Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 24.09.2018 - 11:49:19     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

AMC Networks uzavřela dohodu s NBCUniversal, diváky čekají nové animované seriály na televizních stanicích Minimax a JimJam

  Autor: AMC Networks International CE , e-mail: info@ce.amcnetworks.com Přidané: 09.10.2017


Společnost AMC Networks International – Central and Northern Europe (AMCNI CNE) uzavřela přelomovou smlouvu s mediální společností NBCUniversal. Ta přinese divákům televizních stanic Minimax a JimJam, které AMCNI CNE provozuje v České republice a na Slovensku, již tento podzim jedinečnou nabídku animovaných seriálů z dílny studia DreamWorks. AMCNI CNE tak pokračuje v nastaveném trendu stálého zkvalitňování obsahu, který na svých televizních stanicích nabízí.


Nově budou mít malí diváci a divačky možnost sledovat na stanici Minimax více než 750 premiérových epizod populárních dětských pořadů z produkce DreamWorks. Prvními seriály, na které se mohou těšit, jsou Sláva králi Jelimánovi (All Hail King Julien), Dobrodružství Kocoura v botách (The Adventures of Puss in Boots) nebo Dynotrax (Dinotrux). Všechny mají shodně premiéru 11. listopadu. Kromě toho je čekají i nová dobrodružství populární panenky Barbie.

Nové tituly najdou také na televizní stanici JimJam, která je zaměřena na nejmenší diváky. Zde od listopadu startují nová dobrodružství oblíbeného skřítka Noddyho.


Evžen Chlanda, Country Manager pro Českou republiku a Slovensko: „Tato dohoda o akvizici vysílacích práv je potvrzením našich dlouhodobých plánů na zkvalitňování obsahu na našich televizních stanicích. NBCUniversal nabízí neobyčejně široké portfolio seriálů z dílny DreamWorks, které naši diváci dozajista ocení. Jsme rádi, že jim budeme moci poskytnout programovou nabídku, která bude rozmanitější než kdykoliv předtím, a nabídne velice atraktivní kombinaci nových kultovních titulů i osvědčených klasik.”


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společnostní na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic soustřeďujících se na Střední a Východní Evropu. Současné AMCNI – Central and Northern Europe portfolio nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, Megamax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky, jazykové verze a trhy. Je dostupný v celé řadě platforem včetně HD služeb na vyžádání a verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divizí AMC Networks a dodavatelem uznávaných zábavních pořadů pro předplatitele ve více než 140 zemích a územích v Africe, Asii, Evropě a Latinské Americe. AMCNI zahrnuje jak globální značky SundanceTV a MGM Channel, tak populární kanály s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací najdete na www.amcnetworks.com/amcni.


O společnosti AMC Networks:

Společnost AMC Networks Inc. (NASDAQ: AMCX) se již více než 30 let věnuje produkci kvalitních filmů a pořadů, vlastní a provozuje několik populárních a oceňovaných značek v oblasti placené kabelové televize. AMC, IFC, SundanceTV, WE tv, a IFC Films produkují pořady, které jsou výrazné, zajímavé, kulturně relevantní a oslovující diváky napříč různými společenskými skupinami. Společnost také provozuje globální divizi, AMC Networks International. Více informací najdete na www.amcnetworks.com.


Jan Huk, PR manager, AMC Networks International – Central and Northern Europe, 9. 10. 2017


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
09.10.2017 • DIGI TV vyhlašuje tradiční slevovou akci Černý MAXI pátek
04.10.2017 • Skupina SES uzavřela rozsáhlou smlouvu se Sky Deutschland
02.10.2017 • Viasat Nature na předvolbě Skylink Ochutnávka
02.10.2017 • Novému kanálu Kutil TV byla udělena licence k vysílání
01.10.2017 • Travelxp 4K s řádným a kódovaným vysíláním ve formátu 4K/HDR z družice Hot Bird 13E
28.09.2017 • Platforma M7 nabídne dvě další HD stanice v paketu PremiumHD

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist