Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 21.05.2024 - 08:43:58   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

Spoločnosť UPC skompletizovala akvizíciu Trnavatelu

  Autor: UPC Broadband Slovakia , e-mail: upc@upc.sk Přidané: 12.11.2015


Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o., najväčší káblový operátor na Slovensku, skompletizovala v týchto dňoch akvizíciu spoločnosti TRNAVATEL, spol. s r.o. Spoločnosť UPC, vlastniaca 95 percentný podiel v spoločnosti TRNAVATEL, tak získala zvyšný, 5 percentný podiel v spoločnosti od druhého spoločníka v spoločnosti - mesta Trnava. Kompletizácia akvizície znamená prospech nielen pre mesto, v ktorom zákazníci spoločnosti TRNAVATEL žijú, ale aj nový priestor pre cielené zameranie sa UPC na ďalšie rozširovanie a skvalitňovanie svojich služieb v meste Trnava.


V nadchádzajúcom období príde k zlúčeniu spoločností UPC a TRNAVATEL, následkom čoho sa poskytovateľom televíznych, internetových a telefónnych služieb pre doterajších zákazníkov spoločnosti TRNAVATEL stane spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.. Pre zákazníkov spoločnosti TRNAVATEL to znamená iba formálnu zmenu poskytovateľa služieb. Spoločnosť UPC bude svoje služby poskytovať bez zmeny, zákazníci sa môžu tešiť na uvedenie ďalších inovatívnych služieb, akými boli napr. nedávne uvedenie online televízie Horizon Go či online videotéky MyPrime. Bez zmeny ostane aj zákaznícke stredisko pre užívateľov služieb v Trnave.

„Skompletizovanie akvizície nám umožní sústrediť sa na posilnenie vedúcej pozície našej spoločnosti ako tradičného operátora v meste Trnava. Spoločnosť UPC bude jeho obyvateľom naďalej poskytovať špičkové služby digitálnej televízie internetu a telefónie, ktoré budeme rovnako ako doteraz rozširovať a obohacovať o novinky a benefity v prospech všetkých zákazníkov," povedal Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.


O UPC BROADBAND SLOVAKIA

Spoločnosť UPC BROABAND SLOVAKIA patrí medzi najväčších poskytovateľov televíznych, internetových a telefónnych služieb v Slovenskej republike. Pre svojich zákazníkov neustále skvalitňuje svoje služby, ktoré zahrnujú digitálnu televíziu s ponukou takmer 170 programov všetkých žánrov vrátane staníc v HD rozlíšení, a aj cez online aplikáciu Horizon GO, ďalej internetu s rýchlosťou až do 500 Mbit/s, ako aj telefónne služby umožňujúce volať neobmedzene bezplatne v sieti UPC a za výhodné ceny v rámci Európy a sveta. Svoje služby, prevádzkované po najmodernejšej optickej infraštruktúre, poskytuje v 43 mestách Slovenska. UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. je súčasťou spoločnosti Liberty Global plc (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), najväčšieho medzinárodného poskytovateľa káblových služieb, pôsobiaceho v 14 krajinách. Spoločnosť Liberty Global prevádzkuje najmodernejšie širokopásmové komunikačné siete a inovatívne technologické platformy, vďaka ktorým k 30. septembru 2015 poskytovala 56 miliónov televíznych, internetových a telefónnych služieb pre 27 miliónov zákazníkov. Poskytuje taktiež mobilné služby pre 5 miliónov zákazníkov prostredníctvom 6 miliónov WiFi bodov. Viac informácií o Liberty Global nájdete na stránke www.libertyglobal.com

Detailnejšie informácie o službách UPC BROADBAND SLOVAKIA záujemcovia získajú na Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na webe www.upc.sk, na profile UPC na Facebooku alebo na zákazníckych strediskách.


Jaroslav Kolár, hovorca, UPC BROADBAND SLOVAKIA


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.11.2015 • Telekom rozširuje dostupnosť svojich služieb v Bratislave
27.10.2015 • UPC pridáva ďalšie stanice, už ich je takmer 170
20.10.2015 • HBO a HBO HD na tri dni bezplatne pre všetkých užívateľov UPC DIGITAL
04.09.2015 • Food Network HD v síti UPC ČR od 4. září 2015
29.06.2015 • UPC uvádza novú ponuku služieb pre živnostníkov a malé firmy
03.06.2015 • UPC triple play služby od 5. júna už aj v Nitre

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist