Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 23.07.2018 - 07:43:56     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

DIGI TV vyhlašuje tradiční slevovou akci Černý MAXI pátek

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 09.10.2017


Obavy z pátku třináctého nejsou na místě. Pro nové zákazníky televizního operátora DIGI TV to může být vysloveně šťastný den. Díky magickému datu totiž mohou významně ušetřit. DIGI TV vyhlašuje již tradiční slevovou akci Černý MAXI pátek, jejímž ústředním bodem je právě pátek třináctého října.


Všichni zákazníci, kteří si od 9. do 15. října objednají MAXI balíček, zaplatí za něj pouze 699 korun měsíčně, což při dvouletém úvazku znamená celkovou úsporu až 4800 korun. MAXI balíček zahrnuje kompletní nabídku DIGI TV pro celou rodinu: od filmů a seriálů přes pohádky, dokumenty až po exkluzivní sport.

„Vysílání DIGI TV nabízíme prostřednictvím satelitu i přes internet. Řada našich zákazníků dokonce kvůli výhodám obou způsobů příjmů satelit a internet kombinuje. V rámci Černého MAXI pátku platí pro všechny nové zákazníky a pro stávající zákazníky, kteří dosud balíček MAXI nemají, zvýhodněná cena 699 Kč měsíčně po celou dobu 24měsíčního úvazku, přičemž tato cena platí jednotně pro oba způsoby příjmu televizního signálu i pro jejich kombinaci. Zde dokonce celková úspora pro zákazníky vychází nejvyšší, dvě stě korun měsíčně,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

MAXI balíček satelitní DIGI TV obsahuje 100 kanálů, z toho 22 v HD rozlišení. Z bohaté nabídky si vybere každý člen rodiny. DIGI TV díky pestré a vyvážené skladbě vysílaných kanálů myslí na děti, teenagery i na dospělé diváky, na milovníky filmů a seriálů stejně jako na kutily či příznivce kvalitního sportu v podobě exkluzivního vysílání anglické fotbalové Premier League, španělské La Ligy či nejlepšího mužského tenisu v podobě seriálu ATP World Tour.

Plnohodnotnou alternativou satelitní DIGI TV je televize přes internet DIGI2GO, která v MAXI balíčku nabízí 91 kanálů, z toho 40 v HD rozlišení. Kromě toho DIGI2GO nabízí možnost sledovat televizi až na čtyřech zařízeních: kromě klasické televize také na počítači, tabletu či na chytrém telefonu a možnost využít služeb moderní televize jako je funkce zpětné zhlédnutí, archiv, v němž je kompletní program uchovaný až 72 hodin zpětně či možnost nahrát až 30 hodin programu po dobu třiceti dní. Kombinací obou služeb lze výhody maximalizovat, přičemž cena zůstává 699 Kč měsíčně.

DIGI TV vyhlašuje akci Černý MAXI pátek již tradičně a směřuje ji k datu, k němuž řada z nás vzhlíží s obavami nebo alespoň s jistou nervozitou. Není výjimkou, že v tento den lidé odkládají například cesty, nákupy nebo dokonce raději zůstávají celý den doma. Chorobná obava z tohoto data má dokonce krkolomný odborný název paraskavedekatriafobie. Také díky akci Černý MAXI pátek mohou lidé své obavy rozptýlit, a ještě významně ušetřit. MAXI balíček za akční cenu 699 Kč měsíčně si mohou zákazníci objednat v termínu od 9. do 15. října na zákaznické lince 533 427 533, nebo na webové stránce www.novadigitv.cz.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize pod obchodní značkou Nová DIGI TV a internetové televize DIGI2GO. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague, 9. 10. 2017  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
09.10.2017 • AMC Networks uzavřela dohodu s NBCUniversal, diváky čekají nové animované seriály na televizních stanicích Minimax a JimJam
04.10.2017 • Skupina SES uzavřela rozsáhlou smlouvu se Sky Deutschland
02.10.2017 • Viasat Nature na předvolbě Skylink Ochutnávka
02.10.2017 • Novému kanálu Kutil TV byla udělena licence k vysílání
01.10.2017 • Travelxp 4K s řádným a kódovaným vysíláním ve formátu 4K/HDR z družice Hot Bird 13E
28.09.2017 • Platforma M7 nabídne dvě další HD stanice v paketu PremiumHD

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist