Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.05.2024 - 21:27:22   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 24. 4. 2024

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 20.04.2024Herec Jan Cina, módní návrhářka Edita Vojtková a partneři cukrář Josef Maršálek a vysokoškolský profesor a chovatel morčat Pavel Tejml se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. dubna ve 21.40 hod. na Primě.


Jan Cina – oblíbený filmový a divadelní herec. „Už se mi párkrát stalo, že jsem někde platil za kafe a obsluha, o které jsem si myslel, že jsme přibližně stejně staří, mi řekla: ,Já vás mám hrozně rád, já na vás vyrůstal.‘ Docela mi zatrnulo,“ říká šestatřicetiletý herec, který před kamerou debutoval před čtvrt stoletím (ve snímku Smradi). A známe ho i z řady českých divadel. Na konci léta ho čeká natáčení filmu o ženě, která bojuje se životem na malém městě. „Hraju jejího syna, který se živí jako drag queen. Absolvoval jsem kvůli tomu workshop, kde jsem se učil líčit a převádět mužské rysy do ženských. Je to dost věda,“ přiznává.


Edita Vojtková – úspěšná módní návrhářka žijící v Bolívii. V jihoamerické Bolívii, kde žije skoro 30 let, je známou módní návrhářkou, učitelkou jógy a podnikatelkou, v rodném Česku debutující autorkou, která přichází s motivační knížkou, v níž odhaluje svůj neuvěřitelný příběh, motivuje a inspiruje. „Ta kniha je mimo jiné i o tom, že když jsem byla malá holka, neměla jsem žádné sebevědomí a bála jsem se, že to v životě nikam nedotáhnu, že jsem zkrátka hloupá. Škola mě nebavila a učení mi nešlo. Když jsem se odstěhovala z Česka, věděla jsem, že v cizí zemi mě nebude nikdo soudit,“ říká.


Josef Maršálek a Petr Tejml – slavný cukrář a jeho partner, chovatel morčat. Josefa známe jako špičkového cukráře, Petr vyučuje na Jihočeské univerzitě na katedře zootechnických věd a chová ušlechtilá morčata, včetně unikátních fialových. „Doma jich máme kolem sto padesáti. Mají svoji speciální místnost, ale když vysvitne sluníčko, stěhujeme je na zahradu pod pergolu. Mají se u nás jako v ráji,“ říkají partneři.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. dubna ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si premiérové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Brand & PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 19. 4. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
23.04.2024 • Futbalový šampionát UEFA EURO 2024 sa nezadržateľne blíži - Markíza prinesie divákom veľkolepý športový zážitok
13.04.2024 • Show Jana Krause – 17. 4. 2024
11.04.2024 • Agatha Christie: Mistryně zločinu, záhad a neodolatelného napětí od 15. dubna na Spektrum Home
08.04.2024 • Show Jana Krause – 10. 4. 2024
06.04.2024 • Galerie na nečekaných místech navštíví v novém dokumentárním cyklu ČT art Ester Geislerová a Ondřej Horák
05.04.2024 • Nejsilnější příběhy, nejlepší tvůrci: Chystají se velkolepé sezony na Nově i Voyo

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist