Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.10.2018 - 19:24:41     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

UK Championship na Eurosportu

  Autor: Media:List CZ , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 01.12.2017


UK Championship je po mistrovství světa nejprestižnějším a nejstarším turnajem snookerové sezóny. V Barbican Centre v historickém Yorku se opět po roce sejde světová snookerová špička. UK Championship startuje na programu Eurosport 2 v sobotu 2. prosince ve 14:45 hod. a diváky zve Tomáš Kejla.


Loňské finále stálo za to, mistr světa a světová jednička Mark Selby proti legendě jménem Ronnie O´Sullivan a bitva s výsledkem 10:7. O´Sullivan se do finále probojoval už pošesté a poprvé neuspěl, všech pět předcházejících vyhrál. Loňský ročník si budeme pamatovat i díky skvělé hře dvou Linesů. Mladého Olivera Linese, který ve druhém kole vyřadil jednoho z aspirantů na titul a vítěze z roku 2011 Judda Trumpa. A jeho otec Peter Lines vyřadil už v prvním kole obhájce Neila Robertsona. Fantasticky hrál i 21letý Belgičan Luca Brecel, který postoupil až do čtvrtfinále.

Během bezmála půlstoletí své existence připravil turnaj snookerové trojkoruny mnoho úchvatných představení. Mohlo by se zdát, že během sezóny plné turnajů vysílaných televizí, UK Championship zapadne a snookerový fanoušek ho bude vnímat jen jako další z řady. Nepochybně tomu tak není, i letošní UK Championship bude památným turnajem, na jaký se nezapomíná, čeká nás další snookerový román, který se stane bestsellerem.

A proč sledovat UK Championship? I v našich končinách je snooker stále populárnější a myslím, že jeho popularita bude nadále stoupat. Čím víc se kouká, tím více se objevuje. Snooker má jasné principy, ty se však musí aplikovat na stále jiné situace. Tím, že není rychlým sportem, dává divákovi čas se nad situací zamyslet a vžít se do role hráče. Já se při přenosech snažím tento pocit co nejmíň narušovat a dost často nechávám hru plynout. Myslím, že to vymýšlení, luštění a objevování je pro snookerového diváka ten největší zážitek.

Snooker je populární i díky klidnému prostředí, ve kterém se hraje, pravidly, která striktně dodržují sami hráči a tím, že jsou všichni v oblecích. V dnešní uspěchané době je to jeden z mála sportů, u kterých se nekřičí, nelítá a nesimuluje. A to je něco, co pohladí po duši. Navíc má snooker několik vyhlášených hráčů, kteří dokáží hrát fantasticky a dost často to na obrazovce předvádějí i v nejdůležitějších zápasech. Divák si tak najde svého favorita a ten ho vtáhne do víru dění.

UK Championship startuje na programu E2 v sobotu 2. prosince ve 14:45 hod.


Vít Rosenbaum, Marketing & PR, Media:List CZ


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.12.2017 • MS vo florbale žien na Arena Sport
28.11.2017 • Prosincové programové tipy E! Entertainment
27.11.2017 • Prosincové premiéry na Viasat History
26.11.2017 • Přelom listopadu a prosince bude opravdu dokumentární
25.11.2017 • Jan Hudec v Lake Louise se staronovou značkou lyží, nadějí a helmou Ondry Banka
20.11.2017 • Světový pohár v biatlonu na Eurosportu

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist