Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 13.07.2024 - 20:54:28   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Největší událost českého golfu odvysílá O2 TV Sport. Turnaj Tipsport Czech Ladies Open nabídne i boj o olympijské hry

  Autor: O2 TV Sport , e-mail: info@o2.cz Přidané: 20.06.2024


V Berouně se opět představí česká i mezinárodní golfová špička. Turnaj Tipsport Czech Ladies Open ze série Ladies European Tour se uskuteční od pátku 21. června do neděle 23. června. Šestý ročník nabídne kromě zajímavé finanční dotace 300 tisíc eur také poslední příležitost zabojovat o olympijské hry. Stanice O2 TV Sport odvysílá vše podstatné. Přímé přenosy bude komentovat z místa dění Čeněk Lorenc, Zuzana Mašínová a Eva Koželuhová. Zajímavé rozhovory pak přinese reportérka Klára Janáčková.


Ladies European Tour

Na Tipsport Czech Ladies Open nebude chybět domácí elita, která pravidelně hraje na nejvyšším evropském okruhu. Diváci se mohou těšit například na Kláru Davidson Spilkovou, Sáru Kouskovou, Janu Melichovou, Terezu Meleckou nebo Kristýnu Napoleaovou.

„Připravujeme tradiční servis, který doručíme divákům přímo z Berouna. Startovní časy českých hráček jsou první dva dny vypsány tak, aby se všechny domácí golfistky objevily v živém televizním vysílání. Na místě bude komentovat Čeněk Lorenc, v roli expertek se představí Zuzana Mašínová a Eva Koželuhová. Máme v plánu řadu rozhovorů, které zprostředkuje reportérka Klára Janáčková,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Stanice O2 TV Sport vysílá v pátek 21. 6. první kolo od 14:00 do 18:00, v sobotu 22. 6. druhé kolo od 10:00 do 14:00 a v neděli 23. 6. finálové kolo od 9:00 do 15:00.

„Z domácího hlediska se opět povedlo dát dohromady tu nejlepší účast. Jsem rád, že nechybí žádná z Češek, které mají v porovnání se zahraničními hráčkami šanci uspět, a to včetně amatérek, věřím že děvčata potvrdí neuvěřitelný nástup českého ženského golfu, o kterém se mně zdálo, když jsme před šesti lety pořádali první ročník Tipsport Czech Ladies Open,“ řekl promotér turnaje Luboš Koželuh ze společnosti Premier Sports.

V Berouně půjde i o poslední kvalifikační turnaj na srpnové olympijské hry. Za Česko jsou v top 60 redukovaného světového žebříčku Davidson-Spilková, která drží momentálně 41. místo, a také Sára Kousková, jež je na 54. příčce. V pondělí se pak uzavře konečná nominace šedesáti hráček pro srpnové klání v Paříži, včetně dvou míst pro české hráčky.


O společnosti O2 Czech Republic

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.


David Solnař, Tiskový mluvčí, O2 TV Sport, 20. 6. 2024, foto: Klára Davidson Spilková, Sára Kousková, Kristýna Napoleaová


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
20.06.2024 • Exkluzívna filmová Smršť prichádza len do ponuky najrýchlejšie rastúcej slovenskej streamovacej platformy JOJ Play
11.06.2024 • CANAL+ Sport přinese ještě více tenisu
04.06.2024 • BBC First vstupuje na trh v České republice a na Slovensku
30.05.2024 • Sobotu ozdobí finále Ligy mistrů, Dortmund vyzve Real
22.05.2024 • Max je spuštěn v Evropě a přináší divákům to nejlepší z portfolia Warner Bros. Discovery
08.05.2024 • Na Voyo mieria posledné epizódy minisérie Iveta

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist