Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 23.02.2019 - 18:45:36     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

FilmBox International dočasně otevře program FilmBox Premium HD pro všechny diváky

  Autor: M7/Skylink/Webershandwick , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 15.04.2018
Čeští diváci mohou v období od 13. do 29. dubna letošního roku bezplatně sledovat prvotřídní filmy a napínavé seriály, které běží na programu FilmBox Premium HD.


„Tato promo akce dává divákům ochutnat některé z nejzajímavějších titulů, které obsahují naše programové balíčky. Od televizních seriálů jako je MLADÝ PAPEŽ, po hollywoodské hity jako BEZ KALHOT (Báječný Mike). Programová nabídka kanálu FilmBox Premium HD nabízí prvotřídní zábavu od oceněných filmařů a nejznámějších producentů,“ říká Adrian Gumulák, obchodní zástupce FilmBox pro českou a slovenskou republiku.

Promo akce programu FilmBox Premium HD bude v daném období na vybraných televizních platformách probíhat nejenom na českém trhu, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Mezi vybrané mezinárodně oceněné filmy, které během tohoto období budou moci diváci sledovat patří například drama WRESTLER s Mickey Rourkem v hlavní roli, které bylo oceněno Zlatým Glóbem a nominováno na Oscara, dále stylový thriller SMRTELNÉ LŽI (Arbitráž) s Richardem Gerem v hlavní roli, KRÁLOVNA ověnčená Oscarem za nejlépe ztvárněnou ženskou hlavní roli pro Helen Mirren, a další tituly včetně ZABIJ MĚ TŘIKRÁT, COLOMBIANA, MIMOZEMSKÁ INVAZE nebo již zmíněný film BEZ KALHOT či seriál MLADÝ PAPEŽ.

Ke konci této dvoutýdenní promo akce se na kanále FilmBox Premium HD odvysílají první dva díly seriálu MLADÝ PAPEŽ, jednoho z nejprovokativnějších televizních projektů poslední doby. V hlavních rolích strhujícího, vizuálně podmanivého, vtipného a surreálného seriálu excelují na Oscara nominovaný Jude Law a Akademií oceněná Diane Keaton.

Vždy dva díly, které budou vysílané za sebou, seriálu MLADÝ PAPEŽ lze shlédnout každou sobotu v 21:00 hodin počínaje 28. dubnem na kanále FilmBox Premium HD v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku, respektive na FilmBox Extra na bulharském trhu.


O SPI/Filmbox International

SPI Internatinal/Filmbox je mediální společnost s celosvětovou působností, která poskytuje 35+ televizních stanic ve více než 50 zemích na šesti kontinentech. Portfolio kanálů SPI zahrnuje tematické a filmové kanály, které vysílají v Evropě, Turecku, na Středním východě, v Africe, tichomořské Asii, Austrálii, Latinské a Severní Americe.

Celosvětová televizní značka ve vlastnictví SPI/FILMBOX zahrnuje FilmBox, FilmBox Art House, FunBox UHD, DocuBox, FightBox, FashionBox, Fast&FunBox, Gametoon a 360TuneBox. Kromě televizních kanálů je SPI majoritním vlastníkem společnosti Kino Polska S. A. v Polsku, které také provozuje dva DTT kanály: Stopklatka TV a Zoom TV.

SPI/FILMBOX je průkopníkem inovativních, nových konceptů a technologií s knihovnou čítající na 6 tisíc titulů z celého světa. Zároveň je jedním z celosvětově největších vlastníků nativního obsahu ve formátu Ultra HD. SPI/FILMBOX využívá poslední technologie, které umožňují předplatitelům přístup k lineárnímu vysílání i video obsahu na vyžádání. To zahrnuje živé vysílání UHD programů a televizních kanálů na jakékoli zařízení připojené k internetu skrze přední světové streamingové služby a stejně tak i přes lokální OTT poskytovatele.

SPI International je vedoucím dodavatelem filmů pro kinosály a televizních programů na mezinárodním trhu již více než 25 let. Silné partnerství SPI s předními televizními studii a dodavateli licencovaného obsahu dovoluje nabízet opravdu působivý obsah se silným rozlišením a vysokou poptávkou. Více informací najdete na www.spiintl.com.


Marek Němec, Head of Client Services, Webershandwick


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.04.2018 • Skupina M7 nadále spoléhá na společnost SES Video jako spolehlivého partnera pro distribuci televizního obsahu
15.04.2018 • freeSAT ponúkne zákazníkom dva týždne filmov a seriálov na FilmBoxe
15.04.2018 • FLIX TV zpřístupní od 13. - 29. dubna 2018 pro všechny své zákazníky ZDARMA program FilmBox Premium
06.04.2018 • freeSAT zmení poradie kanálov vo svojej ponuke
05.04.2018 • National Geographic HD na předvolbě Skylink Ochutnávka
02.04.2018 • Na Ultra HD vysílání v DVB-T2 u nás ještě čas a technologie nedozrály

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist