Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 23.06.2024 - 11:20:12   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Samsung a DIGI CZ nabízejí zákazníkům špičkové televize s exkluzivním sportovním obsahem zdarma

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 01.07.2016


Společnosti DIGI CZ, provozovatel satelitní televize Nová DIGI TV, a Samsung, lídr v oblasti technologií, odstartovaly akci, ve které nabízejí k jakémukoliv zakoupenému televizoru nebo monitoru s TV tunerem značky Samsung balíček sportovních programů s exkluzivním obsahem po dobu šesti měsíců zdarma.


Zákazníci tak vedle špičkového televizního přijímače Samsung získají i atraktivní programovou nabídku a exkluzivní sportovní obsah Nové DIGI TV, který jinde neuvidí.

Programový balíček SPORT Nové DIGI TV můžou mít nyní sportovní fanoušci zdarma, a to na celých 6 měsíců, pokud si nejpozději do 3 měsíců od zakoupení televizoru nebo monitoru s TV tunerem Samsung objednají Novou DIGI TV. Akce se koná od 1. července do 31. prosince 2016 a platí jak pro nové, tak pro stávající zákazníky Nové DIGI TV, pokud nemají zakoupený balíček SPORT nebo MAXI. Stačí jen při objednávce Nové DIGI TV předložit doklad o zakoupení televizoru či monitoru v České či Slovenské republice. Podmínkou pro získání balíčku SPORT na 6 měsíců zdarma pro nové zákazníky je uzavření smlouvy na služby Nové DIGI TV na 24 měsíců.

Po uplynutí 6 měsíců je balíček SPORT účtován podle stávajících tarifů nebo jej zákazník nemusí dále využívat. Podrobné informace o získání exkluzivního sportovního obsahu na Nové DIGI TV i její programové nabídce a další informace jsou k dispozici na webu WWW.6MESICU.CZ. Zájemci o nabídku Nové DIGI TV k televizoru nebo monitoru s TV tunerem Samsung se více dozvědí i na zákaznické lince 533 427 533.

Nová DIGI TV nabízí v balíčku SPORT 10 sportovních kanálů, z toho 5 v HD rozlišení. Společně se ZÁKLADNÍM balíčkem, který zákazník dostává automaticky při objednání Nové DIGI TV, má sportovní fanoušek k dispozici 17 kanálů se sportovním obsahem z celkových 80, které nabízejí program pro celou rodinu. Jen na kanálech Nové DIGI TV budou od nové sezony k vidění nejlepší evropské fotbalové ligy – anglická Premier League, druhá anglická liga Sky Bet Championship a nejvyšší španělská La Liga. Exkluzivně bude také Nová DIGI TV nabízet přenosy závodů mistrovství světa na ploché dráze FIM Speedway Grand Prix. Společnost DIGI CZ, provozovatel satelitní televize Nová DIGI TV, navíc v blízké době plánuje nákup vysílacích práv na další populární sporty a sportovní události. Exkluzivní sportovní obsah se tak bude dále rozšiřovat.

Vedle exkluzivního fotbalového a sportovního obsahu, který jiné televize v ČR nemůžou nabízet, lze na Nové DIGI TV sledovat i další fotbalové soutěže a sportovní události běžné i u jiných TV operátorů, a to bez příplatků. Sportovní fanoušci tak můžou vidět přenosy z mistrovství Evropy, vybraná utkání Ligy mistrů včetně finále, vybraná utkání Evropské ligy, také zápasy Bundesligy, Synot ligy, ale i francouzské a italské fotbalové ligy. Na své si přijdou i fanoušci dalších sportů, kterým Nová DIGI TV již v ZÁKLADNÍM balíčku nabízí kanály s pestrým sportovním programem, jež pokrývají většinu nejdůležitějších sportovních událostí.


O DIGI CZ

DIGI CZ je přední český operátor satelitního televizního vysílání, který na českém trhu působí od roku 2006 pod obchodní značkou DIGI TV a od října 2015 pod obchodní značkou Nová DIGI TV. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. DIGI CZ si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou a exkluzivními programy. DIGI CZ je jediným čistě českým satelitním operátorem na trhu. Všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, tiskáren, lékařského vybavení, síťových systémů, polovodičů a LED řešení. Novinky naleznete v Samsung Newsroom na stránkách news.samsung.com.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Jiří Janeček, PR manažer, Samsung Electronics
Daniel Potocký, Account Executive, PP Partners Prague, 1. 7. 2016  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
22.06.2016 • Slováci sú národ HD TV, pripravujú sa na Ultra HD
18.06.2016 • Kampaň k launchi seriálu Fear the Walking Dead získala 2. místo na české ceně PR
16.06.2016 • Súd zakázal neoprávnené šírenie Markízy v Českej republike [ 1 ]
16.06.2016 • Regionalnitelevize.cz posiluje
14.06.2016 • Naslibovali ti super fotbal a tohle je všechno, co dávají?
14.06.2016 • Skupina Nova uzavřela dohodu se SAKT o podmínkách distribuce stanic NOVA International a NOVA Sport [ 1 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist