Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 23.06.2024 - 04:44:02   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Animal Planet v nabídce UPC ve vysokém rozlišení

  Autor: UPC Česká republika , e-mail: upc@upc.cz Přidané: 15.03.2013


Svět zvířat prošpikovaný dravou snahou o přežití i dojemnými příběhy plnými emocí nyní představuje UPC Česká republika také ve vysokém rozlišení. Od 20. března 2013 zařazuje do nabídek digitální kabelové televize stanici Animal Planet HD. Ten nejkvalitnější program mapující všechna zákoutí zvířecí říše je připravován velkorysou optikou s náležitě poučeným komentářem.


Program Animal Planet HD je v českém jazyce, ve formátu 1080i a se zvukem v kvalitě 5.1 Dolby Digital. Díky unikátnímu zpracování zvuku a obrazu přibližuje život zvířat tak, jak se odehrává ve volné přírodě, i v domácnostech chovatelů. Program bude součástí nabídek Komfort, původních služeb Standard a Supreme a také balíčku s dokumentárními programy Darwin.

Diváci se mohou těšit na ojedinělý seriál Divocí tvorové s Dominikem Monaghanem. S tímto hercem a nadšeným milovníkem přírody se vydají do vzdálených koutů naší planety, kde pátral po nejnebezpečnějších a nejvzácnějších zástupcích říše zvířat. Hvězda filmů Ztraceni a Pán prstenů je už od dětství vášnivým obdivovatelem divokých zvířat, sám doma chová nepřeberné množství brouků, hadů a plazů. Pořad SOS živočišné říše zase odhalí každodenní práci organizace Wildlife Aid. Moderátor tohoto pořadu Simon Cowell si se svým týmem na nudu rozhodně stěžovat nemůže, protože se neustále setkávají se zvířaty v nouzi. Paličaté domácí kočky a jejich proměnu v příjemné společníky pak představí dokumentární seriál Má pekelná kočka.

UPC Česká republika bude od 20. března 2013 nabízet již dvacet televizních programů ve vysokém rozlišení: ČT1 HD, ČT 2 HD, ČT Sport HD, Nova HD, Prima Family HD, Barrandov HD, Nova Sport HD, Fanda HD, HD+, Spektrum HD, National Geographic HD, AXN HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Discovery HD Showcase, Animal Planet HD, History Channel HD, Hustler 3D HD, HBO HD a Filmbox HD. Většina těchto stanic je zařazena do základních programových nabídek.

UPC Česká republika, s.r.o. je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,34 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC využívá 1,2 milionu zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty Global, Inc.


Juraj Gerbery, Public Policy Manager


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.03.2013 • Arise News HD volně z družice Eutelsat 28A
11.03.2013 • SMÍCHOV a TELKA jsou nově dostupné na satelitní platformě
10.03.2013 • Pierwyj Tulskij z družice Horizons-2 [ 3 ]
08.03.2013 • TELKA a SMÍCHOV v platformě Skylink na Astře 3B
08.03.2013 • Z-TV znovu testuje na družici Astra 4A
05.03.2013 • 11 rokov TV JOJ – viditeľne inej a úspešnej televízie

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist