Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 18.06.2024 - 00:52:46   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

14. výroční konference ČAEK 2013 - program

  Autor: ČAEK , e-mail: cacc@cacc.cz Přidané: 29.01.2013


Česká asociace elektronických komunikací o. s. (ČAEK) uspořádá 23. dubna 2013 v hotelu Crowne Plaza Prague v Praze-Dejvicích každoroční výroční konferenci pod ústředním heslem: „Svět elektronických komunikačních sítí a služeb, vysílání a nových výzev“.


Zahájí ji Igor Němec, předseda Úřadu pro ochranu osobních údajů. Se zásadními projevy vystoupí Fabio Colasanti, prezident International Institute of Communications (bývalý generální ředitel Generálního ředitelství pro informační společnost a média Evropské komise), a Dr. Marianne Klingbeil, zástupkyně generálního tajemníka Evropské komise.


Program konference je rozdělen do tematických bloků:

•Vývoj v sektoru elektronických komunikací očima zahraničních expertů

•Aktuální otázky v oblasti právní úpravy elektronických komunikací

•Internet po konferenci WCIT-12 v Dubaji

•K novele autorského zákona


Výběrem témat jsme se rozhodli sledovat prvořadý a aktuální vývoj v oblasti televizního vysílání, ISP, širokopásmových služeb, Internetu a problematiku dodávání obsahu prostřednictvím sítí a služeb elektronických komunikací. Prostřednictvím novely autorského zákona a především dalších regulačních opatření v oblasti elektronických komunikací přicházejí stále nové otázky a témata k řešení. Další exploze informačních a komunikačních systémů, zejména vývoj přenosných inteligentních zařízení typu tabletů a chytrých mobilních telefonů, rozšiřují počty konzumentů služeb elektronických sítí.

Pokrok je v této oblasti rychlejší než regulační procesy, a obchodní koncepce poskytovatelů obsahových i síťových služeb se tomu musí nutně přizpůsobit. To vytváří nejen nové problémy v řadě oblastí, kterých se dotýká regulace elektronických komunikací, ale na druhou stranu vzniká množství podnikatelských příležitostí.

14. konference ČAEK 2013, která se uskuteční dne 23. dubna 2013, je určena provozovatelům digitálních kabelových a satelitních televizí, výrobcům a zástupcům televizních programů, společnostem dodávajícím technologie pro výrobu, distribuci a zpracování signálu, výrobcům a dodavatelům spotřební elektroniky a odborníkům i zástupcům veřejnosti. Podmínkou účasti je včasná a řádná registrace. Nad konferencí převzal záštitu rektor ČVUT v Praze prof. Ing. Václav Havlíček, CSc.


S úvodními projevy v zahajujícím bloku vystoupí:

•Fabio Colasanti, prezident International Institute of Communications, na téma: Kam se ubírá evropský telekomunikační sektor? Je zapotřebí přizpůsobit regulační přístup?

•Dr. Marianne Klingbeil – zástupkyně generálního tajemníka Evropské komise, na téma: Lepší a přehlednější tvorba politiky v Evropské unii.

•Chris Hutchins - Vice President European Policy, Liberty Global B.V., na téma: Úloha hospodářské soutěže v oblasti infrastruktury v podpoře investic a inovací pro Evropu.

•Dr. Simon Moores – Managing Director, Zentelligence (Research) Ltd a místopředseda Conservative Technology Forum (UK), na téma: Rozvoj e-governmentu a superrychlého broadbandu v Británii.

Seznam dalších osobností ze světa elektronických komunikací, které budou na konferenci vystupovat, lze najít v programu výroční konference, jehož pracovní verze je neustále aktualizována.

Registrační formulář naleznete na: https://www.cedupoint.cz/cz/konference/CAEK_2013_registrace.aspx.


Zdeněk Vaníček, Ceska asociace elektronickych komunikaci


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
25.01.2013 • Změny ve vedení FTV Prima
28.12.2012 • Milan Šmíd ukončí své působení v Kolegiu generálního ředitele ČT
19.12.2012 • Speciální kinoprojekce pro pejskaře se psím doprovodem!
14.12.2012 • Telekom ponúka špeciálny balík televízie Magio Sat a Mobilného internetu už za 19,99 € mesačne
08.12.2012 • Marek Singer se stane členem vedení MTG
07.12.2012 • Česká televize uspořádá žánrový workshop se studenty

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist