Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 03.06.2023 - 17:17:04   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Dětský Minimax modernizuje svůj vzhled novým 3D logem a obrazem 16:9

  Autor: Chello Central Europe , e-mail: info@chellocentraleurope.com Přidané: 22.03.2013


Televizní společnost Chello Central Europe výrazně inovuje jednu ze svých vlajkových lodí v portfoliu, dětskou stanici Minimax. V sobotu 23. března začne Minimax vysílat s novým logem v 3D provedení, v trojrozměrném zobrazení se premiérově představí vlastní postavičky Minimaxu a divácký zážitek bude dále posílen přechodem na formát obrazu 16:9. Modernizovaný vzhled podpoří intenzivní marketingová kampaň v České republice „Minimax miluje zvířátka“.


Placenou stanici Minimax provozuje v Česku a na Slovensku společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc. Reklamní čas prodává agentura Atmedia.

Televizní společnost Chello Central Europe výrazně inovuje jednu ze svých vlajkových lodí v portfoliu, dětskou stanici Minimax. V sobotu 23. března začne Minimax vysílat s novým logem v 3D provedení, v trojrozměrném zobrazení se premiérově představí vlastní postavičky Minimaxu a divácký zážitek bude dále posílen přechodem na formát obrazu 16:9. Modernizovaný vzhled podpoří intenzivní marketingová kampaň v České republice „Minimax miluje zvířátka“. Placenou stanici Minimax provozuje v Česku a na Slovensku společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc. Reklamní čas prodává agentura Atmedia.

Minimax je bezpečným prostředím pro děti od dvou do dvanácti let a jejich rodiče, vysílá hodnotné pořady přinášející kvalitní zábavu a vzdělání. I proto Minimax nechybí v nabídce desítek kabelových, satelitních a IPTV operátorů v Česku a na Slovensku. Nyní tato tematická televize výrazně osvěžuje svůj vzhled.

„Věříme, že nové 3D logo a trojrozměrné postavičky přilákají další diváky a potvrdí výjimečnou pozici Minimaxu v segmentu televizí pro děti,“ uvedl za provozovatele stanice Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe.

Vlastní postavičky Mini, Max, pes Bumbrlíček a kočička Micka jsou oblíbenou a tradiční součástí vysílání Minimaxu. Vznikly v roce 2006 po intenzivní dvouleté tvůrčí práci. U příležitosti představení nového loga se dočkaly trojrozměrného provedení, díky kterému vypadají a vystupují skutečněji.

Televizní kanál Minimax již před časem získal sympatie také zadavatelů reklamy. „Oceňují zejména velké množství premiérových pořadů s výchovným a nenásilným obsahem a profesionální český dabing. Z těchto důvodů patří Minimax k pilířům dětské nabídky v rámci portfolia námi reprezentovaných stanic,“ uvedl Petr Majerik, Managing Director mediazastupitelství Atmedia.

V březnovém a dubnovém vysílání Minimaxu se objeví premiérové pořady, v nichž vystupují především zvířata, která malí diváci tolik milují. Uveďme například populárně-vzdělávací cyklus „Poznáváme přírodu“ či seriály z jezdeckého prostředí „Horseland“ a „Lenin ranč“.

Do segmentu dětských stanic provozovaných Chello Central Europe patří vedle Minimaxu také Megamax, který cílí na chlapce ve věku od 7 do 14 let.


Jakub Švestka, Senior PR Executive, 22. 3. 2013


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
23.03.2013 • Space International Services (SIS) letos vypustí satelit Amos-4
19.03.2013 • TVP Rozrywka od 15. 4. 2013 z družice Astra 1
15.03.2013 • Animal Planet v nabídce UPC ve vysokém rozlišení
14.03.2013 • Arise News HD volně z družice Eutelsat 28A
11.03.2013 • SMÍCHOV a TELKA jsou nově dostupné na satelitní platformě
10.03.2013 • Pierwyj Tulskij z družice Horizons-2 [ 3 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist