Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 13.07.2024 - 21:07:51   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

HBO natočí třetí řadu Rodu draka

  Autor: HBO Max EMEA/Warner Bros. Discovery , e-mail: info@warnerbrosdiscovery.com Přidané: 17.06.2024Původní dramatický seriál HBO ROD DRAKA, bude pokračovat novou, třetí řadou. Ta druhá začíná již dnes, v pondělí 17. června na HBO a streamovací platformě Max. K dispozici budou české I slovenské titulky, včetně dabingu.


Příběh na motivy knihy George R. R. Martina „Oheň a krev“, který se odehrává 200 let před událostmi „Hry o trůny“, vypráví příběh rodu Targaryenů.

Obsazení druhé řady: Matt Smith, Emma D‘Arcy, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel, Matthew Needham, Sonoya Mizuno, Tom Glynn-Carney, Ewan Mitchell, Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban a Jefferson Hall. Další obsazení druhé řady: Abubakar Salim, Gayle Rankin, Freddie Fox, Simon Russell Beale, Clinton Liberty, Jamie Kenna, Kieran Bew, Tom Bennett, Tom Taylor a Vincent Regan.

Francesca Orsi, viceprezidentka pro program HBO a vedoucí dramatické tvorby HBO, dodává: „George, Ryan a ostatní naši producenti, herci a štáb dosáhli s fenomenální druhou řadou seriálu ROD DRAKA nových výšin. Žasneme nad úsilím, které celý tým vložil do vytvoření velkolepé druhé řady. Jsme nadšení, že můžeme pokračovat v příběhu rodu Targaryenů a sledovat, jak náš tým zazáří s novou třetí řadou.“


Druhá řada ROD DRAKA už sklidila řadu uznání kritiků za svůj „dechberoucí vzrušující a strhující příběh“ (TheWrap), který „je skutečně návratem do zlatého věku Trůnů“ (GQ). Esquire označil druhou řadu za „největší show léta“, TV Guide seriál označil za „nejvelkolepější seriál“ a Collider jej prohlásil za „nejlepší fantasy televizní pořad dekády“.

Tvůrci: George R. R. Martin a Ryan Condal jsou spolutvůrci a producenti; dalšími producenty jsou: Sara Hess, Alan Taylor, Melissa Bernstein, Kevin de la Noy, Loni Peristere, Vince Gerardis. Na motivy knihy George R. R. Martina „Oheň a krev“.


O společnosti Warner Bros. Discovery

Warner Bros. Discovery (WBD) působí ve více než 220 státech a teritoriích a její portfolio existuje ve více než 50 jazycích. WBD inspiruje, informuje a baví diváky po celém světě prostřednictvím svých ikonických značek a produktů, jako jsou Discovery Channel, discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HGTV, Food Network, OWN, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, Max, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Film Group, Warner Bros. Television Group, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Español, Hogar de HGTV a další. Více informací najdete na webu www.wbd.com.


O službě Max

Max® je streamovací platforma z portfolia Warner Bros. Discovery. Nabízí kvalitní podívanou pro všechny členy rodiny. Díky personalizaci dává každému uživateli divácký zážitek na míru. Nabídka obsahu sahá od nejzásadnějších filmů a seriálů až po ty nejlepší dokumenty a reality show. Max je místo, kde najdete seriály HBO a Max Originals, filmy z produkce Warner Bros., DC vesmír i kouzelnický svět Harryho Pottera, k tomu navíc širokou nabídku obsahu pro děti i celou rodinu, jako jsou produkce Cartoon Network nebo Discovery Kids nebo animované seriály pro dospělé od značky Adult Swim. Mimo to nabídne i to nejlepší napříč žánry, jako je vaření, bydlení, reality show, lifestyle a dokumenty, to vše z produkce Discovery Channel, Discovery Home & Health nebo ID– vše na jednom místě. Max byl spuštěn v USA v květnu 2023, v 39 státech a územích Latinské Ameriky a Karibiku 27. února letošního roku.


Pavla Brožková, PR Czech Republic & Slovakia – HBO Max EMEA, 14. 6. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
16.06.2024 • Zaostřeno na poznání s Prima ZOOM
14.06.2024 • 24 hodin Le Mans s tradiční komentátorskou trojkou Eurosportu
13.06.2024 • Třikrát Da Vinci – tři nejznámější díla a jejich tajemství na Prima ZOOM
10.06.2024 • Výpravy plné dobrodružství díky Prima ZOOM
07.06.2024 • Finálový víkend Roland-Garros na Eurosportu
02.06.2024 • Červnové putování na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist