Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 05.03.2024 - 05:38:26   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

Internetová televize Skylink Live TV v novém - s rozšířenou nabídkou, novými funkcemi a řadou vylepšení

  Autor: M7/Skylink/Webershandwick , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 15.05.2017Společnost M7 Group, provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, představuje inovovanou podobu své internetové televizní služby Skylink Live TV. Kromě nového intuitivního rozhraní přináší podstatně více obsahu a nové funkce.


Od prvního květnového týdne je zákazníkům Skylinku k dispozici výrazně vylepšená služba Skylink Live TV. V nabídce je nyní již 45 programů, které jsou kromě klasické televizní obrazovky dostupné i na chytrém telefonu, tabletu a počítači. Každý zákazník může využívat až 4 tato zařízení současně, nově nyní i mimo domácí síť, s využitím jakéhokoli dostatečně rychlého připojení k internetu.

Pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace ve verzi pro operační systémy iOS i Android, pro přístup z počítače stačí přejít na webovou adresu livetv.skylink.cz. Službu samozřejmě podporuje i hybridní satelitní přijímač Samsung EVO-S, díky němuž jsou všechny funkce Skylink Live TV dostupné i na televizoru.

Novinkou je prodloužení možnosti zpětného zhlédnutí z 24 hodin na 7 dní, navíc je nyní možné spustit od začátku i právě běžící pořad. Byla přidána videotéka s desítkami vybraných titulů zdarma, která doplňuje nabídku videopůjčovny Banaxi.

Z aktuálně zařazených 45 programů mají všichni zákazníci Skylinku možnost do konce května sledovat ty, které jsou zároveň součástí jejich programového balíčku. Od 1. června se služba Skylink Live TV stane bezplatnou součástí základních balíčků Smart, Flexi 7, Multi, HD Plus, Kombi, Multi HD a Komplet. Předplatitelé těchto balíčků tedy bez dalších poplatků získají přístup k vybraným programům ze svého balíčku prostřednictvím Skylink Live TV. Zákazníci s balíčkem Digital budou mít nadále zdarma přístup do videotéky, v případě, že přejdou na některý z vyšších balíčků, získají automaticky plný přístup.

Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group, k tomu uvádí: „Služby, které poskytujeme, se snažíme neustále rozvíjet a soustředit se na věci, které jsou pro naše zákazníky podstatné. Z našich průzkumů i dosavadních zkušeností s interaktivní televizí jednoznačně vyplývá, že možnost sledovat oblíbené programy, resp. vybrané pořady kdykoli a kdekoli pro velkou část našich zákazníků důležitá je. Zpravidla však nejsou připraveni za tuto možnost platit. Věříme proto, že bezplatné rozšíření nabídky o službu Skylink Live TV je krok správným směrem.“

Službu Skylink Live TV lze jednoduchým způsobem aktivovat v Zákaznické zóně Skylink po zadání čísla satelitní dekódovací karty. Po úspěšné aktivaci jsou zobrazeny přístupové údaje, které zákazník použije pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace.


PR M7 Group S.A., Marek Němec, Head of Client Services, webershandwick.cz, 15. 5. 2017


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
12.05.2017 • Eurosport ve spolupráci s CA Technologies umožní divákům sledovat vybrané sportovce a jejich výkony v reálném case
06.05.2017 • Slevu na balíček HBO mohou zákazníci DIGI TV využít do konce května a celé dva roky platit jen 149 Kč měsíčně
19.04.2017 • FLIX TV jako první přechází na HEVC
06.04.2017 • TV Nova úspěšně otestovala modré tlačítko na HbbTV
13.02.2017 • Během nadcházejícího víkendu FLIX TV zpřístupní pro své zákazníky zdarma kanál HBO 3 [ 2 ]
13.02.2017 • DIGI TV uvolní na 72 hodin kanál HBO 3 pro všechny zákazníky

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist