Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 24.05.2024 - 14:55:56   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

UPC ponúka TV Archív pre 40 staníc v mobilnej televízii Horizon Go

  Autor: UPC Broadband Slovakia , e-mail: upc@upc.sk Přidané: 20.04.2016


Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, dnes rozšírila ponuku svojej mobilnej televízie Horizon Go o novú službu TV Archív. Vďaka nej si diváci môžu pozrieť vysielanie svojich obľúbených programov bez reklám či prerušovania, kedykoľvek a kdekoľvek až 7 dní dozadu. V ponuke TV Archívu je až 40 obľúbených televíznych staníc, z toho 19 v HD kvalite, čo predstavuje najširšiu ponuku programov v ponuke televízneho archívu spomedzi všetkých slovenských operátorov.


TV Archív umožňuje nielen pozrieť si ktorúkoľvek reláciu vo vysielaní jednotlivých staníc až sedem dní dozadu, ale aj pustiť si alebo pretočiť sledovaný program na začiatok. Používanie funkcie TV Archív je jednoduché: v ponuke TV sprievodcu si stačí zvoliť program označený symbolom TV Archív a začať s prehrávaním. Prehrávanú reláciu alebo program z TV Archívu je možné kedykoľvek zastaviť, pretočiť či znovu spustiť. Každá nahrávka je vyhotovená s časovou rezervou pred a tiež po skončení relácie, vďaka čomu sa ani v prípade posunu vo vysielaní nemôže stať, že nahrávka nebude celá. Všetci zákazníci digitálnej televízie UPC získavajú teraz službu TV Archív v ponuke mobilnej televízie Horizon Go ako bonus bezplatne až do konca augusta tohto roku.

“Ak ste si v riadnom vysielacom čase nestihli pozrieť napríklad film, správy, či športový prenos, s TV archívom si už nemusíte robiť starosti. Sedemdňový TV Archív je teraz bezplatne dostupný pre všetkých zákazníkov mobilnej televízie Horizon Go, a už čoskoro zvýši komfort sledovania televízie aj zákazníkom digitálnej káblovej televízie UPC Digital,“ uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC Česká republika a UPC Slovenská republika.

Televízia do vrecka s viac 80 stanicami: Mobilná televízia Horizon Go umožňuje sledovať viac ako 80 TV staníc, z toho 22 v HD kvalite, prostredníctvom internetového pripojenia kdekoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku. Horizon Go môžu zákazníci spoločnosti UPC sledovať až na 3 zariadeniach súčasne, napr. na mobile, tablete alebo na počítači. Prostredníctvom Horizon Go môžu zákazníci sledovať aj Videotéku MyPrime, ktorá ponúka až 1 600 filmových a seriálových titulov.

Ako získať Horizon Go: Služba Horizon Go je pre zákazníkov digitálnej káblovej televízie UPC Digital dostupná po registrácii na webe UPC v sekcii MojeUPC, na stránke www.horizon.tv ako aj v ponuke Google Play a Apple Store. Horizon Go podporuje aj Chromecast a Airplay, vďaka čomu je živé vysielanie Horizon Go možné sledovať aj v Apple TV, Smart TV, či TV prijímači so zariadením Chromecast, ktoré umožňuje obsah vysielaný na mobile sledovať aj na televízore.

Ďalšie informácie o službe Horizon Go záujemcovia získajú na UPC Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres a na weboch www.upc.sk/horizongo/ a www.horizon.tv. Viac informácií získate taktiež na profile UPC na Facebooku alebo na zákazníckych strediskách spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.


Jaroslav Kolár, hovorca UPC BROADBAND SLOVAKIA, 20. 4. 2016


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
23.03.2016 • UPC spája svoje prevádzky v Česku a na Slovensku
15.03.2016 • UPC překročila padesátku HD programů
29.02.2016 • Stanice AMC od 1.3. u slovenského operátora UPC v HD kvalitě
26.02.2016 • Do jubilejního desátého dílu Tak určitě přijal pozvání Miroslav Pelta, premiéra poběží v sobotu od 18 hodin
14.11.2015 • České Radiokomunikace zařadily do MUX 3 kanál Prima MAX
13.11.2015 • Telekom rozširuje dostupnosť svojich služieb v Bratislave

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist