Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 24.10.2018 - 04:40:51     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Prosincové programové tipy E! Entertainment

  Autor: TV Consulting , e-mail: info@tvconsulting.cz Přidané: 28.11.2017


V posledním měsíci tohoto roku přináší E! Entertainment divákům jejich oblíbené seriály v maratónském formátu! Během vánočních svátků věnuje jednotlivé dny oblíbeným pořadům roku 2017, diváci tak mohou sledovat své seriály po celý den:


Platinový život - v sobotu 30.12. celé odpoledne
Ženy slavných sportovců: LA – v pátek 29.12. celé odpoledne
Ženy slavných sportovců: Miami – ve čtvrtek 28.12. celé odpoledne
Přeměny s Khloé Kardashian – ve středu 27.12. celé odpoledne
Zpackané operace – v úterý 26.12. celý den
Držte krok s Kardashians – v pondělí 25.12. a neděli 31.12. po celý den
Módní styl hvězd – v neděli 24.12. a 25.12. po celý den
Divoká dvojčata – v pátek 22.12. celé odpoledne
Druhé manželky – ve čtvrtek 21.12. celé odpoledne
Jsme Cosmo – ve středu 20.12. celé odpoledne
Život zn. Mariah – v úterý 19.12. celé odpoledne
Život Kylie – v pondělí 18.12. celý podvečer


Současně pokračujeme s novými díly seriálů:

Platinový život – každou sobotu ve 21.00 hod
Ženy slavných sportovců: LA – každý pátek ve 22.15hod
Držte krok s Kardashians – každou neděli ve 20.00hod


Držte krok s Kardashians

Nalaďte se na E! a sledujte zbrusu novou řadu oblíbeného seriálu, ve které rodina Kardashianových absolvuje degustaci vína v Santa Barbaře, načež se přesune do Mexika, aby zde oslavila narozeniny. Kim se naopak více zaměří na sebe a svou vlastní rodinu a Kendall se bude snažit balancovat na tenké hraně soukromého a veřejného života.

14. řada každou sobotu ve 20.00 hod.


Platinový život

Seriál Platinový život, který nabízí pohled na ženy v hudebním průmyslu. Tentokrát se blíže představí Crystal Smith, ženu zpěváka a producenta NE-YO, Asiah Azante, která je vdaná za držitele několika platinových desek Kida Inka a vycházející hvězdička Alycia Bellamy. Sledujte tuto elitní skupinku žen a jejich partnerů od vyprodaných koncertů přes večery plných hudebních ocenění po honosné večírky.

Každou sobotu ve 21.00 hod., závěr řady 10. prosince


Ženy slavných sportovců: LA

Diamanty a honosná sídla, to vše je v L.A. pro Ženy slavných sportovců k dispozici. Seznamte se s Diminique Penn, která se snaží narušit přátelství mezi Sashou a Autumn, s Olivií Pierson, Instagramovou královnou. Nově příchozí Michelle Quick či Nicole Williams, která si plní svůj svatební sen. Přeneste se do jiného světa, kde největší starostí je, otázka: „Co si vezmu dnes na sebe?“

Každý pátek ve 22.15 hod., závěr třetí řady 29. prosinceO E! Entertainment Television v ČR a SR

E! je jedinečný televizní program, který přináší nejčerstvější zprávy ze světa celebrit, glamour a styl hvězd, pravdivé příběhy z Hollywoodu či seriály, které diváky nadchnou i překvapí. V jeho programovém schématu mohou diváci nalézt celosvětově úspěšná show, exkluzivní reality, nejnovější informace o celebritách a zábavě v pořadu E!News, a také živé přenosy z červeného koberce během udílení cen - Oskarů, Emmy, Grammy, Fashion Weeku či Met Gala v New Yorku a mnoho dalších.

Program E! spadá do portfolia NBC Universal. Vysílá 24/7 v českém a anglickém jazyce a v ČR je dostupný v nabídkách, T-mobile TV, satelitní televize Skylink, dále pak Dragon Internet, NejTV a Poda. Na Slovensku je v nabídkách Orange, Satro, Skylink, Slovanet či Tesmédia. Více informací naleznete na lokální facebookové stránce: https://www.facebook.com/eonlineczsk.


O NBCUniversal International Networks

NBCUniversal International Networks, globální televizní divize společnosti NBCUniversal, je jednou z předních světových společností v oblasti televizní zábavy, poskytování a nabídce kvalitního televizního obsahu a oblíbených televizních kanálů vysílaných ve 165 zemích celého světa od Evropy, přes Střední východ, Afriku, Latinskou Ameriku, až po Asii. Portfolio společnosti tvoří televizní kanály Universal Channel, Syfy, E! Entertainment Television, 13th Street, DIVA, Studio Universal, Telemundo, Bravo, DreamWorks and Golf Channel. Tyto unikátní televizní stanice nabízejí širokou škálu zábavných programů zaměřených na diváky po celém světě. Spravuje také filmový kanál Movies 24 ve Velké Británii a Style Networks v Austrálii. NBCUniversal News Group, jedna z nejvlivnějších a respektovaných sítí onair a online zpravodajství na světě, zastřešuje mezinárodní zpravodajské kanály CNBC a NBC News.

NBCUniversal International Networks je součástí společnosti NBCUniversal, jedné z předních světových mediálních společností v oblasti vývoje, výroby, produkce a marketingu zábavných programů, zpravodajství a informačních služeb v rámci celého světa. NBCUniversal vlastní a provozuje portfolio uznávaných zpravodajských a televizních společností, přední filmová studia, světově známé zábavné parky i řadu úspěšných internetových společností. NBCUniversal je vlastněna společností Comcast Corporation.


Pro satCentrum připravila Martina Zvířecí a Veronika Tamchynová, TV Consulting, zastoupení E! Entertainment Television v ČR a SR, 28. 11. 2017, foto: E! Entertainment Television

  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
27.11.2017 • Prosincové premiéry na Viasat History
26.11.2017 • Přelom listopadu a prosince bude opravdu dokumentární
25.11.2017 • Jan Hudec v Lake Louise se staronovou značkou lyží, nadějí a helmou Ondry Banka
20.11.2017 • Světový pohár v biatlonu na Eurosportu
19.11.2017 • Vydejte se ve 47. týdnu s Prima ZOOM za poznáním
17.11.2017 • Premiérová opera Anděl zkázy skladatele Thomase Adèse v satelitním přímém přenosu MET: Live in HD v sobotu 18. listopadu 2017

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist