Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 16.12.2018 - 23:59:28     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Ohnivý kuře oslavilo poslední klapku!

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 06.03.2018


Natáčení oblíbeného seriálu televize Prima Ohnivý kuře skončilo v neděli 25. února. Poslední klapky dvou štábů dělily dvě hodiny a poté následovala dotočná párty, kde se sešli hlavní hvězdy i herci menších a epizodních rolí, aby společně oslavili více než dvouletou spolupráci na úspěšném projektu.


„Původně mělo mít Kuře 80 dílů, a je jich 204, to jsou vlastně skoro dva seriály navíc,“ říká s úsměvem Jakub Prachař, jeden z hlavních hrdinů seriálu, který patří také mezi jeho nejoblíbenější tváře.

Seriál Ohnivý kuře se kromě vztahových linek hlavních hrdinů věnuje i gastronomii a v každém dílu přináší minimálně jeden zajímavý recept, který si diváci mohou vyzkoušet uvařit díky návodu v závěrečných titulcích, případně ho po odvysílání najdou na webových stránkách televize.

Díky pravidelné přípravě receptů se z obou hlavních představitelů, Jakuba Prachaře a Jana Dolanského, stali téměř kuchařští profesionálové. „Krájení bylo má nejoblíbenější činnost. Na produkci jsem si vyžádal, aby spočítali, kolik času jsem tomu věnoval, protože toho bylo opravdu hodně,“ potvrzuje hodiny kuchařského tréninku Prachař. Dolanský dokonce přiznává, že mu není vzdálená představa vlastního podniku: „Nepřemýšlel jsem o tom, určitě bych se musel zdokonalit, ale představit si, že bych vařil ve vlastní restauraci, si umím, protože vaření je můj velký koníček.“

Hlavním hrdinům zdatně sekundovaly Kristýna Leichtová a Lucie Polišenská, obě ale přiznávají, že vaření, jež bylo leitmotivem seriálu, nepropadly natolik jako jejich herečtí partneři. „Můj vztah k vaření a kulinářství se nijak zásadně nezměnil, naučila jsem se pár věcí, ale že bych tomu propadla, to zase ne,“ přiznává Leichtová.

Na realizaci seriálu se podílela spousta známých tváří, objevili se zde například Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Linda Rybová, Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Pavelka či Saša Rašilov. Ohnivý kuře ale pomohlo prosadit se i novým a neokoukaným tvářím z herecké branže, jako je Denisa Pfauserová, Anastázie Chocholatá nebo Jindřich Žampa.

A neméně zazářily i účinkující hvězdy z oboru gastronomie, za všechny můžeme jmenovat například Zdeňka Pohlreicha či Jana Punčocháře, jejichž kuchařské mistrovství pomohlo seriálu dosáhnout profesionální výše i co se týče kulinářství.

Přestože je natáčení seriálu u konce, diváci mohou premiérové díly Ohnivýho kuřete sledovat až do 28. června, kdy se posledním dílem hrdinové rozloučí.


Josef Ducký, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
07.03.2018 • Nový seriál Kuchyňa odštartoval ako silná jednotka na trhu!
07.03.2018 • Éterom Rádia Slovensko znie titulná skladba k filmu Backstage
06.03.2018 • Jolana Voldánová se vrací na obrazovky ČT - v novém dokumentárně-publicistickém cyklu Otisky doby
06.03.2018 • Prima Partička 6. díl 2018
05.03.2018 • TV Markíza štartuje novú šou Najväčší víťaz!
05.03.2018 • České novinky na Prima ZOOM

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist