Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 21:03:45   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Kde sledovat MS v hokeji

  Autor: Telly/Dizzy Media , e-mail: info@telly.cz Přidané: 09.05.2024


V pátek začíná hokejové mistrovství světa, které letos hostí Praha a Ostrava. Už před devíti lety, kdy hokejový svátek hostila Česká republika, si jej u televizních obrazovek nenechala ujít více než miliarda diváků. Podobné to nejspíš bude i letos. Jak se dívat zadarmo, když zrovna nebudete sedět doma u televize? Nabízí se hned několik možností.


Hokejové MS začíná v pátek 10. května, kdy čeští hokejisté v Praze vyzvou finský národní tým. Celkem je v základní skupině čeká sedm zápasů. Na šampionátu se celkem odehraje 64 utkání a česká televize bude jako již tradičně vysílat všechny. Finále se odehraje v pražské O2 areně v neděli 26. května večer. Bude tam česká reprezentace? Nechme se překvapit.

Jak sledovat zápasy v MS, pokud se vám nepodařilo zakoupit vstupenky a nejste zrovna u televizoru? První možností je dívat se v rámci platformy iVysílání, kterou provozuje právě Česká televize. Všechny zápasy jsou vysílány živě a s českým komentářem, o který se postará zkušený Robert Záruba a jeho kolegové.

Pokud jste ovšem v zahraničí, iVysílání si nepustíte. V tomto případě je řešením využít internetovou televizi, například O2 TV, Telly nebo Vodafone. Velcí provozovatelé mají kanály České televize ve všech svých nabízených tarifech. Internetová televize je dostupná ve všech státe Evropské unie a sledovat ji můžete na mobilním telefonu, tabletu, počítači a samozřejmě také na televizoru. A není problém si zápas pustit o pár minut či hodin později. Díky dostatečně dimenzované kapacitě také nehrozí, že by stránky byly přetížené a nešlo spustit přehrávání streamovaného videa, což se u bezplatných vysílání někdy stává.

„Oblíbenost hokeje je u českých diváků mimořádná, i s ohledem na „návrat“ šampionátu do Česka předpokládáme, že letos bude zájem tuzemských fanoušků o televizní přenosy MS v hokeji ještě vyšší než v loňském roce,“ doplňuje marketingový ředitel Telly Jan Schöppel.

Hokejové zápasy z MS lze samozřejmě sledovat i v sportbarech a restauračních zařízeních, live streamy nabízejí pro své zákazníky i sázkové kanceláře. A kdo by chtěl i bez vstupenky zažít atmosféru, může využít fanzón s velkoplošnými obrazovkami, které pořadatelé přichystali v Praze i v Ostravě.


Zápasy českého týmu:

Česko – Finsko, 10. května, 20:20 hod.
Norsko – Česko, 11. května, 20:20 hod.
Švýcarsko – Česko, 13. května, 20:20 hod.
Česko – Dánsko, 15. května, 16:20 hod.
Česko – Rakousko, 17. května, 20:20 hod.
Česko – Velká Británie, 18. května, 20:20 hod.
Kanada – Česko, 21. května, 16:20 hod.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také prémiový sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 až 4 a na stanicích Nova Sport 3 a 4. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC a OKTAGON MMA. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly a Martin Žemlička, PR konzultant Dizzy Media, 9. 5. 2024

  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
08.05.2024 • Media Club i v dubnu zvítězil nad konkurencí. Diváci fandili lásce a kriminálkám
04.05.2024 • Šest rodáků. TV Brno 1 odvysílá příběh dvacátého století
04.05.2024 • Atmedia dosahuje díky spolupráci s Warner TV téměř 7% podílu na sledovanosti
30.04.2024 • Zábava pro děti celý květen na freeSATu
30.04.2024 • Zábava pro děti celý květen na Skylinku
30.04.2024 • Tlačová informácia zo zasadnutia Rady pre mediálne služby dňa 24. 4. 2024

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist