Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 23.01.2019 - 13:14:15     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

freeSAT vlani ponúkol viac obsahu i nový portál pre zákazníkov

  Autor: freeSAT/mediamedia , e-mail: info@sk.freesattv.tv Přidané: 25.01.2018


Nové kanály a množstvo hodín prémiovej televízie pre všetkých - aj to priniesol minulý rok zákazníkom freeSAT-u. Zdrojom zábavy však pre nich neboli len televízne obrazovky. Satelitná služba rozdávala radosť aj viacerými súťažami na sociálnych sieťach. Zákazníkom okrem toho zjednodušila aj správu využívaných služieb prostredníctvom nového samoobslužného portálu.


Nové kanály

Najzaujímavejšie dokumenty, česká a slovenská televízna zábava, programy pre deti či vysielanie pre fanúšikov golfu? Bohatá ponuka freeSAT-u sa v roku 2017 rozšírila o ďalších 9 nových kanálov. V priebehu roka si slovenskí zákazníci mohli naladiť kanály ako Prima Plus, Golf Channel, DocuBox, FightBox, Eroxx alebo Nick Jr.

freeSAT sa snaží o čo najvyššiu kvalitu televíznych služieb a aj preto neustále rozširuje svoju HD ponuku. V minulom roku do našej programovej ponuky pribudli tri nové HD kanály: Dajto HD, Doma HD a Plus HD. freeSAT testuje aj ďalšie kanály, takže zákazníci sa môžu tešiť na ešte viac obsahu.


Prémiová televízia bez záväzkov

V priebehu roka sme priniesli zákazníkom freeSAT-u vďaka voľnému vysielaniu niektorých kanálov možnosť sledovať prémiový obsah aj v prípade, že nemali predplatený prémiový balík. Vďaka tomu sa mohli zoznámiť s ponukou kanálov od partnerov ako FilmBox, AMC, HBO alebo AXN. freeSAT počas roka zákazníkom ponúkol 10 príležitostí sledovať najlepšie hollywoodske trháky a kvalitné seriály bez záväzkov.


Súťaže

Televízne tipy, ukážky programov, zákaznícka podpora a najčerstvejšie novinky - to všetko prináša freeSAT na obrazovky vašich počítačov a smartfónov prostredníctvom facebookovej stránky freeSAT Slovensko. Fanúšikovia však majú aj ďalší dôvod, prečo sledovať našu facebookovú stránku. Len v priebehu minulého roka sa mohli zúčastniť na 40 online súťažiach a 73 slovenských priaznivcov freeSAT-u si domov odnieslo zaujímavé ceny. Všetci zákazníci sa môžu tento rok tešiť na ďalšie súťaže, stačí, ak budú sledovať stránku https://www.facebook.com/freeSATtvSK/


Moje freeSAT

Zákazníci freeSAT-u teraz môžu spravovať svoje služby ešte pohodlnejšie. Vďaka novému samoobslužnému portálu Moje freeSAT teraz môžu jednoducho spravovať svoje kontá, zmluvy a smart karty ako aj sledovať svoje vyúčtovania a služby.

V roku 2018 bude freeSAT naďalej robiť všetko pre to, aby zákazníkom ponúkal viac a poskytol ešte kvalitnejšie služby.


Spoločnosť UPC DTH S.à r.l. je kvalitný poskytovateľ satelitných televíznych služieb so sídlom v Luxemburgu, európskom centre satelitných služieb. Svoje služby ponúka v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku. Okrem toho riadi satelitné televízne služby poskytovateľa v Rumunsku. Jeho službu Direct-to-Home (DTH), ktorá je známa pod názvom UPC Direct na maďarskom trhu, freeSAT na slovenskom a českom trhu a ako Focus Sat v Rumunsku, využívalo k 31. decembru 2016 viac ako 854-tisíc zákazníkov. UPC DTH S.à r.l. ponúka svojim zákazníkom oceňovanú zákaznícku podporu a vynikajúcu kvalitu signálu, vrátane krištáľovo čistých programov vo vysokom rozlíšení.

UPC DTH S.à r.l. je súčasťou Liberty Global plc


Miloslav Surgoš, PR Manager, mediamedia


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
24.01.2018 • Filmový kanál FilmBox od společnosti SPI sledují v České republice 2 miliony uživatelů
22.01.2018 • T-Mobile spouští satelitní TV
19.01.2018 • WELT a N24 Doku Austria z družic Astra 1KR a Astra 1N
18.01.2018 • Britský zábavní kanál together nahradil Community Channel na družici Astra 2F
13.01.2018 • Nova stanice Seznam TV je dostupná pro všechny zákazníky DIGI TV
11.01.2018 • Nové HD kanály v Magiu a Epic Drama na mesiac zadarmo

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist