Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 26.11.2020 - 07:35:42   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

CS Film se představuje

  Autor: PR Press ČFS , e-mail: Leos_Pohl@iol.cz Přidané: 03.04.2005Rada pro rozhlasové a televizní vysílání dne 30.3. 2005 udělila společnosti Československá filmová společnost, s.r.o. licenci k provozování televizního vysílání prostřednictvím družice na TV program CS Film. Jedná se o placený (basic TV) filmový kanál českých a slovenských filmů, které budou zpočátku vysílány každý den od 12.00 do 24.00 hodin.


Program je určen pro sítě kabelové a satelitní televize v České a Slovenské republice, kam bude distribuován prostřednictvím satelitního transpondéru ASTRA 19,2 stupně nebo Eurobird v packetu Czech Link. Zamezení neoprávněného přístupu bude zajišťováno prostřednictvím kódovacího systému Cryptoworks.

Vysílání CS Filmu bude zahájeno televizní premiérou jednoho z nejnovějších filmů, jehož název si necháváme jako překvapení. Mezi dalšími budou uvedenyuvedeny filmy jako je např. Vekslák, Kronika žhavého léta, O slavnosti a hostech, Ovoce stromů rajských jíme, Zlatá reneta, Pražská pětka, Nexus, Opus pro smrtihlava. Ze slovenské produkce pak Boxer a smrt, Polnočná omša, Slnko v sieti, Obrazy starého světa, Pavilon šeliem a další. Čeští a slovenští diváci se budou moci těšit i na řadu dalších pořadů v rámci zvláštních programových profilů, informace o filmových novinkách a doprovodné informace

Zájem o tento program je velký nejen v ČR ale především i v SR. To potvrzuje i anketa na webu satCentrum : Na otázku: Kvůli jakému typu programu byste se stal/a předplatitelem kabelové televize nebo satelitu? by podle této ankety pro program českých filmů hlasovalo 22% čtenářů v české mutaci satCentrum.cz (z více jak 1200 hlasujících), což mu zajistilo třetí místo za prvním evropským filmem a druhou hollywoodskou produkcí. V anketě čtenářů slovenské mutace satCentrum.sk se umístil jako druhý s 30% hlasů (z počtu cca 1100 hlasujících), hned za hollywoodskými filmy, ale s velkým náskokem před evropskými snímky.

Předpokládáme, že vysílání TV programu bude zahájeno ve druhé dekádě dubna letošního roku v kabelových sítích, se kterými společnost již nyní postupně uzavírá smlouvy. Program CS Film vznikl za významné podpory kabelového operátora Karneval Média.


Československá filmová společnost s.r.o.

K udělení licence řekl jeden z jejích majitelů Leoš Pohl: „Cílem TV programu CS Film je přinést divákům kvalitní zábavu, o kterou dlouhodobě jeví velký zájem, posilovat národní sebevědomí a česko-slovenskou vzájemnost a v neposlední řadě napomáhat postupně zrodu i nových filmových a televizních projektů, a to nejen v profesionální a školní, ale i amatérské tvorbě“.¨


Adresa:

Československá filmová společnost, s.r.o.
Slévačská 744/1
198 00 Praha 9


PR Press ČFS, Leoš Pohl, 3.4.2005


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 21   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
04.04.2005 • Nalaďte si: Deluxe Music na družici ASTRA
31.03.2005 • Rada schválila nové satelitní kanály Meteo TV, A+ a CS Film [ 11 ]
31.03.2005 • Spolupráce Prima TV s MTV
31.03.2005 • Nová TV stanice 24cz obohacuje programové schéma
30.03.2005 • UPC Direct – nové programy, nové pakety – ano, ale… [ 25 ]
27.03.2005 • Rozhlasový paket TechniSat: brzy s 12 programy

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
1 / 2

  XY 

12.04.2005 18:42 • XYZ
AŤ TO BUDE NA ASTŘE NEBO NA EUROBIRDU TAK TO JE MI NENÍ TAK JEDNO , I FDYŽ MÁM MOŽNOST PŘIJÍMAT OBĚ DVĚ DRUŽICE , AKORÁD NA ASTŘE TO BUDE PROBLÉM KVŮLI SEHNÁNÍ DEKÓDOVACÍ KARTY.
 
 
  CS film - ty filmy, ktere za ... 

10.04.2005 22:49 • Rampa
CS film - ty filmy, ktere za neco stoji porad opakuje CT, a novych CS filmu je jako safranu a navic z 90% stoji za .... Jsem zvedav jakou sledovanost si kanal udrzi po roce.
 
 
  @Libor 

10.04.2005 09:54 • palacki
Ty naladit a skusit nejprfe prochram 24cz a uviděla, že politicka češtin je móc zábava a u toho naučit dloucho a dloucho mluviti a nyc nerici! Do you understand?
 
 
  cestin 

10.04.2005 08:47 • komenski
naucila se trohu cestin a pochopila ze to bila kachna libor
 
 
  jaka je fregvence to kanalu cs film 

10.04.2005 08:01 • Libor
jaky je fregvence ceske filmoveho kanalu
 
 
  Jarda 

07.04.2005 18:18 • Jarda
Nevím o co vám slovákům jde , stačí si pořídit kartu CZECHLINK a máte po ptákách já taky přijímám SLOVAKLINK bez problému už půl roku ( ODKÓDOVANOU ) a co se týče jestli to bude na ASTŘE tak to bude horší se sehnáním dekódovací karty , CZECHLINK kartu odkódovanou seženete líp než dekódovací kartu na ASTRU
 
 
  a na čo???????? 

05.04.2005 18:59 • jozef
Vy hovada! Nič iné neviete len kódovať.A viete čo ,začnite vysielať niekde v riti na 80 stupnovej pozícii aby ste boli každý niekde inde a ten čo nemá káblovku tak má milión satelitov milión konvertorov, aby niečo mohol pozerať.Nemože CS film žiť z reklamy?Odkaz pre CS film: zakódovať svoj program dokáže každý chudák, dokážte sa pozrieť realite do očí a vysielajte volne, viď. Nautik TV a JOJ.
 
 
  aby ste neboli sklamaní 

05.04.2005 16:43 • śtefan
Myslíte si, že káblovky automaticky zaradia takýto typ programu do svojej ponuky? Pokiaľ bude poplatok tých 10 Kč, tak žiadna káblovka nebude môcť zaradiť bez toho, aby zvýšila cenu. A to na Slovensku nie je možné.
Žiadna káblovka nebude predsa dotovať vysielateľa programu, aby si svoj program šíril po káblovkách a ešte si za to pýtal peniaze. Konečne príde doba, že vysielatelia programov budú platiť káblovkám, aby ich vysielali, veď z reklám berú veľké peniaze.Potom môže aj káblovka znižovať ceny pre abonentov.

 
 
  Bude se vysílat i reklama, a p ... 

04.04.2005 21:57 • FerdaCZ
Bude se vysílat i reklama, a poplatek bude přibližne 10,- Kč za zásuvku/měsíc. Vzhledem k tomu ze již 20.4. má být ostré vysílání a nemají podporu od UPC tak předpokládám že budou v CzechLinku. Na Astře by museli platit nemalé lic. poplatky Philipsu, SESu za scamblování a transp.kapacitu a někomu ještě za správu SMS, CzechLink je k distribuci do kabelu ideální. Jestli bude možnost i DTH a nebo budou cestou Hallmarku (když byl v CL) to ukáže čas.
 
 
  Pane Pohl,jen aby jste neuděla ... 

04.04.2005 21:26 • Podvedený
Pane Pohl,jen aby jste neudělal dalsi podvod na lidí jak kdysy s filmovým kanálem Kable plus film???
V pravním státě [napr.Německo,Rakousko] by jste si to nemohl dovolit,to co u nás!!!Tam by Vám to nedovolili,dokud by jste neodškodni podvedené své zákazníky!!!
 
 
  @duso 

04.04.2005 16:58 • Pavel K
Díky , ale hledal jsem jsem v zápisech z jednání a tam to nebylo...
Jinak správný odkaz je : http://www.rrtv.cz/provozovatele/pu_lics attv.php (bez mezery mezi "lics attv") a chybí tam odkdy licence platí, nevíte proč?
 
 
  RRTV 

04.04.2005 15:31 • duso
ad Pavel K: ad bod 3: http://www.rrtv.cz/provozovatele/pu_lics attv.php
 
 
  ač jsem skeptik 

04.04.2005 15:26 • Pavel K
Ač jsem skeptik, tak přeci jenom je tento počin chvályhodný a přeji novému kanálu dlouhý život. Trochu ale nerozumím formulaci :
"Program je určen pro sítě kabelové a satelitní televize v České a Slovenské republice, kam bude distribuován prostřednictvím satelitního transpondéru ASTRA 19,2 stupně nebo Eurobird v packetu Czech Link."
1. Myslel jsem,že program je určen především českým(slovenským) divákům a jak se k nim dostane je jen otázka techniky distribuce.
2. A na to navazuje můj zcela konkrétní dotaz : Jestliže bude CS Film dostupný též satelitní kódovanou distribucí, jaké budou finanční podmínky pro systémy společného TV příjmu (STA, hotely, nemocnice, apod.)? Míním tím např.přibližný měsíční poplatek za zásuvku, resp. další příp. podmínky.
3. Jaký bude (opět přibližně) měsíční poplatek při individuálním satelitním příjmu?
Doufám,že toto není aprílový žert, neboť na stránkách RRTV zatím není o udělení této licence žádná zmínka (stav k 4.4.2005). Děkuji autorovi za odpověď
 
 
  Ak je to CS film, prečo sa neu ... 

04.04.2005 08:03 • pami
Ak je to CS film, prečo sa neuvažuje aj o Slovaklinku?, Prečo je potrebné na slovensku zháňať Cechlink?, Veď nie každy ma možnosť mať doma káblovku.
 
 
  Hnus!!! 

04.04.2005 00:15 • Jan
A to jsi myslite ze je to doopravdy?!-Tady jim jde jen o jediny!-poblaznit lidi!!!
 
 
  No fakt zaujimava sprava, len ... 

03.04.2005 19:48 • romco
No fakt zaujimava sprava, len by ma zaujimalo kolko bude mat jeden film repriz, ked HBO dava filmy americke a opakuju ich 30 krat? Ved kolko filmov je v archivoch zo slovenska? A na kolko z nich sa da pozerat? Asi dost zbytocny program, ked mame stanice ktore tie filmy uvadzaju a zadarmo, zbytocne asi ako HBO2.
 
 
  u nás to už bez nějakých pochyb snad ani nejde 

03.04.2005 18:26 • Franta
a opět další stanice co má podle svých slov už za nějaké dva týdny vysílat a ještě neví odkud, to je nějaká nemoc nebo co?
nevím jak vám ostatním, ale toto mi vždy příjde docela divné
no nic, tak jako obvykle budeme doufat a uvidíme (snad)
 
 
  V Obchodním rejsříku najdete: 

03.04.2005 17:26 • Lumir
Předmět podnikání: činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
Základní kapitál: 200 000,- Kč
Pevnou linku nebo fax v seznamu ani nehledejte.
Tak jsem na ten dubnový začátek hodně zvědavý.
 
 
  Filmové kanály, navíc dabované ... 

03.04.2005 17:06 • anonym
Filmové kanály, navíc dabované do mateřštiny budou vždy dost drahé. Zaplatí se pouze reklamou anebo abonencí. Zřejmě se tedy půjde cestou Galaxie sport - dohrátí - doplacení do karet Czechlinku či UPC Direct.

 
 
  Za kolik? 

03.04.2005 16:26 • kuba
A kolik bude stat predplatne?
 
 
Celkový počet komentářů: 21 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|


zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist