Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.07.2024 - 12:02:00   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Prázdniny na TV Nova: Podívejte se, jaké pořady se budou vysílat v létě

  Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 26.06.2024Jak to bude se seriály v létě? Proč chybí v programu Ulice i Jedna rodina? A kdy se na obrazovky zase vrátí? Právě takové dotazy se hromadí v redakci nova.cz. Tady jsou odpovědi...


Léto vybízí k odpočinku a potřebují ho také herci oblíbených seriálů TV Nova a Voyo. A tak se s nimi na pomyslnou dovolenou vydají Ulice, Jedna rodina nebo reality show Výměna manželek.


Ulice
 
Poslední díl Ulice před letní pauzou TV Nova odvysílala 21. června. První letní den tak odstartuje prázdniny „uličnic“ a „uličníků“, kteří během nich naberou síly a zpátky se k divákům vrátí v druhé polovině srpna. A po prázdninách se do Ulice vrací Patricie Pagáčová.


​Jedna rodina

Jedna rodina si udělala trochu delší pauzu ve vysílání. Poslední díl jste mohli vidět 9. května, ale herci filmové ateliéry ještě neopustili a dál natáčeli příběhy svých hrdinů. Vy je můžete sledovat na konci prázdnin, kdy seriál opět ovládne úterní a čtvrteční večery. 


Výměna manželek a Malé lásky
 
Od středy 19. června se budete na televizních obrazovkách v hlavním vysílacím čase potkávat s rodinami reprízovaných dílů. Večery budou pokračovat reprízami neméně oblíbené reality show Malé lásky.   


​Na lovu

I naši lovci vyrazí na zaslouženou dovolenou. Aby na ně ovšem diváci nezapomněli nebo se jim po nich snad nestýskalo, od 17. června je mohou spolu s odvážnými soutěžícími sledovat v reprízách Na lovu. Potkávat je také můžete po celé republice v rámci Dnů s Novou.


Loskuták nebo Střepiny
  
Z obrazovek zmizí v období prázdnin i Střepiny, Rady ptáka Loskutáka, Víkend, Na vaší straně nebo Za pět minut dvanáct.  


Ordinace v růžové zahradě 2
 
Zahálet rozhodně nebude Ordinace v růžové zahradě 2, která si dá pauzu jen na týden. V pondělí 17. června ji předplatitelé Voyo zhlédnou naposledy, aby si ji mohli opět zapnout už 24. června, kdy startuje nová sezóna.  


Televizní noviny ani Snídani nic nezastaví
 
Bez jakéhokoli přerušení se budou vysílat zpravodajské pořady Televizní noviny, Sportovní noviny, relace Počasí i Snídaně. Právě její součásti, Život ve hvězdách, Koření a Volejte Novu, se v ní ovšem naposledy objeví v průběhu posledního červnového týdne.  


Specialisté a Kriminálka Anděl 

Těšit se můžete na pravidelné pondělky se dvěma díly Specialistů. Poslední premiérový díl uvidí diváci v televizi 17. června. Konec prázdnin pak přinese premiérové díly Kriminálky Anděl a reprízy Specialistů. 


Večery plné komedií
 
Páteční večery budou patřit komediím. V nabídce je například komedie populárního režiséra Zdeňka Trošky Slunce, seno, erotika nebo Babovřesky. Rafťáci s Vojtou Kotkem a Jiřím Mádlem v hlavních rolích rozehrají příběh puberťáka, který chce svoje poprvé ve velkém stylu – s kámošem na vodáckém kurzu pro holky. Fanoušci Marka Vašuta potěší Román pro pokročilé. 


PR TV Nova, Andrea Ježková, 22. 6. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
28.06.2024 • Štartuje vyraďovacia fáza futbalového šampionátu UEFA EURO 2024! Zápas Slovenska s Anglickom odvysiela v nedeľu TV Markíza a Voyo
26.06.2024 • Markíza KLASIK odštartuje vysielanie 15. júla legendárnym dobrodružným filmom Poklad na Striebornom jazere
26.06.2024 • Markíza KLASIK: začíname veľkolepo - pozrite si ikonické filmové klasiky
24.06.2024 • Česko Slovensko má talent 2024 odtajňuje kompletní porotu a moderátory
22.06.2024 • Show Jana Krause – 26. 6. 2024
20.06.2024 • Prima dnes slaví 31. narozeniny. Na léto nachystala premiérové filmy, novou soutěžní show i oblíbenou oddechovou klasiku

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist