Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 23.05.2024 - 07:40:02   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

UPC uvádza prelomovú interaktívnu Horizon TV

  Autor: UPC Broadband Slovakia , e-mail: upc@upc.sk Přidané: 25.04.2016


Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, uvádza dnes prelomovú interaktívnu televíziu Horizon. Nová televízia umožňuje prepojenie digitálnej káblovej televízie s internetovými aplikáciami, 7-dňovým TV Archívom a mobilnou televíziou Horizon Go. Súčasťou Horizon TV je aj videotéka MyPrime s 1600 filmovými a seriálovými titulmi.


Televízia Horizon spája v sebe viacero inovatívnych produktov do unikátnej interaktívnej služby

“Uvedením Horizon TV posúvame vývoj televízie o úroveň vyššie. Horizon od základu mení doterajšiu divácku televíznu skúsenosť. Televíziu, ktorú máme radi, prináša úplne novým a lepším spôsobom, spojením všetkých najobľúbenejších televíznych služieb do jednej a jedinečnej ponuky. To je však iba začiatok. Ponuku Horizon TV budeme rozširovať o ďalšie novinky, ktoré potvrdia vedúcu pozíciu UPC, ako poskytovateľa inovatívnych služieb,” uviedol Martin Miller, poverený generálny riaditeľ spoločností UPC v Českej republike a UPC v Slovenskej republike.


Interaktívna TV s bonusmi

Interaktívna televízia Horizon od UPC ponúka okrem viac ako 170 staníc všetkých žánrov aj nové, vizuálne a užívateľsky príjemné prostredie s intuitívnym ovládaním, ktoré prináša vyšší komfort sledovania televízie. Novinkou je tiež prehľadný TV sprievodca zobrazujúci aj hodnotenie filmu, intuitívne vyhľadávanie v TV sprievodcovi, v TV Archíve a vo videotéke, ako aj možnosť sledovať televíziu nielen na TV prijímači, ale aj na 3 mobilných zariadeniach súčasne.


TV Archív pre 40 staníc

Vďaka TV Archívu si diváci môžu pozrieť vysielanie svojich obľúbených programov až 7 dní dozadu, pričom v ponuke TV Archívu je až 40 obľúbených televíznych staníc, z toho 19 v HD kvalite. Všetci zákazníci digitálnej televízie UPC získavajú teraz službu TV Archív v ponuke televízie Horizon ako bonus bezplatne až do konca augusta tohto roku. TV Archív je až do konca augusta dostupný aj v mobilnej televízii Horizon Go.


TV kdekoľvek a kedykoľvek - s mobilnou televíziou Horizon Go

Súčasťou televízie Horizon je taktiež mobilná televízia Horizon Go, ktorá umožňuje sledovanie obľúbených programov prostredníctvom internetového pripojenia kedykoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku, až na 3 zariadeniach súčasne, vrátane tabletu, notebooku či smartfónu. So službou Horizon Go môžu televízni zákazníci UPC sledovať online viac než 80 TV programov, vrátane 22 v HD kvalite. Užívateľ má vďaka tejto službe prístup k najbohatšej mobilnej ponuke TV programov, ktoré si môže vychutnávať nielen vo svojej domácnosti, ale pomocou internetového mobilného a Wi-Fi pripojenia, prakticky na celom území Slovenska.


Videotéka MyPrime s 1 600 filmovými a seriálovými titulmi

Zákazníci Horizon TV majú zároveň neobmedzený prístup k videotéke MyPrime, ktorá ponúka až 1 600 filmových a seriálových titulov. S videotékou MyPrime získavajú možnosť za mesačné predplatné neobmedzene sledovať filmy a seriály bez reklám, a to nielen na TV prijímači, ale prostredníctvom mobilnej televízie Horizon Go aj na mobilných zariadeniach kedykoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku. Spoločnosť UPC ponuku filmov a seriálov pravidelne obmieňa a rozširuje o nové tituly.


Prístup k internetovým aplikáciám

Televízia Horizon umožňuje taktiež prístup k internetovým aplikáciám vrátane hudby, spravodajstvu či hrám.


Ako získať novú televíziu Horizon:

Súčasní zákazníci digitálnej káblovej televízie UPC DIGITAL s HD boxom Kaon 700 svoje prijímacie zariadenia nebudú musieť meniť. Na Horizon TV budú prevedení bez zmeny ceny automaticky, o čom budú informovaní vopred listom, SMS správou aj e-mailom. Ostatní zákazníci budú postupne kontaktovaní v nadchádzajúcom období s možnosťou výmeny pôvodného set-top boxu za nový, ktorý umožňuje využívanie televíziie Horizon. Noví zákazníci získajú nový HD mediabox, určený na užívanie Horizon TV.

Ďalšie informácie o televízii Horizon záujemcovia získajú na UPC Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres a na webe www.upc.sk/horizon Viac informácií získate taktiež na profile UPC na Facebooku alebo na zákazníckych strediskách spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.


Jaroslav Kolár, hovorca UPC BROADBAND SLOVAKIA, 25. 4. 2016


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
20.04.2016 • UPC ponúka TV Archív pre 40 staníc v mobilnej televízii Horizon Go
23.03.2016 • UPC spája svoje prevádzky v Česku a na Slovensku
15.03.2016 • UPC překročila padesátku HD programů
29.02.2016 • Stanice AMC od 1.3. u slovenského operátora UPC v HD kvalitě
26.02.2016 • Do jubilejního desátého dílu Tak určitě přijal pozvání Miroslav Pelta, premiéra poběží v sobotu od 18 hodin
14.11.2015 • České Radiokomunikace zařadily do MUX 3 kanál Prima MAX

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist