Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 24.06.2024 - 16:35:05   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Chello Central Europe s novým regionálním ředitelem pro obchod, zodpovídá i za ČR a SR

  Autor: PR Press Chello CE , e-mail: info@chellocentraleurope.com Přidané: 01.03.2012Mediální společnost Chello Central Europe oznamuje, že na pozici Regional Sales Director & Country Manager Poland jmenovala s platností od 1. března Dominika Tzimase. Je zodpovědný za posilování pozice firmy a jednotlivých televizních stanic v Polsku a za rozvoj obchodu rovněž v Česku, na Slovensku a v Rumunsku.


Tzimasovým hlavním úkolem bude hledání nových zdrojů dlouhodobých příjmů a strategických partnerství. Jeho přímým nadřízeným je Alena Blahovcová, VP Affiliate Sales.

Dominik Tzimas přichází do Chello Central Europe s více než 16 lety pestrých zkušeností z polského mediálního trhu. Věnoval se vývoji nových produktů a jejich uvádění na trh, nastavování obchodních a marketingových strategií a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Dříve pracoval jako Managing Director a Sales & Marketing Director pro nejvýznamnější mediální domy v Evropě.

„Jsme potěšeni, že máme Dominika v našem týmu. V předchozích letech jsme výrazně rozvinuli portfolio našich televizních stanic, což ve spojitosti s jeho zkušenostmi s obchodem a marketingem v tomto regionu je skvělou kombinací nejen pro naši společnost, ale také naše partnery,“ uvedla Alena Blahovcová, VP Affiliate Sales Chello Central Europe.


Společnost Chello Central Europe

Chello Central Europe je jednou z vedoucích mezinárodních firem v oblasti vysílání, distribuce a zastupování tematických televizních stanic se zaměřením na trh střední a východní Evropy. Chello Central Europe je podnikatelskou jednotkou v rámci skupiny Chellomedia – přední mezinárodní mediální společnosti a evropské obsahové divize společnosti Liberty Global, Inc.

Současné portfolio Chello Central Europe v Česku a na Slovensku zahrnuje stanice SPORT1, SPORT2, SportM, Minimax (pro děti), Spektrum (dokumenty), TV Paprika (gastronomie), Spektrum Home (bydlení) a společný podnik s MGM (filmy). Kromě tematických kanálů společnost dále provozuje firmu Atmedia se sídlem v Polsku, zajišťující prodej reklamních časů. Aktuálně působí také v Česku a v Maďarsku. Vedle toho Chello Central Europe obchodně a distribučně zastupuje okolo 20 zahraničních tematických stanic a televizních společností, mj. Da Vinci Learning, Da Vinci U, Fine Living (FL), Zone Romantica, Zone Reality, JimJam, Extreme Sports Channel, History, Hustler TV, Daring!TV nebo Bloomberg.


Jakub Švestka, PR Manager


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.03.2012 • Lubor Černohlávek jmenován ředitelem oddělení PR a komunikace CET 21
29.02.2012 • Česká televize oznámila čtveřici moderátorů Událostí
24.02.2012 • CET 21 má nového ředitele zpravodajství a publicistiky
22.02.2012 • Nová akvizice mediální společnosti Film Europe z Berlinale
21.02.2012 • Některou z mobilních aplikací ČT už si stáhlo přes půl milionu lidí
17.02.2012 • Do výběrového řízení na kreativní producenty se přihlásilo 85 lidí

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist