Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 10.12.2023 - 21:17:16   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

DIGI CZ nově rozšiřuje nabídku o vysokorychlostní internet

  Autor: DIGI CZ , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 14.12.2017


Společnost DIGI CZ, jež je provozovatelem satelitní DIGI TV, televize přes internet či virtuálního operátora LAMA mobile, znovu rozšiřuje svou nabídku. Stávajícím i novým zákazníkům nově nabízí vysokorychlostní DIGI internet s pokrytím prakticky po celém území České republiky. Poskytuje jej ve čtyřech standardních balíčcích podle rychlosti: 20, 50 a 100 Mb/s, případně ve vybraných lokalitách lze dosáhnout až 250 Mb/s. Jako bonus za využití této nové služby zákazníkům poskytne DIGI CZ slevu 149 Kč měsíčně na DIGI TV, nebo balíček START s 23 základními televizními programy zcela zdarma.


„Rychlý, spolehlivý a stabilní internet lze již dnes zařadit mezi základní lidské potřeby. Jsme proto rádi, že můžeme díky přístupu k síti vysokorychlostního internetu našim zákazníkům kvalitní připojení nově nabídnout,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, a dodává: „Vidíme velkou synergii mezi kvalitním internetovým připojením a naší plnohodnotnou televizí přes internet.“

Všichni zákazníci DIGI TV, kteří si objednají vysokorychlostní DIGI internet, získají automaticky slevu na svou televizi ve výši 149 Kč měsíčně. „Jde o formu odměny za to, že zákazníci využívají naše služby. Podobně již dnes nabízíme zákazníkům DIGI TV například neomezený tarif mobilního operátora LAMA mobile za 399 Kč měsíčně,“ vysvětluje Vladimír Rusnák. Noví zákazníci dostanou k internetu televizní balíček START nebo mohou také využít slevu 149 Kč měsíčně a pořídit si programový balíček z nabídky DIGI TV podle své volby.

DIGI CZ může zákazníkům vysokorychlostní internet nabízet díky smlouvě se společností CETIN (Česká telekomunikační infrastruktura), jež zajišťuje přístup k infrastruktuře CETIN. Společnost DIGI CZ již internetové připojení poskytovala, v současné době ale může výrazně zvýšit rychlost internetu i jeho dostupnost. Získala přístup do největší pevné komunikační sítě v České republice a do optické sítě, která pokrývá 85 % procent domácností, a přenáší internet rychlostí až 250 Mb/s.


Přehled nabídky vysokorychlostního DIGI internetu od DIGI CZ

BALÍČEK SPECIFIKACE BONUS AKČNÍ CENA/MĚSÍC
(s vázaností 24 měsíců)

Internet 20 (až 20/2 Mb/s, neomezený datový limit) Balíček START za 49 Kč 499 Kč
Internet 50 (až 50/5 Mb/s, neomezený datový limit) Balíček START zdarma 549 Kč
Internet 100 (až 100/10 Mb/s, neomezený datový limit) Balíček START zdarma 649 Kč
Internet 250 (až 250/25 Mb/s, neomezený datový limit) Balíček START zdarma 699 Kč


Nabídka START zdarma nebo sleva na DIGI TV

Všichni noví zákazníci DIGI CZ, kteří si vysokorychlostní DIGI internet objednají, tedy dostanou zajímavý bonus. K balíčku Internet 20 získají zákazníci balíček START DIGI TV za 49 Kč, k balíčkům Internet 50, Internet 100 a Internet 250 získají balíček START, který obsahuje 23 programů včetně 18 v HD, zcela zdarma. Pokud se ovšem zákazníci rozhodnou pořídit si širší programovou nabídku, získají na konkrétní balíček DIGI TV slevu 149 Kč. Tyto slevy platí i pro stávající zákazníky, a kromě televize přes internet platí také pro satelitní DIGI TV.


Slevy na DIGI TV při objednání DIGI Internetu

BALÍČEK SATELITNÍ DIGI TV DIGI TV PŘES INTERNET

Cena TV Cena TV Cena TV Cena TV
(smlouva 24 měsíců) se slevou (smlouva 24 měsíců) se slevou
za DIGI internet za DIGI internet

ZÁKLADNÍ 299 Kč 150 Kč 349 Kč 200 Kč
MAXI 799 Kč 650 Kč 849 Kč 700 Kč
SPORT PLUS 349 Kč 200 Kč 349 Kč 200 Kč

Více informací na www.novadigitv.cz


Plnohodnotná televize přes internet DIGI TV nabízí kvalitní výběr více než sta kanálů, z nichž je 41 v HD rozlišení. Nabízí funkce moderní televize přes internet jako je přehrání libovolného pořadu od začátku, posun v čase, či nahrávání až třiceti hodin programu. Skvělou funkcí je též archiv pro zpětné zhlédnutí, v němž jsou ještě 7 dní po odvysílání dostupné veškeré pořady na všech programech v nabídce DIGI TV, což při sto kanálech představuje 17 tisíc hodin kvalitní televizní zábavy v každý moment. Televizi je možné nezávisle sledovat až na čtyřech různých zařízeních: od klasické televize přes počítač, tablet až po chytrý telefon.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Aneta Mrázová, Mediální zastoupení DIGI CZ, PP Partners Prague, 14. 12. 2017  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
02.12.2017 • DIGI TV spouští sedmidenní archiv vysílání, pro všechny zákazníky až do konce března zdarma
17.11.2017 • freeSAT spustil samoobslužný portál pre zákazníkov Moje freeSAT
13.11.2017 • HBO spouští přímý online prodej HBO GO
03.10.2017 • ORF zahajuje dekódování bez karty pro satelitní příjem programů
20.09.2017 • HbbTV SAT.TV z družice Eutelsat Hot Bird 13C
19.09.2017 • Aplikace RTíčko otvírá cestu obcím a pořadatelům akcí do televizního vysílání

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist