno a všechny a jste úplně sám. Jakmile ale začnete mluvit novým jazykem, nebo se o to alespoň pokoušet, přestanete mít pocit vytržení ze společnosti.“


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. ledna ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si premiérové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 19. 1. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
24.01.2024 • Na obrazovky TV Markíza mieri Zrada, slovenská verzia celosvetového seriálového hitu Doktorka Fosterová
19.01.2024 • Ikony Kamila Střihavky pokračují na ČT art třetí řadou
18.01.2024 • Všichni zákazníci Telly mají možnost vidět turnaj UFC 297
18.01.2024 • Ceny Anděl Coca-Cola 2023 startují. Moderátoři budou dva, novinkou je kategorie Společný projekt
17.01.2024 • RTVS_Rádio Devín ponúkne večer plný experimentálnej hudby
14.01.2024 • Šou Big Brother Česko & Slovensko pozná meno víťaza

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist