Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 23.05.2024 - 23:13:12   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Ze světa | Články
 

Eurosport představil logo pro Pchjongčchang 2018

  Autor: Media:List CZ , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 16.03.2017


Eurosport představil logo pro Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu 2018. Budou to první OH na obrazovkách Eurosportu v jeho nové pozici Domova olympijských her v Evropě. Logo pro OH v Pchjongčchangu 2018 dále definuje novou éru Eurosportu – jedničky mezi evropskými sportovními destinacemi, která představuje největší sportovní události. Logo bude viditelné na všech obrazovkách a platformách Eurosportu před i během Pchjongčchangu 2018.


• Odhaleno logo Eurosportu pro Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu 2018
• Inspirací pro logo byl duch Korejské republiky
• OH 2018 budou první na Eurosportu v jeho pozici nového Domova olympijských her v Evropě


Emblém spojuje současné logo Eurosportu s anglickým jménem pořadatele olympijských her PyeongChang nad olympijskými kruhy. Tato tři spojená loga jsou zastřešena siluetou hor, která symbolizuje prostředí zimních olympijských her. Nad siluetou je klenba symbolizující tvar olympijských kruhů. Bude představena v několika variantách využívajících živou barevnou paletu ducha moderní K-pop kultury.

Generální ředitel Eurosportu Peter Hutton: „Jako nový domov olympijských her v Evropě a hrdý partner největších světových sportovních událostí chceme, aby byl Eurosport při každé příležitosti vnímán jako synonymum pro olympijské hry. Doufáme, že se logo stane pro sportovní fanoušky okamžitě rozpoznatelné jako náš znak ve vysílání Pchjongčchangu 2018.“

Peter Hutton dodává: „Méně než rok zbývá do Pchjongčchangu 2018. Naše cesta nově představit zážitky z olympijských her a oslovit více lidí v Evropě na více obrazovkách a platformách, nadále pokračuje. Zavázali jsme se nabídnout fanouškům něco opravdu odlišného, příležitost sledovat každého lokálního sportovního hrdinu, každý sport a každý moment, na kterých jim záleží.“

Z nadcházejících zimních olympijských her bude Eurosport vysílat více než 100 sportovních akcí ŽIVĚ a na vyžádání, kdykoli a na jakémkoli zařízení. Pchjongčchang 2018 bude nejdigitálnějšími olympijskými hrami v Evropě, Eurosport zachytí pro diváky každý okamžik her. V masovém měřítku představí Eurosport olympijské hry i na svých digitálních stránkách (včetně Eurosport.com) a na platformách sociálních médií.

Společnost Discovery Communications, do jejíhož portfolia Eurosport patří, vlastní exkluzivní multimediální práva pro 50 zemí a regionů v Evropě na olympijské hry v letech 2018–2024.


O EUROSPORTU

Eurosport je panevropská jednička ve sportovním vysílání, která spojuje fanoušky a sportovce během největších sportovních událostí. Eurosport je Domovem olympijských her v Evropě a přináší olympijské hry vice a vice divákům na všech platformách, než kdykoli předtím. Eurosport 1, Eurosport 2 a Eurosport News mají 236 milionů kumulativních předplatitelů v 94 zemích v Evropě, Asii, Africe a na Blízkém východě. Eurosport.com je jedničkou na poli on-line sportovních portálů s průměrem 14,5 milionů uživatelů měsíčně. Eurosport Player nabízí v 52 zemích přístup k největším sportovním akcím na všech platformách. Eurosport Events je divize expertů společnosti v managementu a podpoře mezinárodních sportovních akcí. Více informací na corporate.eurosport.com.


Vít Rosenbaum, Marketing & PR, Media:List CZ


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
16.03.2017 • První hybridní satelit SES-15 na kosmodromu Kourou
04.03.2017 • Discovery Communications a Eurosport oznámily vznik „Oficiální mobilní stanice“
22.02.2017 • Společnost Eutelsat dosáhla nového mezníku: tisíc kanálů ve vysokém rozlišením
16.02.2017 • Satelit ViaSat-2 plánován na podzim 2017
15.02.2017 • Arianespace vypustila družice Sky Brazil a Telkom 3S
14.02.2017 • Eurosport posiluje své olympijské portfolio o moderní pětiboj

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist