Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 21.01.2019 - 15:24:44     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

DIGI TV vyhlašuje velkou slevovou akci Léto zadarmo

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 01.06.2018


Tři měsíce mohou všichni noví zákazníci DIGI TV sledovat svou televizi zcela zdarma. Po uzavření smlouvy navíc obdrží od předního českého poskytovatele satelitní televize a televize přes internet další dárek. V rámci velké slevové akce Léto zadarmo se jim na celé tři měsíce zároveň automaticky zpřístupní kompletní nabídka více než 100 kanálů DIGI TV bez ohledu na to, jaký programový balíček si objednají. Samozřejmě opět zcela zdarma, a to včetně pronájmu set-top boxu.


Dalším bonusem je, že televizi přes internet, případně mobilní službu DIGI2GO, mohou zákazníci sledovat bez potíží v kterékoli zemi Evropské unie.

„Rozhodli jsme se navázat na naši velice úspěšnou akci Zima zadarmo. Letní měsíce sice svádějí spíš k posezení venku než ke sledování televizních obrazovek, na druhé straně mají Češi díky zrušení tzv. geoblokace poprvé příležitost sledovat svou televizi například na dovolené. A kdy jindy si vychutnat například kvalitní film na HBO než po příjemném dni stráveném u moře,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, a doplňuje: „V srpnu navíc začnou anglická fotbalová Premier League či německá Bundesliga, budou se hrát hvězdně obsazené turnaje tenisové série Masters před US Open, takže si díky exkluzivní nabídce kanálů DIGI Sport užijí pořádnou porci zábavy i sportovní fanoušci.“

Z kompletní nabídky více než stovky kanálů, z nichž je až 45 v HD kvalitě, a kterou DIGI TV zpřístupní na tři měsíce všem novým zákazníkům, si vybere celá rodina. DIGI TV si zakládá na pestré a vyvážené programové skladbě, při níž myslí jak na děti, tak na teenagery i dospělé diváky. DIGI TV mohou zákazníci sledovat buď přes satelit, nebo si mohou objednat plnohodnotnou televizi přes internet. Další variantou je oba způsoby příjmu kombinovat tak, že si k satelitní televizi pořídí mobilní službu DIGI2GO.

Pokud si zákazníci pořídí televizi přes internet, případně DIGI2GO, budou moci využívat veškeré výhody moderní televize jako je zhlédnutí pořadu od začátku, možnost nahrát 30 hodin pořadů, a především využít 7denní archiv odvysílaných pořadů, což při stovce kanálů nabízí v každý moment přes 17 000 hodin dostupné televizní zábavy. Televizi přes internet lze navíc nezávisle sledovat až na čtyřech zařízeních, kromě klasické televize též na počítači, tabletu či na chytrém telefonu. Nic tedy nebrání tomu vzít si s sebou svou televizi třeba na dovolenou.

Noví zákazníci si mohou v rámci akce Léto zadarmo objednat DIGI TV od dnešního dne buď na zákaznické lince 533 427 533, nebo na webové stránce www.novadigitv.cz. A to jak v podobě satelitní DIGI TV, tak televize přes internet s mobilní službou DIGI2GO. Aby mohli sledovat televizi tři měsíce zcela zdarma, je třeba uzavřít smlouvu na dva roky. Po aktivaci objednaného balíčku se zákazníkům po dobu tří měsíců automaticky zpřístupní kompletní programová nabídka, která bude po celou tuto dobu také zcela zdarma.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu, německou Bundesligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
29.05.2018 • FLIX TV chce být blíž svým klientům [ 1 ]
24.05.2018 • Canal Digitaal odvysílá mistrovství světa ve fotbale holandským sportovním fanouškům ve formátu Ultra HD díky SES Video
23.05.2018 • Tenis French Open na UHD1 by HD+ z družice Astra 1L
19.05.2018 • TVA Východní Bavorsko i nadále z družice Astra 1M
15.05.2018 • V Evropě je díky Telekom Srbija a SES Video k dispozici nový srbský televizní balíček
08.05.2018 • Parlamentní televize už nevysílá z družice Astra 3B

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist