Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 23.02.2019 - 17:53:27     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

freeSAT ponúkne zákazníkom dva týždne filmov a seriálov na FilmBoxe

  Autor: freeSAT/mediamedia , e-mail: info@sk.freesattv.tv Přidané: 15.04.2018Všetci zákazníci freeSAT-u sa môžu tešiť na nové filmy a seriálové premiéry na kanáloch z balíka FilmBox Pak. Čaká na nich pestrý obsah, ktorý osloví každý druh obecenstva - od milovníkov filmov cez nadšencov do dokumentov a deti až po fanúšikov bojových umení.


FilmBox Pak bude od 13. apríla až do 30. apríla 2018 k dispozícii všetkým zákazníkom freeSAT-u bez ohľadu na to, aký balík majú predplatený.


Mladý pápež (The Young Pope), nový seriál od Oscarom ovenčeného režiséra Paola Sorrentina, rozpráva kontroverzný príbeh mladého a očarujúceho novozvoleného pápeža Pia XIII. Prvý americký Svätý otec svojimi konzervatívnymi názormi vo Vatikáne vyvolá rozruch. Mladý pápež nepodlieha tlaku okolia, aby sa sústredil na svoju vodcovskú rolu, naopak, o publicitu veľmi nestojí. Pôsobivý seriál ponúka Juda Lawa v úlohe Pia a Diane Keatonovú ako sestru Máriu.

Severské detektívky sú dnes mimoriadne populárne a diváci sa môžu tešiť na ďalšiu z nich. Psychologický thriller Modus smrti (Modus) sa odohráva počas Vianoc v studenom Švédsku. Vzrušujúci seriál sa nesústredí len na riešenie prípadu, ale otvára aj otázky náboženstva, ľudských práv a povahy lásky.

Potešia sa aj milovníci romantických komédií. Bláznivá svadba (I do (But I don't)) je príbehom rozvedenej organizátorky svadieb (Denise Richardsová), ktorá sa zaľúbi do budúceho ženícha (Dean Cain).

Zimomriavky a husiu kožu sľubuje napínavý horor Čierny cadillac (Black cadillac). Zoznámi divákov s troma priateľmi, ktorí si užívajú divokú noc, až kým ich nezačne sledovať tajomný čierny Cadillac. O príčinách môžu mladíci len špekulovať a začnú sa navzájom upodozrievať. Veci sa medzičasom obrátia k horšiemu...

Zábava na kanáloch FilmBox čaká aj na deti. Príbeh zo starovekej Galie prenáša obľúbených hrdinov Asterixa a Obelixa na olympiádu. Vo filme Asterix a olympijské hry známa dvojica súťaží, aby svojmu priateľovi Lovesixovi pomohla získať lásku princeznej Iriny.

Dobrodružný film Bane kráľa Šalamúna prinesie do obývačiek vzrušujúcu honbu za pokladom, inšpirovanú nesmrteľným príbehom H. Ridera Haggarda. V hlavnej úlohe sa predstaví Patrick Swayze.

Pre priaznivcov historických príbehov je určený seriál Vojna a mier (War and Peace) podľa románu Leva Tolstého. Dej sa odohráva v Rusku na začiatku 19. storočia, na vrchole konfliktu s Napoleonom. Diváci môžu sledovať osudy piatich aristokratických rodín, ktoré čelia možnosti, že ich životy sa navždy zmenia.


Zákazníci s prijímačmi s automatickým ladením, ktoré poskytuje freeSAT, nájdu kanály balíka FilmBox Pak na nasledujúcich pozíciách. Viac informácií o ponuke freeSAT-u, programe i najnovšie novinky sú k dispozícii na sk.freesattv.tv.


Kanál Pozícia


FilmBox Basic 110
FilmBox Plus 113
FilmBox Family 114
FilmBox Extra HD 111
FilmBox Premium HD 112
DocuBox HD 115
FightBox HD 116


Miloslav Surgoš, PR Manager, mediamedia


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.04.2018 • Skupina M7 nadále spoléhá na společnost SES Video jako spolehlivého partnera pro distribuci televizního obsahu
15.04.2018 • FilmBox International dočasně otevře program FilmBox Premium HD pro všechny diváky
15.04.2018 • FLIX TV zpřístupní od 13. - 29. dubna 2018 pro všechny své zákazníky ZDARMA program FilmBox Premium
06.04.2018 • freeSAT zmení poradie kanálov vo svojej ponuke
05.04.2018 • National Geographic HD na předvolbě Skylink Ochutnávka
02.04.2018 • Na Ultra HD vysílání v DVB-T2 u nás ještě čas a technologie nedozrály

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist