Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 21:27:28   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Italská Serie A na Sport1 a Sport2

  Autor: AMC/KNKTR , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 12.04.2024


Společnost AMC Networks International - Central and Northern Europe [AMCNI CNE] s hrdostí oznamuje, že získala víceletá vysílací práva na italskou nejvyšší fotbalovou soutěž Serii A, italský pohár Coppa Italia a atraktivní Supercoppa Italiana počínaje sezónou 2024/2025. Diváci stanic Sport1 a Sport2 se tak mohou během následujících let těšit na pořádnou dávku špičkového fotbalu v jedné z nejlepších světových soutěží.


Italská liga se dlouhodobě drží na předních pozicích žebříčku UEFA a týmy jako jsou AC Milán, Inter Milán, Juventus, AS Řím, Neapol, Lazio či Fiorentina pravidelně bojují ve vrcholných fázích evropských pohárů. Milánské velkokluby získaly dohromady deset triumfů ve slavné Lize mistrů, AS Řím je vítězem Konferenční ligy z roku 2022, a Juventus je s 36 tituly rekordmanem Serie A.

Společnost AMCNI CNE zakoupila víceletá exkluzivní práva pro Českou republiku a Slovensko a diváci se díky tomu mohou těšit na vice než 400 zápasů vrcholného italského fotbalu během každé sezóny. Od prvního kola Serie A až do rozhodujících fází jarního boje o titul, přes všechny důležité momenty slavného italského poháru Coppa Italia, až po souboj nejlepších v italském superpoháru.

Stanice Sport1 a Sport2 tak výrazně rozšiřují své fotbalové portfolio a k Evropské a Evropské konferenčí lize, Lize národů UEFA či evropské kvalifikaci přidavají další velmi vyznamnou fotbalovou položku.

Obě sportovní stanice se tak bezpochyby stávají domovem italského fotbalu v České republice a na Slovensku, kde se díky řadě českých a slovenských hráčů působících ve špičkových italských klubech stává balíček práv pro místní fanoušky ještě atraktivnější. V Itálii působí v současnosti z českých hráčů například Antonín Barák ve Fiorentině, Jakub Jankto v Cagliari či Daniel Samek v Lecce. Ještě vice zástupců má nyní v Itálii slovenský fotbal. Stanislav Lobotka patří mezi hvězdy Neapole, reprezentanti Duda a Suslov oblékají dres Hellasu Verona, Norbert Gyombér je oporou Salernitany a mladý obránce Adam Obert se prosazuje v defensivě Cagliari.

“Fotbal patří k Itálii stejně jako pizza či rudá auta s koněm ve znaku a Serie A je jednou z nejlepších soutěží na světě. Je velmi kompaktní, nabízí kvalitu, vášeň, skvělé hráče a v neposlední řadě úžasnou atmosféru. Věříme, že si diváci přijdou na své,” říká Irena Novotná, Country Manager and Head of Marketing AMCNI.


O AMC NetworksInternational - Central and NorthernEurope

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se zaměřují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný na celé řadě platforem, včetně HD služeb, a nabízí verze pro mobilní telefony. AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také tak populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com


Veronika Ježková, Account manager, KNKTR, 11. 4. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.04.2024 • Parádní doku-podívaná na Prima ZOOM
10.04.2024 • Jubilejní galavečer UFC 300 ozdobí zápas Jiřího Procházky, Telly přichystala soutěž
09.04.2024 • Nickelodeon AKA ráj sexuálních predátorů. Dokumentární série odhaluje krutou pravdu o populární stanici, která formovala podobu televize pro děti
07.04.2024 • Pojďte koukat na Prima ZOOM
05.04.2024 • Paříž – Roubaix: Neopakovatelná trasa, na níž se rodí legendy
28.03.2024 • Okolo Flander – monument všech Vlámů

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist