Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 20.03.2019 - 08:43:09     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Nové tváre v šou Milujem Slovensko

  Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 04.08.2018


V jesennej ponuke RTVS sa opäť objaví aj najobľúbenejšia zábavná šou Milujem Slovensko. Na televíznych obrazovkách odštartuje 7. septembra s novými kapitánmi súťažiacich tímov, vynovenou scénou a dobre známym moderátorom Martinom Nikodýmom.


V piatok večer 7. septembra nebude chýbať na televíznych obrazovkách obľúbená slepá mapa, jeho veličenstvo puk, narodeninové prekvapenie, dobrá hudba a sympatický moderátor Martin Nikodým, ktorý odštartuje spolu s novými kapitánmi už siedmu sezónu najsledovanejšieho zábavného programu RTVS Milujem Slovensko.

Pri výbere nových kapitánov tvorcovia programu Milujem Slovensko vsadili na nové mladé tváre. Jednou z nich je večne usmiaty herec, humorista a komik zo Žiliny Juraj Šoko Tabaček, ktorý už niekoľko rokov ľudí baví svojimi skvelými sólovými vystúpeniami po celom Slovensku. Okrem toho je súčasťou divadelno-improvizačnej skupiny troch hercov "3T" alebo "Tri Tvorivé Tvory".

Jeho súperkou bude hviezda prešovského Divadla Jonáša Záborského - herečka Stanislava Kašperová, ktorá si už získala priazeň divákov na východe Slovenska. Rodáčka z Rimavskej Soboty v sebe nezaprie temperament a pozitívnu energiu, ktorú vie rozdať nielen na divadelných doskách. Už niekoľko rokov ako sestrička Vydarená aktívne pracuje pre projekt OZ Červený nos – Clowndoctors. Diváci RTVS si ju môžu pamätať aj ako hlavnú postavu filmu Ľúbi neľúbi, ktorý vznikol na motívy románu Jane Austenovej v rámci cyklu Nesmrteľní. Nová dvojica Juraj a Stanka sú veľmi dobrými kamarátmi zo štúdia na Akadémii umení v Banskej Bystrici, kde núdza o zábavu určite nebola.

„Milujem Slovensko je divácky veľmi obľúbený zábavný program už niekoľko sezón. V nových častiach sme sa rozhodli dať šancu mladým talentovaným ľudom. Vybrali sme si skvelého komika Juraja Šoka Tabačeka a populárnu herečku z prešovského divadla Stanku Kašperovú. Pevne veríme, že mladí kapitáni vytvoria skvelú atmosféru v televíznom štúdiu, ktorá sa prenesie aj na televízne obrazovky,“ uviedol programový riaditeľ RTVS Marek Ťapák.

Divákov čaká aj upravená scéna televízneho štúdia, ktorá okrem iného ponúkne nové možnosti kapele Milujem Slovensko Band a jej slávnym slovenským hitom.

Program Milujem Slovensko sa vysiela na obrazovkách Jednotky RTVS od apríla 2013. V roku 2013 dosahovali v priemere premiérové časti v skupine divákov 12+ podiel na trhu 17,1 %, na jeseň 2014 to bolo 20,9 %, na jeseň 2015 sa zvýšil na 23,6 %, na jeseň 2016 sa trhový podiel v priemere vyšplhal na 29,7 % a vlani na 20,3 %.


Rozhlas a televízia Slovenska


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
03.08.2018 • Velkolepý podzim na Primě – jsme spolu už 25 let!
03.08.2018 • Tour de France si na obrazovkách RTVS pozrelo vyše 2 milióna divákov
31.07.2018 • Česká televize nabídne na podzim pět nových seriálů a minisérií
26.07.2018 • Česká televize sází na výrazné dokumenty - na podzim nabídne pohled na Krym, třicetiletou válku i Dana Bártu mezi zvířaty
24.07.2018 • Prima natáčí nový seriál Tátové na tahu
21.07.2018 • RTVS odvysiela priame prenosy Fortuna ligy aj so zaujímavými novinkami

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist