Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 12.12.2018 - 11:16:57     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

DIGI TV rozšiřuje programovou nabídku o oblíbený CS film

  Autor: DIGI CZ , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 04.01.2018


Zákazníci satelitní DIGI TV i televize přes internet si od čtvrtka 4. ledna nově naladí CS film. Oblíbený televizní kanál vysílá výhradně české a slovenské filmy nepřerušované reklamou. DIGI TV kanál zařadila pro velký zájem zákazníků, který potvrdil i v listopadu uskutečněný průzkum mezi uživateli DIGI TV. Kanál CS film je součástí balíčku EXTRA, ale do konce března bude volně dostupný pro všechny zákazníky.


Uživatelé satelitní DIGI TV nově naladí také kanál Prima Comedy Central, který rozšíří nabídku ZÁKLADNÍHO balíčku. Zákazníci televize přes internet ho již v nabídce mají.

CS film je každý den podle pevně daného vysílacího času rozdělený na tři tematické kanály. Od šesté hodiny ranní do poledne vysílá pod hlavičkou CS Mini oblíbené dětské pořady. Po dvanácté hodině se přemění na CS film, který se zaměřuje výhradně české a slovenské filmy nepřerušované reklamou, a po půlnoci se přepne na Horor film, jenž až do šesté hodiny ráno vysílá horory.

„O CS film byl mezi našimi zákazníky dlouhodobě velký zájem. Jsme proto rádi, že jsme jejich přání mohli vyslyšet a jako malý dárek ho na tři měsíce zpřístupníme všem zákazníkům,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, a dodává: „Naši nabídku stále aktualizujeme a snažíme se ji rozšiřovat, jak dokládá například také zařazení kanálu Prima Comedy Central do ZÁKLADNÍHO balíčku u satelitní DIGI TV. Do ZÁKLADNÍHO balíčku jsme zároveň z balíčku EXTRA přesunuli mezi našimi zákazníky populární kanál JOJ Cinema.“

Kanál JOJ Cinema si podle listopadového průzkumu zákazníci DIGI TV oblíbili a měli o něj velký zájem i ti, pro něž byl v jejich nabídce nedostupný. Proto došlo k jeho přesunu do ZÁKLADNÍHO balíčku. Do balíčku EXTRA se naopak přesune kanál Film+.

Díky zařazení programových novinek zároveň došlo na set-top boxech pro satelitní DIGI TV ke změně pozic některých kanálů. Všechny tyto změny se uskutečnily po půlnoci 4. ledna a měly by se většině zákazníků projevit automaticky. Pokud se nestalo, stačí set-top box pro televizi přes internet vytáhnout z elektrického zdroje, několik vteřin počkat a opět zapojit. Set-top box pro satelitní TV mohou zákazníci restartovat dle návodu na www.novadigi.tv/restart.


Uživatelé satelitní DIGI TV s CA Modulem si mohou oba kanály naladit prostřednictvím následujících parametrů:

CS FILM 11727 MHz Vertical FEC: 7/8 SR: 28000 kSymb/s QPSK
Prima Comedy Central 11843 MHz Vertical FEC: 3/4 SR: 30000 kSymb/s 8PSK


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
04.01.2018 • Epic Drama v ponuke DIGI SLOVAKIA
19.12.2017 • QVC UHD volně z družice Astra 1L
15.12.2017 • Epic Drama na platformách Slovak Telekomu a českého operátora T-Mobile
07.12.2017 • N24 Doku Austria z družice Astra 1N
03.12.2017 • sunshine live opouští analogovou kabelovou síť - na satelitu Astra 1N zůstává
02.12.2017 • Nalaďte sa na Vianoce s freeSAT-om

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist