Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 20:04:59   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

Skupina Nova spustila novou aplikaci Nova.cz v prostředí červeného tlačítka

  Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 05.04.2024


Technologie HbbTV, známá i jako červené tlačítko, neustále postupuje mílovými kroky dopředu. Skupina Nova této oblasti věnuje velkou pozornost a prostředí červeného tlačítka neustále vylepšuje. Nyní přichází s další inovací v oblasti HbbTV – aplikací, která bezplatně nabídne divákům veškerý videoobsah dostupný na Nova.cz přímo na jejich televizních obrazovkách.


Nová aplikace videoarchiv Nova.cz poskytuje divákům nejen možnost zpětného sledování pořadů TV Nova, ale také bonusové materiály ze zákulisí oblíbených pořadů, rozhovory s herci a tvůrci a zpravodajství. Aplikace disponuje i novými funkcemi, jako je televizní program (EPG) s možností přehrávání pořadů přímo z EPG nebo snadného přechodu do Voyo. Obsahuje také záložku Nestihli jste v TV, ve které jsou nejnovější pořady Skupiny Nova rozdělené podle jednotlivých televizních stanic, přičemž obsah je prezentován v podobě karuselu. Diváci zde také naleznou širokou škálu doporučeného obsahu a nejsledovanějších videí, vše rozdělené podle žánrů.

Aplikace televizního archivu otevírá nové obchodní možnosti i pro partnery Skupiny Nova. Ti si zde mohou zakoupit tzv. "branding pořadu", tedy viditelnost jejich loga na hlavní stránce pořadu a na všech souvisejících stránkách.

„Ocenění za TN Live v HbbTV, které jsme získali na HbbTV Symposiu v Neapoli, nám dokazuje, že nezaostáváme za celosvětovými trendy ve světě červeného tlačítka. Věřím, že nová HbbTV aplikace Nova.cz bude další významným krokem dopředu v této technologii a bude tak inspirací i pro další, a to například ve vztahu propojení klienta s konkrétním pořadem. Navíc diváci mají teď jednodušší přístup k oblíbeným videím, pořadům i bonusovým materiálům,” uvedla Iva Dohnálková, HbbTV manažerka TV Nova.

Diváci stanic Skupiny Nova mohou v současné době pod červeným tlačítkem sledovat tedy nejen právě spuštěný archiv Nova.cz, ale i streamovací službu Voyo, TN Live nebo si přečíst zprávy, podívat se na předpověď počasí nebo hlasovat a soutěžit.

„Velmi si cením toho, že si uživatelé Nova.cz mohou obsah užít naplno i na svých televizních obrazovkách prostřednictvím červeného tlačítka. Snažíme se nabízet kvalitní bonusový obsah, který se dá dobře konzumovat i z pohodlí gauče. Přímo na webové stránce pak mají navíc k dispozici spoustu článků o populárních formátech. Najdou zde i aktuální informace o chystaných akcích Skupiny Nova, například Festival chutí, který se bude konat na konci ledna,“ dodal Vedran Kovačević, šéfredaktor Nova.cz.


PR TV Nova, 3. 4. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
19.03.2024 • Telly přidává jazykovou stopu a titulky, nově podporuje i VIDAA OS
04.09.2023 • Seriály a lifestyle v září na Skylinku
29.11.2022 • Skylink: Seriály, filmy a pohádky celý prosinec pro všechny diváky
29.11.2022 • SRG zvyšuje poplatky za satelitní přístupové karty - od 1. 1. 2023
01.11.2021 • TV Paprika, Epic Drama HD a CANAL+ Domo pro všechny diváky Skylinku
18.12.2020 • Telly spouští aplikaci pro televizory LG

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist