Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 27.05.2019 - 09:23:32     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Obľúbená temná dráma Preacher pokračuje

  Autor: AMC/PR.Konektor , e-mail: info@prkonektor.sk Přidané: 14.07.2018


Po dvoch úspešných sériách sa seriálová adaptácia kultového komiksu z 90. rokov opäť vracia na televízne obrazovky. Premiérové diely dramatického seriálu Preacher ponúknu dych vyrážajúce akcie a nebudú chýbať ani ošemetné ľúbostné pletky. Hlavní hrdinovia Jesse a Tulip si síce opätujú zamilované pohľady, realita je však iná. Herecké duo Ruth Negga a Dominic Cooper v apríli tohto roka ohlásilo po osemročnom vzťahu rozchod.


Kto vie, či za to môžu dlhé hodiny strávené spolu na nakrúcaní, alebo im po ôsmich rokoch jednoducho vyprchala iskra. Podľa ich slov románik skončil prirodzene a radi by zostali priateľmi.


Partneri vo filme, ex v realite

Dráma Preacher zďaleka nebol jediný projekt, v ktorom sa Dominic Cooper a Ruth Negga objavili spoločne. Už predtým si spolu zahrali napríklad v celovečernom trháku Warcraft: Prvý stret, ktorý zožal úspech po celom svete. Vo fantastickej snímke, založenej na počítačovej hre stvárnil Cooper kráľa Llanea, Negga dostala úlohu jeho manželky. Kvôli čomu konkrétne sa dokonalý pár po ôsmich rokoch rozišiel, zostáva záhadou, dlhé hodiny strávené spoločne pred kamerou však na tom tiež určite mali svoj podiel.

Pritom ešte minulý rok v júni sa Negga zdôverila magazínu The Edit, že sa jej s Cooperom spolupracuje neobvykle dobre. „Vďaka nemu som sa na nakrúcaní necítila osamelá. Ľudia hovoria: Nikdy nerandi s hercom. Ako by však mohlo fungovať spolužitie človeka s normálnou prácou a druhého, ktorý v rámci svojho povolania musí často cestovať?“.


Prácou na iné myšlienky

S tým, ako sa vyrovnať s bývalou na place, má britský herec Cooper už nejaké skúsenosti. Tento rok ho napríklad uvidíme vo všetkými očakávanom pokračovaní muzikálu Mamma Mia!, v ktorom zažiari po boku svojej dávnej priateľky Amandy Seyfried. Ani Negga nezaháľa. Na iné myšlienky prichádza pôvodom etiópska umelkyňa pri práci na novom sci-fi dobrodružstve Ad Astra, ktoré sa na plátnach kín objaví na budúci rok. V rámci neho spolupracuje aj so známym hercom Bradom Pittom, ktorý sa s ňou určite rád podelí o rady, ako si poradiť na narúcaní po boku bývalých partnerov.


Tretie koleso na voze

Posledný z tria hlavných hrdinov seriálu Preacher, Joe Gilgun, podobné problémy riešiť nemusí. Spoločnosť už dlho špekuluje o tom, či sa talentovaný Brit s niekým stýka. Gilgun je totiž známy tým, že nerád prezrádza mená svojich partneriek. Webu Vice.com dokonca prezradil, že má s randením problémy. „S dievčatami mi to naozaj nejde. Pravdepodobne by som bol na tom lepšie, ale málo chodím von, zato často hrám Call Of Duty. Netvrdím, že by ma nebavilo sa s dievčatami rozprávať a tak, ale je to nebezpečné, pretože je tu taká vec ako ‚friend zone‘. Kamarát mi o nej hovoril“.


Hon na samotného Boha pokračuje

Všetci traja herci sa pred kamerami stretli okrem iného aj pri nakrúcaní obľúbenej temnej drámy Preacher. Seriál z drsného Texasu teraz predstavuje tretiu sériu, ktorú uvedie televízna stanica AMC vo štvrtok 19. júla o 22:00 hod. V nových dieloch sa môžeme tešiť na pokračovanie honu na samotného Boha. Trio hlavných hrdinov v poddaní kazateľa s nadprirodzenými schopnosťami Jesseho Custra, ostrieľanej Tulip a storočného írskeho upíra Cassidyho čaká poriadna dávka strhujúcich prekvapení, prelomových rozhodnutí aj dobrodružstiev, pri ktorých tuhne krv v žilách.


O AMC Networks International - Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločnosti na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc sústreďujúcich sa na Strednú a Východnú Európu. Súčasné AMCNI - Central and Northern Europe portfólio zahŕňa 12 televíznych staníc v štyroch žánroch: šport: Sport1, Sport2, športu, detské: Minimax, Megamax, zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TVPaprika, Spektrum Home a filmové: AMC, Sundance Channel, Film mobil , Film + a Film Café. Obsah tematických staníc sa vytvára pre miestnych divákov, jazykové verzie a trhy. Je dostupný v celej sérii platforiem vrátane HD, služieb na požiadanie a verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálnou divíziou AMC Networks a dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac ako 140 krajinách a územiach v Afrike, Ázii, Európe a Latinskej Amerike. AMCNI zahŕňa ako globálne značky Sundance Channel a MGM Channel, tak populárne kanály s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworks.com/amcni


O spoločnosti AMC Networks:

Spoločnosť AMC Networks Inc. (NASDAQ: AMCX) sa už viac ako 30 rokov venuje produkcii kvalitných filmov a relácií, vlastní a prevádzkuje niekoľko populárnych a oceňovaných značiek v oblasti platenej káblovej televízie. AMC, IFC, SundanceTV, WE TV, a IFC Films produkujú relácie, ktoré sú výrazné, zaujímavé, kultúrno relevantné a oslovujúce divákov naprieč rôznymi spoločenskými skupinami. Spoločnosť tiež prevádzkuje globálnu divíziu, AMC Networks International. Viac informácií nájdete na www.amcnetworks.com.


Michaela Ivaničová, PR Consultant, PR.Konektor


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
16.07.2018 • Kam zamíříte letos – co třeba na Prima ZOOM?
13.07.2018 • Světový šampionát elektrických monopostů míří do finále
12.07.2018 • Nabídku ostrovního fotbalu na DIGI TV doplní FA Cup
09.07.2018 • Prázdniny v plném proudu – usedněte k Prima ZOOM
08.07.2018 • DIGI TV vylepšuje fotbalovou nabídku. Bude vysílat italskou Sérii A
07.07.2018 • Na AMC režisér James Cameron spolu s hvězdnými přáteli provede fanoušky filmu světem sci-fi

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist