Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 17.11.2017 - 20:20:06     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Poslední říjnový víkend budou všichni diváci Nové DIGI TV i DIGI2GO moci volně sledovat kanál HBO HD

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 24.10.2016Společnost DIGI CZ v spolupráci se společností HBO Europe o víkendu v době od 29. října v 6.00 až do 31. října v 6.00 volně zpřístupní vysílání kanálu HBO HD v Česku pro diváky satelitní Nové DIGI TV i internetové televize DIGI2GO.Vrcholem televizní sezony na HBO HD se má stát osmidílné kriminální drama Pustina, které vzniklo v české produkci pod režisérskou taktovkou Ivana Zachariáše a Alice Nellis. Není bez zajímavosti, že dílo vzniklo podle scénáře Štěpána Hulíka, který pro HBO napsal také pozoruhodnou minisérii Hořící keř. V dramatu se představí přední čeští herci jako Zuzana Stivínová, Jaroslav Duškek, Eliška Křenková, Leoš Noha, Eva Holubová, Štěpán Benoni, Honza Cina a další. Premiéra první části série Pustina připadá na 30. října ve 20.00. Další divácky atraktivní televizní premiérou během zmiňovaného víkendu bude i uvedení českého filmu Polednice, který je na programu hned po první části Pustiny, tedy ve 21.00.

Při příležitosti premiéry série Pustina společnost DIGI CZ ve spolupráci s HBO Europe zpřístupní o víkendu 29. října od 6:00 až 31. října do 6:00 ráno vysílání kanálu HBO HD všem divákům satelitní Nové DIGI TV i internetové DIGI2GO, bez ohledu na to, jaké mají předplacené programové balíčky. Ke sledování kanálu HBO HD ve zmiňovaném časovém rozmezí tedy není nutné mít předplacený doplňkový balíček HBO nebo programový balíček MAXI.


O SERIÁLU PUSTINA

Zločin, který rozhodujícím způsobem zasáhne do životů všech zúčastněných, stojí na počátku dramatické minisérie HBO Europe, Pustina. Když se starostka severočeské vesnice, Hana Sikorová, ocitne na vrcholu svého boje proti velké těžební společnosti nabízející obyvatelům obce vysoké odstupné výměnou za opuštění jejich domovů postavených na ložiscích hnědého uhlí, zmizí její čtrnáctiletá dcera Míša. Pátrání po dceři Hanu po letech mírumilovného soužití s ostatními přivede k pochybnostem ohledně celé komunity, která se pod vlivem událostí začíná rozpadat a ukazovat svou pravou tvář. Objasňování záhady příběh rozvětvuje do několika prolínajících se dějových linií, gradujících do nečekaných souvislostí.

Premiéra: 30. října 2016 na HBO a HBO GO

HBO GO nabídne registrovaným uživatelům vždy jednu epizodu dopředu, tzn. v premiérový den 30/10 budou na HBO GO k dispozici epizody 1 a 2.
Stopáž: 8 x cca 55 min. žánr: kriminální drama
Web: pustina.hbo.cz


O HBO PRODUKCI

Společnost HBO Europe s minisérií Pustina významným způsobem navazuje na trend tzv. quality TV, který ve Střední Evropě ustanovila úspěšnými počiny Terapie, Hořící keř, Až po uši a Mamon. Velkolepě zpracovaný příběh, v němž se mísí společenská kritika, psychologické drama a napínavý thriller, je koncipován tak, aby vtáhl diváky ke sledování přesvědčivě napsaných postav a dějových linií, které se komplexně propojují v rámci osmihodinového vyprávění. Unikátní podobu minisérii dodává originální audiovizuální zpracování, dalece převyšující standardy televizní tvorby, které vytváří vtahující atmosféru a obrazově i zvukově působivé momenty.


O DIGI CZ

DIGI CZ je jediný televizní operátor v Česku, který programy mnoha televizních stanic přináší zákazníkům dvěma cestami – prostřednictvím internetového připojení i přes satelit. Společnost na českém trhu působí od roku 2006 pod obchodní značkou DIGI TV a od října 2015 pod obchodní značkou Nová DIGI TV. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. DIGI CZ si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou, exkluzivními programy a výhradními právy k řadě prestižních sportovních soutěží. DIGI CZ je jediným čistě českým televizním operátorem na trhu. Všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP, 24. 10. 2016


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
24.10.2016 • Všetci zákazníci freeSAT si počas víkendu môžu pozrieť televíznu udalosť roka
24.10.2016 • Voľné vysielanie programov HBO a National Geographic Channel z ponuky Skylinku
20.10.2016 • FLIX TV zařazuje do balíčku Lepší TV další program – Fight Channel World HD
20.10.2016 • DIGI CZ zařazuje do nabídky program NOVA Sport 2 HD
18.10.2016 • JOJ Family si naladila již třetina domácností [ 1 ]
16.10.2016 • Další program v základním balíčku FLIX TV – tematický kanál HOROR FILM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist