Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 20:23:17   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 1. 5. 2024

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 26.04.2024Herci Bára Hrzánová a Antonín Holub, fotbalista Petr Švancara a bojovník proti civilizačním chorobám Daniel Fiala se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. května ve 21.40 hod. na Primě.


Bára Hrzánová a Antonín Holub – oblíbená herečka a její syn, který kráčí v jejích stopách. „Odchod do důchodu si moc nedovedu představit. Šťastná jsem i na chalupě nebo v létě u moře, ale nejlepší na tom je vědomí, že až si odpočinu, budu zase hrát. Nemám žádné velké koníčky, jenom divadlo a muziku,“ přiznává čerstvě šedesátiletá herečka a zpěvačka, která dvě třetiny svého života zpívá s kapelou Condurango. Tam ji na housle a basovou kytaru doprovází její šestadvacetiletý syn. „Jestli jsem se od mámy něco naučil, tak je to pracovitost. Že nic není zadarmo, a jestli to chce člověk opravdu dělat, musí hodně pracovat, jinak ať se na to radši vykašle,“ říká Tonda, který vystudoval muzikálové herectví ve Francii.


Petr Švancara – bývalý ligový fotbalista, dnes bavič a moderátor. „Dřív mi tleskali za góly, dneska za fóry,“ říká bývalý fotbalový útočník, který před pár dny vydal autobiografickou knihu, cestuje po republice se zábavnou show Já su já a často vystupuje v televizní Partičce nebo Inkognitu. Co by si přál? „Pokud by to šlo, objednal bych si obrovský bazén, kam bych dal dvě tuny pařížského salátu, držel bych dva rohlíky v ruce a skočil bych do něj šipku. Potopil bych se, a tak dlouho bych se cpal, než bych vylezl. To by mě bavilo a chtěl by to někdy zažít,“ říká.


Daniel Fiala – bojovník proti civilizačním chorobám. „Mnoho starověkých kultur, jako jsou čínská, indická, arabská a starověké středomořské civilizace, používalo houby k léčení různých nemocí a k podpoře celkového zdraví. My v tom vlastně jen pokračujeme,“ říká Daniel Fiala, který extrakty z dřevokazných hub kombinuje s medem nebo kvalitní hořkou čokoládou. A má skvělé výsledky především v boji s rakovinou.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. května ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si premiérové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Brand & PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 25. 4. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
25.04.2024 • Veselá a hravá architektura. To jsou Archouni!
23.04.2024 • Futbalový šampionát UEFA EURO 2024 sa nezadržateľne blíži - Markíza prinesie divákom veľkolepý športový zážitok
20.04.2024 • Show Jana Krause – 24. 4. 2024
13.04.2024 • Show Jana Krause – 17. 4. 2024
11.04.2024 • Agatha Christie: Mistryně zločinu, záhad a neodolatelného napětí od 15. dubna na Spektrum Home
08.04.2024 • Show Jana Krause – 10. 4. 2024

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist