Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 20:14:46   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Max přináší podrobnosti o předplatném před spuštěním v Česku a na Slovensku

  Autor: HBO Max EMEA/Warner Bros. Discovery , e-mail: info@warnerbrosdiscovery.com Přidané: 21.04.2024


Společnost Warner Bros. Discovery potvrdila podrobnosti o předplatném rozšířené streamovací služby Max, která bude 21. května spuštěna v zemích střední a východní Evropy, severských zemích a na Pyrenejském poloostrově. V těsném závěsu následuje spuštění ve Francii, Belgii, Nizozemsku a Polsku.


Max spojí služby HBO Max, discovery+ a Eurosport ve vylepšené aplikaci s rozšířenou personalizací a nabídne nové funkce, žánry a příběhy z produkce Warner Bros., DC, HBO Originals, Max Originals, Discovery, TLC, Cartoon Network, Eurosport a dalších, přičemž množství obsahu bude více než dvojnásobné oproti tomu, jaké je v současnosti k dispozici na HBO Max.


Předplatné*

Max nabídne výběr z různých měsíčních a ročních variant předplatného a doplněk Sport, který si lze přidat k jakémukoli základnímu předplatnému. Ve všech základních variantách budou zahrnuty kompletní přímé přenosy a přenosy na vyžádání z Olympijských her v Paříži 2024, díky čemuž budou moci všichni předplatitelé sledovat největší sportovní událost na světě.


Předplatné Standard: 219 Kč za měsíc

Uživatelé mohou sledovat obsah na dvou zařízeních současně, a to v rozlišení Full HD. Toto předplatné jim umožní stáhnout si až 30 položek pro sledování offline (platí omezení).


Předplatné Premium: 299 Kč za měsíc

Premium poskytne uživatelům ten nejlepší divácký zážitek. Uživatelé se můžou dívat až na čtyřech zařízeních současně, a to v rozlišení Full HD nebo 4K a se zvukem Dolby Atmos (podle dostupnosti). Tato varianta zahrnuje až 100 stažení dostupného obsahu pro sledování offline (platí omezení).


Doplněk Sport: 70 Kč za měsíc

Doplněk Sport přináší přenosy největších sportovních událostí včetně tenisových grandslamů, cyklistických závodů Grand Tours, automobilového závodu 24 hodin Le Mans, přímých přenosů lineárních kanálů Eurosport 1 a 2 a mnoho dalšího. Uživatelé se mohou dívat na sportovní obsah na dvou zařízeních současně (je tedy omezen pouze na dvě sledování zároveň bez ohledu na verzi předplatného). Sport se prodává jako doplněk k základnímu předplatnému, které je vyžadováno pro fungování doplňku.

Max nabídne divácký zážitek zaměřený na spotřebitele nejen díky vylepšené personalizaci, ale i díky výběru z několika možností předplatného, takže si každý uživatel může zvolit alternativu, která odpovídá jeho preferencím.


Nabídka předplatných se může lišit podle poskytovatele předplatného

Předplatitelé si budou moci vychutnat širokou škálu kvalitní zábavy. Nebudou chybět filmové novinky z produkce Warner Bros., jako jsou Barbie, Aquaman a ztracené království nebo Wonka. Mezi filmy z rozsáhlé knihovny Warner Bros. patří i série Harry Potter, Paddington, Matrix, Temný rytíř, Joker a Pán prstenů.

Milovníky seriálů potěší počiny z produkce HBO, jako jsou The Last of Us, Bílý lotos, Euforie, Temný případ: Noční krajina, Režim, Sympatizant, Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta a připravovaná komedie Franšíza. Na Max míří také nové seriály Max Originals založené na populárních franšízách od Warner Bros. Pictures, například Tučňák a Vítejte v Derry (TO od Stephena Kinga), stejně jako oblíbené příběhy ze života z produkce Discovery, jako jsou 90 dní do svatby, Zlatá horečka a Dům na opravu.

Sportovní doplněk přinese fanouškům rozsáhlé přenosy z významných sportovních událostí včetně všech tenisových grandslamů (Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open) a tří cyklistických Grand Tours (Giro d'Italia, La Vuelta a España a Tour de France i Tour de France Femmes). Diváci si také vychutnají automobilový závod 24 hodin Le Mans a všechny významné události Světového poháru v zimních sportech. Vysílací práva se v jednotlivých zemích liší.


O společnosti Warner Bros. Discovery

Warner Bros. Discovery (WBD) působí ve více než 220 státech a teritoriích a její portfolio existuje ve více než 50 jazycích. WBD inspiruje, informuje a baví diváky po celém světě prostřednictvím svých ikonických značek a produktů, jako jsou Discovery Channel, discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HGTV, Food Network, OWN, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, Max, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Film Group, Warner Bros. Television Group, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Español, Hogar de HGTV a další. Více informací najdete na webu www.wbd.com.


O službě Max

Max® je streamovací platforma z portfolia Warner Bros. Discovery. Nabízí kvalitní podívanou pro všechny členy rodiny. Díky personalizaci dává každému uživateli divácký zážitek na míru. Nabídka obsahu sahá od nejzásadnějších filmů a seriálů až po ty nejlepší dokumenty a reality show. Max je místo, kde najdete seriály HBO a Max Originals, filmy z produkce Warner Bros., DC vesmír i kouzelnický svět Harryho Pottera, k tomu navíc širokou nabídku obsahu pro děti i celou rodinu, jako jsou produkce Cartoon Network nebo Discovery Kids nebo animované seriály pro dospělé od značky Adult Swim. Mimo to nabídne i to nejlepší napříč žánry, jako je vaření, bydlení, reality show, lifestyle a dokumenty, to vše z produkce Discovery Channel, Discovery Home & Health nebo ID– vše na jednom místě. Max byl spuštěn v USA v květnu 2023, v 39 státech a územích Latinské Ameriky a Karibiku 27. února letošního roku


Pavla Brožková, PR Czech Republic & Slovakia – HBO Max EMEA, 19. 4. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.04.2024 • Skvělé filmy i dechberoucí dokumenty v dubnu na freeSATu
02.04.2024 • Skvělé filmy i dechberoucí dokumenty v dubnu na Skylinku
28.03.2024 • Telly přidává čtyři nové stanice, Warner TV i Sporty TV [ 1 ]
27.03.2024 • Warner TV spustila testovací smyčku, volné vysílání začne 2. dubna
22.03.2024 • Rušení ukrajinských televizních kanálů na družici Hot Bird 13G
05.03.2024 • Sportovní březen na freeSATu

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist