Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 23.10.2019 - 12:03:54   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

1,5 milionu korun padlo ve druhém dílu show 1 PROTI VŠEM

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 11.09.2018


Už druhý díl zábavné show přinesl maximální možnou výhru 1,5 milionu Kč! Celá částka putuje na konto mladé maminky Jany z Bojanova, které pracuje jako operátorka a na brigádu chodí do rockového klubu. Skóre 1 PROTI VŠEM je tak 1:1 – jeden soutěžící ve studiu versus diváci. A jak to bude příští týden a kdo bude o statisíce bohatší?


Show 1 PROTI VŠEM můžete vidět každou sobotu ve 20.15 na Primě.

Jana zažila neuvěřitelnou jízdu, když na své konto připsala peníze ze všech šesti otázek, a hlavně potvrdila svou výhru bližším tipem i ve finálové sedmé otázce. Toto se stalo i v zahraničních verzích soutěže zcela výjimečně, aby jedna strana měla lepší odhad na rozmanité experimenty ve všech položených otázkách. Jana, kterou ve studiu podpořili přítel a dvě nejlepší kamarádky, je tak bohatší o 1,5 milionu korun. V předchozím dílu bodoval divák u televizní obrazovky, pan Tomáš z Pardubic, který si odnesl neméně nádhernou částku – 915 tisíc korun. Shodou okolností jsou oba vítězové z Pardubického kraje, jak se k tomu příště postaví soutěžící z dalších krajů ČR?

Do křesla VIP poradců tentokrát usedli Jakub Prachař a Simona Krainová. A i přes jejich velmi nepřesnou nápovědu na čtvrtou otázku a výrazné snížení vlastního tipu získala Jana odměnu i za tento tip. Hvězdná byla i sestava sportovců, kteří se zapojili do jednotlivých úkolů – tenista Radek Štěpánek, kajakář Vavřinec Hradilek, automobilový závodník Martin Semerád a mistryně ČR v šipkách Lenka Liptáková. Tuto sobotu se můžete těšit na Martina Dejdara a Mahulenu Bočanovou. Nechte se překvapit, kdo další se výzvám postaví čelem. Gratulujeme vítězům, mezi které můžete patřit i vy!

Stačí si tipnout prostřednictvím nejstahovanější bezplatné aplikace a hrát o miliónové výhry během přímých přenosů vysílání soutěže 1 PROTI VŠEM každou sobotu večer. Mobilní aplikace 1 PROTI VŠEM pro váš chytrý telefon je ke stažení zde:

– na Apple Store (lze otevřít pouze v Apple zařízení): bit.ly/1_PROTI_VŠEM_App_Store
– na Google Play: bit.ly/1_PROTI_VŠEM_Google_Play


O SHOW 1 PROTI VŠEM

Nová, interaktivní a zábavná show s názvem „1 PROTI VŠEM“. Show, která nemá v televizním světě konkurenci. Boduje ve Skandinávii, Německu nebo Francii. Ve středoevropské premiéře ji čeští diváci mohou vidět jen na Primě, každou sobotu ve 20.15. V živém vysílání se hraje v každém dílu až o 1,5 milionu korun a platí jediné – velká zábava, při které může vyhrát opravdu každý! Tipují se totiž odpovědi na neuvěřitelné experimenty a úkoly, na které se nedá najít správná odpověď ani na internetu, ani vyčíst v encyklopediích. Stačí jediné: mít chytrý telefon, stáhnout si aplikaci a pustit se do tipování v této unikátní show. Žádný tip v neuvěřitelných soutěžních experimentech není špatně a vyhrát může každý, kdo si tipne během vysílání pořadu. Vůbec poprvé v historii tohoto formátu se na obrazovce potkávají dvě moderátorská esa Libor Bouček a Leoš Mareš. Třetí moderátorkou je žena – Angeé Svobodová. Tipuje jeden soutěžící ve studiu proti průměrnému tipu diváků u obrazovek.


Mgr. Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
12.09.2018 • Česká televize opět nabídne přenosy z Dnů NATO
11.09.2018 • Česká televize odvysílá předvolební debaty z metropolí i vesnic
11.09.2018 • Zomrel dlhoročný rozhlasový herec Vladimír Minarovič
11.09.2018 • Fenomenálna šou Tvoja tvár znie povedome sa vrátila ako najsledovanejší program dňa!
10.09.2018 • Show Jana Krause – 12. 9. 2018
10.09.2018 • Ano, šéfe! – Mama’s Bistro Ostrava

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist