Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 23.02.2019 - 17:55:53     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

DIGI TV nově vysílá Animal Planet a Discovery Channel v HD kvalitě

  Autor: DIGI CZ , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 06.02.2018


Společnost DIGI CZ znovu vylepšuje nabídku svých služeb. Všichni zákazníci satelitní DIGI TV mohou od 6. února sledovat oblíbené dokumentární stanice Discovery Channel a Animal Planet v HD rozlišení. Obě stanice byly doposud klientům poskytovány v klasickém SD rozlišení. Z více než sta programů, jež v rámci MAXI balíčku satelitní DIGI TV nabízí, jich je nyní 24 v HD kvalitě.


„Kanály Discovery Channel a Animal Planet jsou velmi populární a hodně sledované. Zvýšením kvality vysílání vycházíme vstříc našim divákům, zatraktivníme jim tak zážitek ze sledování oblíbených dokumentárních pořadů,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, a dodává: „Programovou nabídku DIGI TV se stále snažíme aktualizovat a rozšiřovat. Na začátku ledna jsme například do našeho portfolia zařadili pro české diváky také velmi atraktivní kanál CS film.“ Kanály Discovery Channel HD a Animal Planet HD jsou uživatelům satelitní DIGI TV dostupné už v ZÁKLADNÍM programovém balíčku.

Nabídka televize přes internet DIGI TV již kanál Animal Planet v HD rozlišení obsahuje. Kanál Discovery Channel bude v nejbližší době zařazen. MAXI balíček televize přes internet zahrnuje celkem 103 kanálů z toho hned 43 v HD rozlišení.

Zákazníkům satelitní DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se změna projeví automaticky. Pokud tomu tak nebude, je potřeba set-top box restartovat. HD kanály uvidí na stejné pozici, kde dosud sledovali verze s nižším rozlišením. Uživatelé satelitní DIGI TV s CA Modulem si mohou oba kanály naladit prostřednictvím následujících parametrů:

Discovery Channel HD 12380 MHz Vertical, SR 30000, FEC 3/4, SID 6030
Animal Planet HD 11843 MHz Vertical, SR 30000, FEC 3/4, SID 31011


Přesný návod, jak naladit nový kanál, diváci najdou v manuálech svých TV přijímačů. Kompletní seznam technických parametrů satelitní DIGI TV je k dispozici na www.novadigitv.cz/parametry.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Aneta Mrázová, Mediální zastoupení DIGI CZ, PP Partners Prague


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.02.2018 • Cestovatelský kanál Travelxp HD dnes zahájil vysílání na satelitu Astra 3B
02.02.2018 • Nickelodeon na předvolbě Skylink Ochutnávka
02.02.2018 • Zákazníci freeSAT-u môžu vďaka mesačnému voľnému vysielaniu Viasat Explore začať objavovať nové dobrodružstvá
01.02.2018 • Další program v nabídce FLIX TV - dětský Nickelodeon
01.02.2018 • M7 Group uvádí na evropské obrazovky stanici Travelxp HD
31.01.2018 • RTL Deutschland zahájí vysílání nové televizní stanice s americkými seriály

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist