Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 19.06.2018 - 08:59:59     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Discovery communications bude produkovat pořady pro platformu Watch

  Autor: Media:List CZ , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 07.09.2017


Společnost Discovery Communications oznámila, že připravuje prémiové pořady pro Watch, novou platformu ke sledování pořadů na Facebooku. Discovery představí vedle populárních pořadů Discovery Communications také pořady vytvořené výhradně pro Facebook.


Prvním pořadem, který Discovery uvede na platformě Watch, bude seriál Celebrity Animal Encounters / Celebrity a zvířata stanice Animal Planet, který mohou američtí diváci sledovat již tento týden. Seriál Still a Mystery / Neobjasněné záhady stanice Investigation Discovery a Spinoff seriálu Jak si vybrat správné šaty sítě TLC budou na platformě Watch uvedeny na podzim, přičemž následovat je budou pořady dalších stanic Discovery.

„Jsme nadšeni, že spolupracujeme s Facebookem, protože nová platforma Watch si stejně jako my klade za cíl bavit diváky a vytvářet komunity prostřednictvím videa,“ uvedl Paul Guyardo, Chief Commercial Officer společnosti Discovery Communications. „Je to také další příklad našeho závazku přinášet divákům zajímavý a originální obsah na všech platformách.“


Facebook nedávno představil platformu Watch ve Spojených státech omezenému okruhu lidí. Nyní se nabídka rozšiřuje, a mezi první pořady Discovery Communications na platformě Watch budou patřit:

Animal Planet Celebrity

Animal Encounters / Celebrity a zvířata - Celebrity včetně Kristen Bell, Justina Hartleyho, Fabia a Dannyho Treja vypráví o tom, jak se osobně setkaly s roztomilými, bláznivými, strašnými nebo naprosto legračními zvířaty. Čekají na vás zábavná vyprávění celebrit o tom, jak se setkaly s těmito zajímavými zvířaty, ať už to bylo doma, při natáčení nebo uprostřed divočiny. Produkce Asylum Entertainment. Pět epizod, více zde: https://www.facebook.com/CelebrityAnimalEncounters/videos/1954780248141227/


Investigation Discovery (ID)

Still a Mystery / Neobjasněné záhady - Sebevražda, nebo vražda? Útěk, nebo únos? Náhoda, nebo záměr? Každá epizoda seriálu zkoumá jeden zločin, který dodnes nebyl objasněn. Ve snaze odhalit pravdu tento pořad podrobně zkoumá důkazy a představuje nové teorie spjaté s jednotlivými případy. Pomůžou jim k tomu rozhovory s policií, členy rodiny a soukromými vyšetřovateli, a také záběry ze zpráv a aktivita příslušných osob na sociálních sítích. Pět epizod.


TLC

Spinoff seriálu Jak si vybrat správné šaty – V tomto nejnovějším rozšíření známého seriálu Jak si vybrat správné šaty přivádí síť TLC další generaci diváků tohoto pořadu na Facebook. V této řadě seriálu čeká nevěsty překvapení v podobě šatů, které jim předvedou sami návrháři, a aby jejich svatba byla dokonalá, pomůžou jim odborníci vybrat dokonalé róby. Pět epizod.


O Discovery Communications:

Discovery Communications (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) uspokojuje touhu po poznání a baví diváky po celém světě svými prvotřídními populárně naučnými, lifestylovými, sportovními a dětskými programy. V USA jsou to například programy Discovery Channel, TLC, Investigation Discovery, Animal Planet, Science and Turbo/Velocity, a také OWN: Oprah Winfrey Network. V Latinské Americe je to například Discovery Kids a v Evropě Eurosport – přední stanice přinášející divákům významné místní sportovní události a olympijské hry. Programy Discovery sledují celkem až 3 miliardy diváků z více než 220 zemí, kteří každoročně dohromady zhlédnou 54 miliard hodin programového obsahu Discovery. Programová nabídka Discovery přesahuje tradiční televizní vysílání. Zahrnuje totiž například produkty spadající pod službu TV Everywhere, včetně Discovery GO nebo Discovery Kids Play; dále nadstandardní streamingové služby jako Eurosport Player; digitální vysílání a videa pro sociální sítě (sociální video) společnosti Group Nine Media; a virtuální realitu prostřednictvím Discovery VR. Pokud se chcete dozvědět více, navštivte stránky www.discoverycommunications.com.


Miluše Kozlíčková, PR, Media:List CZ


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.09.2017 • JOJ Family oslavila první rok, na podzim přinese kriminálku a italského účetního
05.09.2017 • TV WAR a Óčko Gold – nové programy v nabídce Skylinku
04.09.2017 • FLIX TV dokončuje přechod na HEVC
01.09.2017 • Golf Channel na předvolbě Skylink Ochutnávka
01.09.2017 • DIGI TV zařadila Sport 1 a Sport 2 do ZÁKLADNÍHO balíčku v HD
29.08.2017 • Telekom pokračuje v rozširovaní obsahu Magio televízie, pridá množstvo nových kanálov vrátane HD

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist