Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 24.09.2018 - 12:24:06     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Viasat Nature si ve středu 4. října připomene Světový den zvířat

  Autor: CHILLICOM/Viasat TV , e-mail: info@viasatnature.cz Přidané: 03.10.2017


Díky vědeckému výzkumu víme, že jsme schopni připravit naší planetu do roku 2020 o třetinu divoce žijících zvířat. Jde o součást masového vymírání, které ničí svět přírody, na němž závisí existence lidstva. Kanál Viasat Nature si proto ve středu 4. října 2017 připomíná významnou každoroční událost, Světový den zvířat, a věnuje svůj celodenní program těm nejlepším pořadům, představujícím některé z nejohroženějších druhů planety včetně goril, pand, tygrů, lvů a ledních medvědů.


Viasat Nature, televizní kanál, který přináší nejen objevné pořady ukazující dechberoucí místa a tvory ze světa přírody, ale také naučné a mnohdy alarmující pořady o stavu naší přírody, podporuje misi Světového dne zvířat snahou přiblížit veřejnosti život zvířat, pozvednout jejich postavení a zlepšit jejich životní podmínky Proto si na Světový den zvířat připravil kanál Viasat Nature maraton vzdělávacích dokumentů o ohrožených druzích zvířat.

Diváci budou moci sledovat například dokument Malé pandy, film, který sleduje tři pozoruhodná centra pro pandy v Číně a dokumentuje vyrůstání nejroztomilejších malých pand na světě, nebo pořad Horská gorila, zahrnující intimní záběry poslední zbývající divoké populace stejnojmenného velkého lidoopa v jejím vysoko umístěném útočišti: ve rwandském národním parku Virunga a ugandském neprostupném lese Bwindi. Nebude chybět dokument Město ledních medvědů, kde se medvěd setkává s člověkem ve výjimečném seriálu, který sleduje migraci tisícovky ledních medvědů malým severským městem Churchill v Manitobě s populací čítající jen 900 lidí, nebo Tygři v domě, příběh Spota a Stripa, dvou roztomilých tygřích mláďat, která se jednoho dne stanou součástí rozmnožovacího programu, a mnohé další pořady.

Na Světový den zvířat bude mít ve večerních hodinách premiéru také nový seriál Velké migrace, Seriál sleduje dobrodruha Bena Fogla a jeho téměř roční misi, při které doprovází tisíce pakoňů na 650 kilometrů dlouhé cestě z rodných plání a zalesněných území obdobím dešťů a páření k nebezpečným místům přechodu řeky Mara. Na cestě se Ben setká s lidmi, jejichž minulost a přítomnost se proplétá s touto každoroční výpravou, od naháněčů dobytka, lovecké kmeny Masajů a Hadzů po farmáře, kteří čelí slonům, jež jim ničí úrodu, a ozbrojené správce parků bojujícími s pytláky.


Připojte se s námi k události Světový den zvířat a sledujte maraton dokumentů, který začíná 4. října od šesté hodin ranní do půlnoci. Nemusíte se bát, že nestihnete všechny pořady, celá řada bude zopakována v neděli 8. října.


O Viasat World:

Viasat World je mezinárodní mediální společnost s 27 kanály placené televize ve více než 50 zemích světa, společnost s 27 kanály placené televize ve více než 50 zemích světa. K nejpopulárnějším značkám kanálů patří řada filmových kanálů TV1000, sportovních Viasat sport a dokumentárních Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature.


Karel Kapinus, Managing Director, CHILLICOM


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.10.2017 • Říjnové dokumentární parádičky vás uhranou
28.09.2017 • Prima COOL uvede další Žlutý maraton premiérových epizod Simpsonových
26.09.2017 • Poslední „Monument“ roku na Eurosportu
24.09.2017 • Krásná i naučná je Prima ZOOM ve 39. týdnu
22.09.2017 • Finále soutěže České Miss uvidí živě diváci regionalnitelevize.cz už v sobotu
17.09.2017 • Nabitý 38. týden na Prima ZOOM vás nepochybně zaujme

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist